Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: VAG-COM diagnostines irangos instaliavimas, naudojimas, problemos  (Skaityta 220553 kartus)

Neprisijungęs fakitol

  • Įrašai: 698
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Jei plančetas su Windows sistemos OS + kiniškas kokybiškas vcds  :G

Neprisijungęs audi quatro

  • Įrašai: 1495
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Gal kas turit odis 4.33 arba 4.23 key? nes 4.22 jau pasibaiges galiojimas.arba gal kazkas pasileides odis 4.4.10 arba is odis engineering kanors? :think:

Neprisijungęs Giedrius.

  • Įrašai: 28
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki, įsigijau kabelį 18.9 kinietį. Koduot nelabai ką ruošiuosi, pagrinde klaidų trynimui ir serviso nulinimui... Rašo can't update, kaip ir daugumos, bet paklausus sakė interneto nebijo. Klausiau ir dėl softo. Sakė orginalaus iš ross tech naudot negalima tipo tik loader. Atvirai pasakius nelabai supratau kokią tą programą dabar galima naudot. Gal kas patatarsit? o gal linką turit VCDS kurią būtų galima naudot?

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki, įsigijau kabelį 18.9 kinietį. Koduot nelabai ką ruošiuosi, pagrinde klaidų trynimui ir serviso nulinimui... Rašo can't update, kaip ir daugumos, bet paklausus sakė interneto nebijo. Klausiau ir dėl softo. Sakė orginalaus iš ross tech naudot negalima tipo tik loader. Atvirai pasakius nelabai supratau kokią tą programą dabar galima naudot. Gal kas patatarsit? o gal linką turit VCDS kurią būtų galima naudot?
Naudoji tą kurią turėjai gaut prie laido(cd).

Išsiųsta naudojantis VTR-L29 Tapatalk 4 Lt


Neprisijungęs Giedrius.

  • Įrašai: 28
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Nu čia man truputį nepasisekė, diskas, kuris atėjo kartu su kabeliu, tuščias:)

Išsiųsta naudojantis SM-G950F Tapatalk 4 Lt


Neprisijungęs audi quatro

  • Įrašai: 1495
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
jeigu bandei update daryt tai nekazi ka :) tai rasyk-skambink is kur pirkai kad atsiustu faila ta.o nebijo neto tik suinstaliavus ir uzdejus kur reikia varnele kad neatsinaujintu pats..

Neprisijungęs Giedrius.

  • Įrašai: 28
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ne jokių update aš nedariau. Prieš įdedant diską jau išjungiau antivirusines ir internetą. Bet idėjus diską jis buvo tuščias tai nebuvo net ką toliau daryt.

Išsiųsta naudojantis SM-G950F Tapatalk 4 Lt


Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
kino loaderis + RT originali programa, manau taip.
Parašyk kinui, atsiųs

Neprisijungęs audi quatro

  • Įrašai: 1495
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Gal kas turi koki virtuala kad ant win10 pasileistu win7? :)

Neprisijungęs fakitol

  • Įrašai: 698
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai

Neprisijungęs ponulis1

  • Įrašai: 967
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Neturejau audi per ta laika testuoti. Draugas paprase, surasiau is disko vcds (rase, kad orginalus), tik reikia leisti per cracka (loaderi). PC nebuvo atjungtas nuo interneto, kai irasinejau, tik antivirusas. Pora masinu testavau, veikia labai greitai. Kodavimo jokio nedariau, klaidu nuskaitymas, pora bloka ilindau. Savo greit S4 pakoduoti teks, tai pranesiu dar kas kaip, bet atrodo 18.9 versija, su PRISUKAMU usb kabeliu, patikima. Plius ideta prilipke vcds laidui susukti ir pats kabelis toks rimtesnis atrodo. kolkas tiek.

Neprisijungęs Giedrius.

  • Įrašai: 28
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Įmetu kiniško kabelio 18.9 su nuimamu kabeliu "vidurių" nuotraukas. Gal kam įdomu ir naudinga.

Išsiųsta naudojantis SM-G950F Tapatalk 4 Lt


Neprisijungęs ponulis1

  • Įrašai: 967
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai

Neprisijungęs Giedrius.

  • Įrašai: 28
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ne, kol kas viskas veikia. Tik reikėjo pavargt kol iš kino loaderį gavau nes atsiuntė su tuščiu disku. Čia įmečiau šiaip jei kas nori pirkt ir nori būt tikri, kad atmega chipas yra ir panašiai. Tik lyg i airbagus prisijunkt nepavyko.. o pats kabelis, kad ir rašo hex v2 iš tikrųjų CAN tik su nuimamu kabeliu:)

Išsiųsta naudojantis SM-G950F Tapatalk 4 Lt


Neprisijungęs audi quatro

  • Įrašai: 1495
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Tokie patys buna ir su nec cipu.bet taip ir neaisku kuris geresnis.atmega lyg bijo neto..idomu ar nec tikrai nebijo..

Neprisijungęs Giedrius.

