Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: VAG-COM diagnostines irangos instaliavimas, naudojimas, problemos  (Skaityta 220552 kartus)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
taip, tokį pat iš kinijos up 65 usd su siuntimu turiu, tik nžn kaip bus su atnaujinimais, tipo jie turi suteikti.. ;) tai kai toks skirtumas, geriau lt

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
tik šitas gerai skamba :D
Ridos korekcijos KM/MILES

Neprisijungęs DOHC

  • Įrašai: 2680
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
taip, tokį pat iš kinijos up 65 usd su siuntimu turiu, tik nžn kaip bus su atnaujinimais, tipo jie turi suteikti.. ;) tai kai toks skirtumas, geriau lt

opa jau norejau uzsakineti, ir pamaciau kad vietoje LT yra :) reiks is jus tada pasiimti, o del ridos korekcijos tai jo gerai ten parase :D reikes ant prikolo paklausti perkart, pziuresim ka atsakys :D :D :D

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
ten turi omeny kad perkoduoti skydeli is usa i eur :D

Neprisijungęs DOHC

  • Įrašai: 2680
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
ten turi omeny kad perkoduoti skydeli is usa i eur :D
skambinai ir klausei? :D beje is kur zinai kad toks pat koki tu parsisiuntes? :)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
ne, tiesiog darau prielaidą.
pas mane kinas, bet principas toks pats, atskiras loaderis, kažkaip su tais update (dar nebuvo), kad tik iš jų, už pan kainą mačiau ir bulgarijoj stumdo tuos vcds.
Aš kinu labai patenkintas, ten dar paypalu eina atsiskaityt, o man pigiau iš ten leist pinigus. Taip kad klausimų nebuvo.

Neprisijungęs ponulis1

  • Įrašai: 967
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
o kuom sitas uz paprasta tradicini ta 12.12 18.1 ar koki ten kabeli geriau? hex can ar kaip ten vadinasi dar jie.. turiu savo 12.12 , tai realiai tik i b7 rnse ir parku blokus neilindau, daugiau problemu su kitom markem ir blokais nelabai turejau kiek pamenu.


Neprisijungęs andriuxasn

  • Įrašai: 21
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Toks klausimas iškilo. Žiūrinėjau įvairių laidų, ta prasme vag com 12.12 ir naujesnes versijas, nežinau ką dėl saves geriau nusipirkt(savo audi a6 c6 ir pasatui b6)? ar tarkim imti http://autodiag.lt/index.php?route=product/product&product_id=87 tokį, kad nebūtų kažkokių strigimų su 12.12 jeigu sugalvosiu ką gudresnio su tuo laidu nuveikt. IR kitas toks klausimas ar programinė įranga mokama tiem laidam?

Neprisijungęs edgaras600

  • Įrašai: 203
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki. Naudoju VCDS 15.7 versią. Vakar buvau pasijungęs A4 B5 viskas dirbo be priekaištų. Šiandien pasijungiu prie A6 C4 ir nebeveikia, neprisijungia nei prie vieno kontrolerio (visada dega raudona lempa, tik bandat jungtis prie ko nors mirksi žalia kartais), tada bandau prisijungti vėl prie A4 ir neveikia, dar badžiau prie passato B5+ jungtis taip pat nieko. Padarius testą rašo K2 short to ground (nesvarbu prie kurios mašinos jungiu). Gal kas esate susidūrę su tokiu reikalu? Ar jau reikia mesti tą kabelį į šoną?
 

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki. Naudoju VCDS 15.7 versią. Vakar buvau pasijungęs A4 B5 viskas dirbo be priekaištų. Šiandien pasijungiu prie A6 C4 ir nebeveikia, neprisijungia nei prie vieno kontrolerio (visada dega raudona lempa, tik bandat jungtis prie ko nors mirksi žalia kartais), tada bandau prisijungti vėl prie A4 ir neveikia, dar badžiau prie passato B5+ jungtis taip pat nieko. Padarius testą rašo K2 short to ground (nesvarbu prie kurios mašinos jungiu). Gal kas esate susidūrę su tokiu reikalu? Ar jau reikia mesti tą kabelį į šoną?
O kai jungeisi prie C4 nesumaišei perėjimų? :)

Neprisijungęs edgaras600

  • Įrašai: 203
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
O kai jungeisi prie C4 nesumaišei perėjimų? :)
Tikrai ne, ne pirmą kartą jungiaus prie jos.

Neprisijungęs ponulis1

  • Įrašai: 967
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
na duokit patikima lietuvi pardaveja 18 vcds versijai. mano 12.12 jau b8 kodingo neuzsaugo.. :think:

Neprisijungęs fakitol

  • Įrašai: 698
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai

Neprisijungęs ponulis1

  • Įrašai: 967
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
dekui. matau nr yra, reiks pasisukti i savaites gala ir paimti.

