Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?
Autorius Tema: Pasaulinės problemos „Audi“ gamykloms neįveikiamos: darbai Vokietijoje ir toliau nejuda  (Skaityta 5190 kartus)

Neprisijungęs volume13

  • Audi klubo prezidentas
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 19369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
„Audi“, kaip ir daugelio kitų automobilių gamintojų, problemos – nesibaigia. Kompanijos vadovai nusprendė pratęsti gamybos sustabdymą, nes gamybai ir toliau trūksta automobilių surinkimui būtinų mikroschemų. Dauguma Vokietijoje esančių gamyklų surinkimo linijų, Ingolštate ir Neckarsulme, šią savaitę visiškai sustabdė savo darbą.

„Trumpalaikis darbo planų pakeitimas, kuris iš pradžių turėjo baigti galioti praėjusį penktadienį, buvo pratęstas.“, - teigė „Audi“ atstovė leidiniui „Automobilwoche“.

Šią savaitę „Audi“ gamykloje Nekarsulme taip pat bus sustabdyta „A4“ ir „A5“ modelių gamyba. „A6“, „A7“ ir „A8“ modeliai gaminami nuo pirmadienio iki ketvirtadienio, tačiau „A6“ ir „A7“ automobiliai surenkami tik vienos gamyklos darbuotojų pamainos. Pasak Neckarsulmo gamyklos atstovės, bendra situacija šiuo metu yra šiek tiek geresnė nei praėjusią savaitę.

Tuo tarpu „Audi“ priklausančioje „Böllinger Höfe“ gamykloje, kurioje gaminami prabangūs sportiniai automobiliai „R8“ ir „e-tron GT“, vis dar nėra jokių apribojimų. Gamyba ten tęsiama pagal įprastą darbo grafiką.

Lustų trūkumas ir toliau slegia visą automobilių pramonę. Pirmadienį „Škoda“ pradėjo dviejų savaičių trukmės gamybos apimčių sumažinimo procesą, nes čekų prekinis ženklas kovoja su pasauliniu lustų ir kitų komponentų trūkumu. „Maserati“ pirmadienį pranešė, kad dėl puslaidininkių trūkumo „Grecale“ visureigio paleidimas į rinką atidedamas iki kitų metų.

Informacijos šaltinis :
Telefonai.eu
Nuoroda į straipsnį:

https://telefonai.eu/auto/naujienos/pasaulines-problemos-audi-gamykloms-neiveikiamos-darbai-vokietijoje-ir-toliau-nejuda-340433


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jei keliaujate po pasaulį, prisidėkite prie kolekcijos! :
Kolekcija