  • Įrašai: 28
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Įsirašiau išjungęs antivir ir netą. Paskui atjungiau update ir firewall uždėjau taisyklę, kad blokuotų netą tai programai. Naujodau su įjungtu netu viskas tvarkoj, dar nepapuoliau:)

Išsiųsta naudojantis SM-G950F Tapatalk 4 Lt


Neprisijungęs ponulis1

  • Įrašai: 967
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Hex v2 ir can kuom cia skiriasi? Man jie visi vienodi ;))

Neprisijungęs Lawrry

  • Įrašai: 12
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Labas vakaras, ilgai ir ir gan informatyviai skaitinejau visa tai kas čia parašyta, bet šių dienų naujienu nelabai supratau ir pagal tai ko ieškojau nelabai radau.. Taigi turiu klausimą.. Planuoju pirkt pradžiai kinietiška kabelį, tik va neįsivaizduoju kokio man reiktu, gal atsirastu žmogus kuris atsakytu i mano klausimus.. Pagrinde naudojimas būtu diagnostikai, nes ką dabar naudoju tai yra tiesiog žaislas (laužta delphi), kartais ir laužta launcha, bet žiūrint pagal aprašymus vcds vistiek pranoksta mano isvardintus pagal patogumą, bei turintis informacijos gan nemazai ross teche. Tai va man kas labiausia neramina tai koki kabelį rinktis, naudočiau pagrinde jau nuo 01metų automobiliams savo reikmem, bet auto parke turiu ir 2010metų c6, noreciau ir pakoduot ką nors pasimokyt, nes ateitį vistiek šito prireiks, kadangi megstu garaže sedėt vakarais ir vis kažką veikt.. Kiek cia skaitinejau radau vis skirtingu nuomonių tai ir pasimečiau.. Tai vel grįztu prie klausimo, kokį kabelį šiuo metu atsižvelgiant į biudžeta labiausiai man apsimoketu pirkt? Ar čia mano norai prasilenkia (kodavimas ir biudzetas)? Tikiuosi pataikiau i reikiama tema ir manęs neuzbauduosit  (h) jei ne, atsiprašau.
P. S kreipiuosi dėl to, nes nesupratau kaikurių terminų ir dėl chipu, koki geriausia rinktis, kad nemetyt pinigų vėjais. Jei netycia pražioplinau tokią temą, ačiū už nukreipimą.
« Paskutinį kartą keitė: 2019 Gegužės 13, 21:03:09 sukūrė Lawrry »

Neprisijungęs ponulis1

  • Įrašai: 967
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
vag kabeliuose kur naudoja vcds programa, yra dvieju tipu cipai. vienas bijo interneto, bet lenda i visus blokus. kitas nebijo interneto, atsparus, bet buna nelenda i kelis (parku, xenonu) blokus. Trumpai tariant atsidarai aliexpress, paieskai 18,9 su UZSAKUMU kabeliu (kur atsiskiria nuo galvos). apie 25 euru. toki siunciau , jau pora menesiu bandziau su naujom auto, viskas veikia, koduojasi, lenda i visus blokus. irasant programa, uzblokuoja portus , kad nelystu prie interneto, tai kazkokiu ziniu nereikia. svarbu rankiniu budu update nespausti. pardavejas aliexpress realiai vienas yra, tik uzsivadines panasiais vardais , kai pradesi ziureti suprasi. x43xxxxx ir panasiai. Vietoje kai ieskojau, visi siule kur reikia irasyti windowsus antrus, kur nera interneto, bet man netiko toks varijantas... senasis 12.12 ilgai tarnavo, bet jau nebekodavo 2011 metu a4 b8 tarkim, tai keiciau.. buvau pirkes uz 50lt, pardaviau uz 15..

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Idomiai su tom versijom, 12.12 man  irgi ne kodavo, visai ne kaip dirbo, o su senaja 11.3 dabar 15 metu koduoju, aisku ne visi blokai pasiduoda  :-)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
man irgi 12.12 su nec procu nekodavo kažko, ką 409,1 paimė, standartiškai xenon blokai c5 negrojo ir pan
su 18.2 už 50eur kol kas viską pramuša

Neprisijungęs fakitol

  • Įrašai: 698
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Man 15.7.1 kabelis nekoduoja su tuo pačiu softu nekoduoja, bet susimetus 12.12 viskas ok  :-]

Tiesa, koks tools'as sugeba sw update blokams daryti?

https://vag-flashinfo.de/index.php

šitame psl. įkėlus full scan'ą parodo kuriems blokams yra sw update iš vw group...  (H-)

Neprisijungęs pravalas

  • Įrašai: 67
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto

Neprisijungęs ~Romas~

  • Įrašai: 2312
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda


 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
17 Atsakymai
6883 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Birželio 24, 19:59:39
sukūrė Ramaskinas
19 Atsakymai
3331 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Balandžio 27, 21:57:39
sukūrė bastersas66
30 Atsakymai
4737 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Lapkričio 08, 09:40:30
sukūrė dariausaudi