Neprisijungęs Nesako

  • Įrašai: 206
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Tą patį turiu už 30 eurų pasirinktinai anglų, rusų.
« Paskutinį kartą keitė: 2018 Rugpjūčio 22, 13:31:16 sukūrė Nesako »

Neprisijungęs fakitol

  • Įrašai: 698
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
dekui. matau nr yra, reiks pasisukti i savaites gala ir paimti.

Tik matau jis bijo interneto... Draugas turi 15.8 ar kokį ten, tai mokėjo gal 50, bet nebijo nieko :D

Neprisijungęs ponulis1

  • Įrašai: 967
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Tą patį turiu už 30 eurų pasirinktinai anglų, rusų.

Duok nr. savaitgali pasuksiu, prileksiu paimti.


Tik matau jis bijo interneto... Draugas turi 15.8 ar kokį ten, tai mokėjo gal 50, bet nebijo nieko :D

jo bijo. as turiu 12.12, nebijo, bet nelysdavo i xenonus, parkus, navi blokus. gal situacija pasikeite dabar po tiek metu.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
na duokit patikima lietuvi pardaveja 18 vcds versijai. mano 12.12 jau b8 kodingo neuzsaugo.. :think:

17 kol kas patikimesnė, gavau dovanų ne originalų, kas įdomiausia bet kaip pažeidus kabelio programą, ne tai, kad minučių , o greičiau sekundžių reikalas įrašyti ją per naujo, nesvarbu ar kokie internetai pajungtas, ar updeitai kažką pakenktų. Dar tik bandau ant modelių, tai nežinau kaip naujausias auto kabins.

Neprisijungęs ponulis1

  • Įrašai: 967
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
kolega, nesupratau iki galo. pazeidus programa? kaip ja pazesi? jei istrininesi failus is programos folderio, kito kelio nematau. ir neparasei pasekmiu, bet kiek supratau uzlus?  :O

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
kolega, nesupratau iki galo. pazeidus programa? kaip ja pazesi? jei istrininesi failus is programos folderio, kito kelio nematau. ir neparasei pasekmiu, bet kiek supratau uzlus?  :O

Pažeidus tai turėjau uomenyje , kad terminas gali prikalti kabelį prie sienos jau negalioja, patį kabelį perrašai ir toliau naudojies.Vienas jau pastebėtas faktas, senesnėm auto 1998 metų neleidžia daryti kodingų ir adaptacijų, paklausiu kaip tai sprendžiama, nes naujausias versijas aš galiu pats pasirinkti kokią isirašyti, štai įdomu kaip senesnės, ar tokios yra :think:

Neprisijungęs ponulis1

  • Įrašai: 967
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
buvau pas kolega pirkti kabelio, pas ji vag 182 vadinasi. as ta "bijo internet" supratau, kaip, kad laidas ikistas , tik tada negali buti pajungtas, o cia niekada pc negali jungti prie intiko.. tai yra atlernatyvu kokiu 18.XX , kad nebijotu internetu, arba tik kai pajungtas kabelis? apart orginalo.

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
jau nusibodo per visas temas tą patį rašinėt apie kiną už pem eurų.

Neprisijungęs jankazas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
buvau pas kolega pirkti kabelio, pas ji vag 182 vadinasi. as ta "bijo internet" supratau, kaip, kad laidas ikistas , tik tada negali buti pajungtas, o cia niekada pc negali jungti prie intiko.. tai yra atlernatyvu kokiu 18.XX , kad nebijotu internetu, arba tik kai pajungtas kabelis? apart orginalo.
As ta 17.8 bijanti interneto naudoju paprastam kompe, kai VCDS ijungtas atjungiu interneta ir tiek, niekas nesugedo per n jungimu. Cia tie senesni 11.XX labai bijojo, dabartiniam isjungi paciame VCDS naujinima dar firewall uzblokuoji ji ir tiek :)

Neprisijungęs ponulis1

  • Įrašai: 967
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
na uztektu man to 17.8 per akis. reiks tada facebuke ir skelbiu lt pasiziureti ir pasiklausineti, pas ka galima naudoti, kai atjungtas internetas laikinai. aciu

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
17 Atsakymai
6883 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Birželio 24, 19:59:39
sukūrė Ramaskinas
19 Atsakymai
3331 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Balandžio 27, 21:57:39
sukūrė bastersas66
30 Atsakymai
4737 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Lapkričio 08, 09:40:30
sukūrė dariausaudi