Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Auto remonto paslaugos Panevezio apskrityje  (Skaityta 203909 kartus)

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
ar tik nebus lievakas made in čaina už tokią kainą tas Brembo :)

Neprisijungęs diesel

  • Įrašai: 333
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
nu gal ne, nes is lanko pirksiu. :)

Neprisijungęs JR

  • Įrašai: 581
    • Žiūrėti profilį
ble leksi su bulkike, kai su formule  :G Karboniniai-keraminiai diskai gal?

Neprisijungęs diesel

  • Įrašai: 333
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
ryt reiks navaryt dar tiksliai suzinot, nes daba tik kainas apsiklausinejau :)

Neprisijungęs JR

  • Įrašai: 581
    • Žiūrėti profilį
Aš pajuokavau, ble Alus biški per pakaušį davė. Tikiuosi paimsi gerus  (+)

Neprisijungęs vyrukas

  • Įrašai: 75
    • Žiūrėti profilį
pagedo mano bolidas,simptomai rodo,kad benzo siurblys uzlinko. gal kas turi minciu kiek pasiruost finansu. ar be sroto yra ju pirkti pvz parduotuveje (eoltas,autoaibe ir kt.)
O jei bandyt restauruot

Neprisijungęs provokator

  • Įrašai: 2415
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
pirkau nauja  volvo t5,tai mokejau atrodo 180 litu :)

Neprisijungęs pauliusxp

  • Įrašai: 16
    • Žiūrėti profilį
autoaibei yra ivairiausiu siurbliu pirkti.. nera jie tokie brangus,sakyciau kad jau geriau pirkt nauja nei restauruot,naujas daiktas lieka nauju (+)

Neprisijungęs Reideris

  • Įrašai: 648
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
sveiki. gal zinot kur panevezyje galima patikrint audines 2.2 variklio purkstukus?

Neprisijungęs provokator

  • Įrašai: 2415
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
issitrauki purkstuka,neatjungi jo nuo slangutes,ir kuri masina. jei purskia smulkiai-viskas gerai. jei myza-ieskai kito purkstuko. paprasta ;)

Neprisijungęs diesel

  • Įrašai: 333
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
sveiki, gal kam reik spakliaus  po 2 kilus uz 50 lt, latviskas  :)

Neprisijungęs Garbaciovas

  • Įrašai: 155
    • Žiūrėti profilį
klubietis lagas toks yra :) visu galu meistras :)

Neprisijungęs provokator

  • Įrašai: 2415
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
nufotkink paskui ta mena su kraniuku ;)

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
O tai neiseina is sklendziu susireguliuot? kaip ant 2.2 motoro, ties sklendem ant isiurbimo kolektoriaus yra varzatas skylutej, tai su (-) atsuktuvu atsisuki kiek reikia ir gerai

Neprisijungęs provokator

  • Įrašai: 2415
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
lengviau nebuna :D imynei gaza ir stovi ijunges laisva :D as rimtai :) pora minuciu ir turi ventiliatoriaus patikra ;)

Neprisijungęs provokator

  • Įrašai: 2415
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
laikyk apie 3-3.5k RPM :)

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
is ten iseina tik kiek nori apsuku pasikelt ar nusileist,bet kad tos "nustatytos" apsukos butu "kaip ikaltos",tai jau reguliuoja tas LEV,o jis pas mane atjungtas visai,nes mano atveju jis kelia iki 2000 rpm,todel jis atjungtas. ar taip ar taip neveiksnus (LEV) jis man,tai vietoj jo sake ides kazkoki "krana". pats nesu jo mates,rytoj tik suzinosiu kas ten "da daiktas". o su elektra kaip ir atrado,bloga rele "272". per ja sudavus isijungia ausinimo ventiliatorius,pakeitus kita lyg ir viskas gerai,bet sunku patikrinti ar ji veikia,nes tas ventiliatorius tik prie kazkur 100 temperaturos isijungia. bandziau mieste pavaikyt,bet ne taip paprasta ziema 100 temp. pasiekt  :A

