Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Auto remonto paslaugos Panevezio apskrityje  (Skaityta 203897 kartus)

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
is ten iseina tik kiek nori apsuku pasikelt ar nusileist,bet kad tos "nustatytos" apsukos butu "kaip ikaltos",tai jau reguliuoja tas LEV,o jis pas mane atjungtas visai,nes mano atveju jis kelia iki 2000 rpm,todel jis atjungtas. ar taip ar taip neveiksnus (LEV) jis man,tai vietoj jo sake ides kazkoki "krana". pats nesu jo mates,rytoj tik suzinosiu kas ten "da daiktas". o su elektra kaip ir atrado,bloga rele "272". per ja sudavus isijungia ausinimo ventiliatorius,pakeitus kita lyg ir viskas gerai,bet sunku patikrinti ar ji veikia,nes tas ventiliatorius tik prie kazkur 100 temperaturos isijungia. bandziau mieste pavaikyt,bet ne taip paprasta ziema 100 temp. pasiekt  :A

O tai tas kranelis nebent nuo vakumo jungsis, nes kitaip neisivaizduoju. Nezinau kaip pas tave, bet pas mane salto ir susilusio motoro apsukos(atjungus LEV) skiriasi 100-150rpm max 200 padideja ;)


 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
149 Atsakymai
52910 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 05, 13:49:45
sukūrė Evka
0 Atsakymai
36148 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Kovo 01, 10:41:44
sukūrė mazhylis
1 Atsakymai
1412 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Vasario 27, 01:03:22
sukūrė only AUDI