Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A4 (B5) borto kompiuterio pajungimas  (Skaityta 120316 kartus)

Neprisijungęs kiesa

  • Įrašai: 226
    • Žiūrėti profilį
Nu va, su Logic3 pagalba pavyko ir man pasidaryt perėjimą iš 26 kontų į 32 ir sekmingai pasijungti spidometrą su borto kompu. Didelis dekui jam.


Auto mano 1997 m. A4 1.9 TDI 81 kw automatas, sedanas.

Kaip ir ką dariau, aprašysiu vėliau, bei galėsiu įmesti schemą kokį laidą su kokiu jungiau.


Viskas veikia tvarkoje, apsukas, greiti, variklio temperatūrą, kuro kiekį, laikrodį, kilometražą rodo teisingai (greičiausiai kad naujas spidometras nuo 1.9 TDI PD, o pas mane 1.9 TDI senesnis, todel viskas daug maz atitinka). Taip pat ir rodo akumo įtampą.


Tik vat keletas bedelių yra, bet manau jos išsprendžiamos:

1) Spidometro ir panelės apšvietimas įsijungia tik pasukus raktelį ir dega pastoviai (nereaguoja į šviesų įjungimą ir išjungimą) - spėjų kokį laiduką ne ten pajungiau, apšvietimas gauna pastovią srovę (greičiausiai reik ieškot problemos Terminal 58s laiduke, nes kiek žinau jis atsakingas už apšvietimą)

2) Neveikia tepalo temperatūros daviklis (greičiausiai nėra daviklio pas mane) - ar sudėtinga jį įsistatyt?

3) Mirksi immobilizeris, kad neatintinka raktas ir supypsi apie 3 kartus kai pasuku raktelį (bet mašinos negesina), šiandien iki darbo nuvažiavau be jokių problemų (~20 km) - kiek skaičiau tai reiktų kompa jungti ir perprogramuot spidometre kad pripažintu naują raktelį?

4) Kairys posūkis įjungiamas bet nerodo jo skydelyje - arba ne ten laiduką pajungiau, arba tiesiog perdegus lemputė, reiks išsiaiškint)

5) Airbag ir ABS lemputės pastoviai dega - pas mane 32 fiskeje neejo laidai nuo ju daviklio (negauna signalo ir dega), tai bandysiu pats vestis laidus i fiske ir ziuresiu ar padejo

6) Borto kompo ekrano pikseliai pabege ir nemazai, tai irgi mačiau temas, isivaizduoju ka reiks tvarkyt daug maz (o paciam ar sunku persilituot nauja ekraneli jei surast is kitur, ar koki kita varianta siulot?)

7) Borto kompas rodo kad perdegusios galines stabdziu lemputes ar lempute (galbut taip ir yra, bet speju kad kontakto kazkurio nepajungiau arba pas mane daviklio kokio neeina - kaip jus galvojat?)

8) borto kompas rodo kad variklio temperatura kritinej riboj (variklio temperaturos zenklas per visa ekrana sumirksi, tada sauktukas sumirksi ir vel temperaturos zenklas) ir meta sauktuka per visa ekrana, nors variklio temperatura rodo tvarkingai virsuje esantis daviklis (nezinau kur cia ieskot problemos...galbut jis gauna info iš tepalų? bet neturetu, gal kas minciu kokiu turit?)

9) rodo kad baiginejasi langu skystis (kiek zinau mano metu neejna daviklis, ar klystu? ar imanoma sia fukcija kazkaip atjungt?


Ar turit kas minciu del auksciau isvardintu bedu?


Siaip esu patenkintas dabartiniu rezultatu, reik dabar ji dar labiau patobulint :)
Ir kuo tu cia taip patenkintas:Puse skydelio neveikia.Rasyk kai viska sutvarkysi.
visiskas bardakas,dinksta noras isidet borto kompa

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
17 Atsakymai
6242 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Sausio 09, 15:09:00
sukūrė GL
4 Atsakymai
1387 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Gegužės 05, 20:27:09
sukūrė Alausdievas
1 Atsakymai
1002 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2017 Kovo 04, 23:30:41
sukūrė only AUDI