Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi a6 c5 1.9 tdi 81 kw turba pucia 1.5 bar  (Skaityta 9449 kartus)

Neprisijungęs Erika1998

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Turbina pucia 1.5 bar .. tai yra apie 22psi salenoidas negauna elektros kur gali buti problema laidai tikrinti ...
« Paskutinį kartą keitė: 2021 Gruodžio 07, 10:19:57 sukūrė Erika1998 »

Neprisijungęs Vitalijus vil

  • Įrašai: 350
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Geriausia pasijungti diagnostika ,palesti turbinos valdymo testa ir ziuret. Jei voztuvas nereaguoja, ziuret kad ir su kontroline lempute ar ateina i "shtekeriuka" kazkas.  Toliau reikia shema ziuret. Jei i voztuva ateina pastovus pliusas o minusa gauna per ECU , tai ziuret ar is ECU valdymas yra. jei yra tai ziuret kodel voztuvas pliuso negauna. Ar viskas kitkas veikia ? Saugikliai tvarkoj ?

Neprisijungęs Erika1998

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Saugikliai tvarkoj viskas patikrinta tiek issiemus tiek su testeriu ...

Neprisijungęs Erika1998

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Tik kad selenoidas negauna elektros .. buvo pajungta paprasta diagnostika klaidu nebuvo maf ir map sensoriai viskas tvarkoje

Neprisijungęs Vitalijus vil

  • Įrašai: 350
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Diagnostika VCDS tikrai turetu rodyt klaida.  Pagal shema , ijungus degima i voztuva turi pareit pastovus pliusas Per 15A F3 saugikli, laidas raudonas/baltas .. Valdymas ateina is 47 ECU pino , laidas rudas/geltonas.  Turbinos voztuvas (N75) yra ne voztuvas o slegio reguliatorius ir i ji ateina impulsai, tai su testeriu gali ir nesuprasti ar jis dirba ar ne.

Neprisijungęs Vitalijus vil

  • Įrašai: 350
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Dar man idomu kaip turbina "pucia" jei "nera elektros".?  Kas vyksta su turbinos valdymo vakumu kai atjungi n75 laidus arba numauni vakumo vamzdeli ?  Kazkaip itariu uzstrigusia turbuinos geometrija arba problema su vakumais.  Dar klausimas kada turbina pucia 1.5bar ?  Stovint ? vaziuojant ? Kaip matuojamas tas slegis ?
« Paskutinį kartą keitė: 2021 Gruodžio 08, 08:29:33 sukūrė Vitalijus vil »

Neprisijungęs Erika1998

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Stovint gerai uzgazavus rodo +22psi tai yra 1.5 bar kiek zinau pradejus vaziuot visiskai rodo -0.30psi ir daugiau  virs 2k rpm rodo +1.4/5 bar
« Paskutinį kartą keitė: 2021 Gruodžio 08, 22:15:30 sukūrė Erika1998 »

Neprisijungęs Erika1998

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Bet masina buka ir nenori traukti ir labai egresyvei dirba variklis

Neprisijungęs Erika1998

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Esmė tame kad n75 negauna pliuso kaip minejo vitalijus f3 saugiklis geras neperdeges ... Nes yjungus degina gal 2s buna po to dingsta kaip uzkuri ..

Neprisijungęs Vitalijus vil

  • Įrašai: 350
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Kaip matuoji ? Tarp stekeriuko kontaktu ar tarp mases ir pliusinio kontakto ? Tas pats pliusiukas eina ir i egr voztuva ir i oro stauto matuokle ir dar i keleta davikliu. Jei ant egr pliusiukas nedingsta tai kazkas su laidais. Jei vistiek dingineja reiktu K46 rele pasitrikrinti.  Tik jei nera pliuso , turbina neturi pusti.. Jei pas tave vostuvas nedirba ir turbina perpucia , cia ne elektos gedimas  :think:

Neprisijungęs Erika1998

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Pacioje fyskeje tai y kebula minusa jungiu o pliusa y fyske..

Neprisijungęs Erika1998

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Geometrija turbinos vaiksto laiko slegy ta pusliuke

Neprisijungęs Erika1998

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Ir kur randasi ta k46 rele ?

Neprisijungęs Vitalijus vil

  • Įrašai: 350
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Ar ant EGR voztuvo pliusas irgi dingineja ? Del reles tiksliai nepasakysiu, turetu buti po kapotu prie variklio ECU .
https://fusesdiagram.com/audi/fuses-and-relay-audi-a6-c5.html
Bet gali buti ir po vairu. Dar as gal ne i tu metu shema paziurejau. Saugiklis F2 maitinimo laidas raudonas/baltas , bet esme kad tas pats pliusas daug reliu ir davikliu maitina , tai jei jo nera daug kas turi neveikti..

Neprisijungęs Erika1998

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Pakeistas n75 trauka yra sioke tokia bet turba dbr pucia visados apie 0,9/1bar bet variklis vangus

Neprisijungęs virsininkas88

  • Įrašai: 2838
    • Žiūrėti profilį
ten visai nesudėtinga sistema kai žinai kaip viskas turi veikti, bet ar nebūtų paprasčiau kreiptis į meistrą ir jau būtų viskas sutvarkyta?

Neprisijungęs Vitalijus vil

  • Įrašai: 350
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Kuo toliau tuo idomiau  :-] Pradzioj kalbejom apie tai, kad nera maitinimo ant voztuvo. Bet pakeitus voztuva slegis nukrito, nors elektros gedimo lyg dar neradom, nors as abejoju ar isvis su elektra kazkas ten blogai buvo. Kad sistema ten nesudetinga tai taip ir minimaliai zinant kaip kas turi veikti, gedima rasti neturetu buti sudetinga. Kitas reikalas , teisingas tos sistemos darbu sureguliavimas.  Tikiuos neidejot vietoj n75 , vaztuvo nuo EGR ? Jie tokie pat , bet veikimas labai skiriasi  :-]

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
Audi 86 turba

Pradėjo DragBolid Temų archyvas

20 Atsakymai
1416 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Sausio 27, 17:06:06
sukūrė kubikas
150 Atsakymai
17360 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Vasario 14, 22:18:49
sukūrė Edgaras7777
2 Atsakymai
983 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Rugsėjo 21, 10:46:44
sukūrė renaldasquattro