O tai tas kranelis nebent nuo vakumo jungsis, nes kitaip neisivaizduoju. Nezinau kaip pas tave, bet pas mane salto ir susilusio motoro apsukos(atjungus LEV) skiriasi 100-150rpm max 200 padideja ;)


Neprisijungęs provokator

  • Įrašai: 2415
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
o tu ji ne atjunk,o visai isimk,ir sujunk tas slangutes ;) pamatysdi tiek rpm,kad maza nebus :-]

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Tai tu tada pats dar geriau pasidaryk, sklendes isimk :-] sorry uz OT ;)

Neprisijungęs rokaspijokas

  • Įrašai: 146
    • Žiūrėti profilį
geras elektrikas panevezyje?

Neprisijungęs provokator

  • Įrašai: 2415
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
cia kas buvo? :V nesupratau klausimo?

Neprisijungęs JR

  • Įrašai: 581
    • Žiūrėti profilį
Manau žmogus ieško gero elektriko.

Neprisijungęs lagas

  • Įrašai: 618
    • Žiūrėti profilį

Neprisijungęs lagas

  • Įrašai: 618
    • Žiūrėti profilį
na va, aplankytas 1/3 meistru  :-] sutvarkytas ale "uzsilenkusio siurblio" gedimas. buvo visai ne siurblys,o blogas benzo misinys. atreguliavo,ir vaziuoja normaliau ir nebera "oziu" rodymo. turiu susitikima pas 2/3 meistru 13 valanda  :D pagaliau sutvarkys (tikiuosi) uzsitrumpinusio radiatoriaus ventiliatoriaus gedima. cia dar ne viskas.. :-] :D rytoj varysim pas 3/3 meistra (jau paskutini). desim "kraniuka" vietoj LEV,tikiuosi ir stabilias apsukas turesim  ff. tai tiek is ligos istorijos  :s :-]

sunkiai gali pavykti :) ideti kraniuka :) saltai bus geros, o pasilus per aukstos. dazniausia beda, pradiles sklendes potenciometras, todel apsukos sviruoja, kiaura isiurbimo sistema.
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Kovo 01, 14:31:45 sukūrė lagas »

Neprisijungęs lagas

  • Įrašai: 618
    • Žiūrėti profilį
O tai neiseina is sklendziu susireguliuot? kaip ant 2.2 motoro, ties sklendem ant isiurbimo kolektoriaus yra varzatas skylutej, tai su (-) atsuktuvu atsisuki kiek reikia ir gerai


is ten iseina tik kiek nori apsuku pasikelt ar nusileist,bet kad tos "nustatytos" apsukos butu "kaip ikaltos",tai jau reguliuoja tas LEV,o jis pas mane atjungtas visai,nes mano atveju jis kelia iki 2000 rpm,todel jis atjungtas. ar taip ar taip neveiksnus (LEV) jis man,tai vietoj jo sake ides kazkoki "krana". pats nesu jo mates,rytoj tik suzinosiu kas ten "da daiktas". o su elektra kaip ir atrado,bloga rele "272". per ja sudavus isijungia ausinimo ventiliatorius,pakeitus kita lyg ir viskas gerai,bet sunku patikrinti ar ji veikia,nes tas ventiliatorius tik prie kazkur 100 temperaturos isijungia. bandziau mieste pavaikyt,bet ne taip paprasta ziema 100 temp. pasiekt  :A

kad patikrinti ar teisingai veikia sistema, nusiimi fiske (ant radijatoriaus apacioje daviklis) 3 kontaktai, sutrumpini vidurini su soniniu vienu, isijungia ventiliatorius. ir nereikia vaikyti nieko., tada nors aisq ar valdimas veikia, jei pasiekus 97laipsnius neisijungia, reiskias tam davikliui kuris radijatoriuje hana. siaip dazniausia beda buna, kad jis isvis visa laika sukasi.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
149 Atsakymai
52912 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 05, 13:49:45
sukūrė Evka
0 Atsakymai
36148 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Kovo 01, 10:41:44
sukūrė mazhylis
1 Atsakymai
1412 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Vasario 27, 01:03:22
sukūrė only AUDI