Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: VAG-COM diagnostines irangos instaliavimas, naudojimas, problemos  (Skaityta 220859 kartus)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki, noriu nusipirkti VAG COM laidą, galvoju pirkti pigų VAG COM 409.1 KKL OBD2 iš EBAY, noriu pasidomėti, ar su juo galėsu atlikti tas pačias funkcijas kaip ir su kokiu nors brangiu laidu? Ar yra tarp jų koks nors esminis skirtumas? Jungsiu savo Audi S3 2001m. Beje, kur galėčiau atsisiūsti pilną VCDS programos versiją, o ne lite? Ačiū :)
409.1 veiks tik su laužtu softu tik su win XP arba kuo nors pan su 32 bit sistema. 2001 metų auto man imė visus blokus be bėdų, 2005 jau teprisijungia tik prie engine. Todėl planuoju pirkti 12.12 (ne 12.12.2) nes kinai pagamino ale neverlock versiją, kur pati hardwariškai keičia datas ir blokuoja lyg netą - bandyt neteko dar. Girdėjau kad 12.12 prie labai senų auto iki 1994 metų blogai jungias, todėl turėsiu abu. Aišku, geriausia originalas iš ross tech, 1200lt ir ramu, bet mano poreikiams tas per brangu

tavo vietoj imčiau 12.12, nes 409 nervina kad reikia virtualius windowsus pasileist, krakas per bat. failą visada fone turi dirbti, vbs skriptas irgi :) antravertus, jis neužsiblokuoja pagavus internetą

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Vertėtų paminėti, kad blogai jungiasi tam tikros versijos prie tam tikru mašinų ar modulių tik laužtuose softuose su kiniškais adapteriais. Originalai su jokiomis versijomis su jokiomis mašinomis neturi visiškai jokių problemų. O ta 12.12.2 atsirado tik per WINDOWS 8 kaip ir visa 12 versija. Atsiras WINDOWS 9 ir atsiras 13 versija, vėl visi puls pirkti, nors tolko jokio iš to nebus kas naudoja senesnius windows :)

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Aš išvis naudoju 3.11 ir vargo nematau :)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
B, jei yra galimybė pirkti originalą, tai kalbų nelieka.

Dėl 12versijos china keista, 12.12.0 yra english 12.12.1 french ir 12.12.2 vokiškas ;-] neaišku kas kaip. Toliau, ne visi jie tie tariami "neverlockai" :) Mane domina būtent toks, ir gamintojas sako kad jis veikia su orig softu. Kas ką žinote?

Kitas dalykas dėl flash: kodėl pasigavus netui, programa per usb sugeba nuflashinti kabeliuką, o kai reikia vėl orig softą sumest, jau nesigauna, reik programerio. Kur šuo pakastas?

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Na va, davė update į 12.12.3 tad lauksime apkalbų kokia buvo bloga 12.12.2 versija ir dabar reikia visiems pirktis 12.12.3 :D

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
jie oficialius release notus turi? aš neradau. nebent kokrečiom versijom t.y. 11.11 -> 12.12 o ne 12.12.0 -> 12.12.2 ir t.t.

o be release notų sakyti kad versijos visos vienodai veikia ir updatintis niekam nereikia, tai tas pats kas sakyti kad man būtinai reikia naujausios versijos, nes kitaip neveiks :D

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
jie oficialius release notus turi? aš neradau. nebent kokrečiom versijom t.y. 11.11 -> 12.12 o ne 12.12.0 -> 12.12.2 ir t.t.

o be release notų sakyti kad versijos visos vienodai veikia ir updatintis niekam nereikia, tai tas pats kas sakyti kad man būtinai reikia naujausios versijos, nes kitaip neveiks :D
Tai vadinama angliškai revision history, prašom http://www.ross-tech.com/vcds/revisions.html

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
dar kartą paskaityk pirmą mano posto eilutę ;)
ten tik rimtiem versijų updateo o ne smulkiem

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Smulkus būna susije su draiveriais ir bugų taisymais, todėl dažniausiai nepublikuojami ;)

Neprisijungęs TOMAZAS2009

  • Įrašai: 134
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
SVEIKI,
Noreciau isigyti kinietiska VAG COM 12.12 adapteri, naudociau tik savo reikmems, tad naujo pirkimas atmetamas.
Kiek skaiciau si foruma, neradau informacijos del kinietisko VAG COM 12.12 adapterio pirkimo, naudojimo.
Ga kas patars koki rimta pardaveja,kontaktus duotu, kad kazkokia garantija duotu.
Gal kas pirkote VAG COM 12.12 adapteri is cia      http://www.vagcom.gan.lt/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=39&Itemid=41
aprasyme parasyta NAUJAUSIA VERSIJA!!!! VEIKIA SU ORIGINALIA ROSH TECH PROGRAMA!!!!


Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Tavo komas ir veikia su originalia Windows sistema, bet ji nulauzta... Ir siaip ne tik softe esme ir dzin kokia ta versija. Cia kaip ir testeri,jei moki juo naudotis, nera skirtumo ar naujausias modelis, ar senesnis ;)

Neprisijungęs nokia7

  • Įrašai: 121
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
180LT? uz kina? o sako kad mes blogai gyvenam. pakentesi menesiuka ir pats turesi uz zenkliai mazesne kaina is cia: http://www.aliexpress.com/item/VAG-COM-12-12-VAGCOM-12-12-0-VCDS-HEX-CAN-USB-Interface-FOR-VW-AUDI/1896774858.html
pats naudoju savo reikmems. dar nusiskundimu neturiu

Neprisijungęs Daren

  • Įrašai: 179
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
180LT? uz kina? o sako kad mes blogai gyvenam. pakentesi menesiuka ir pats turesi uz zenkliai mazesne kaina is cia: http://www.aliexpress.com/item/VAG-COM-12-12-VAGCOM-12-12-0-VCDS-HEX-CAN-USB-Interface-FOR-VW-AUDI/1896774858.html
pats naudoju savo reikmems. dar nusiskundimu neturiu
O aš labai nepatenkintas šiuo, būtent iš šio veikėjo "autoprofessional" nupirktu, kabeliu. Negaliu patekti į xenon bloką, neaktyvus "Basic settings" autotrans modulyje ir pan. Po to užsisakiau kitą kabelį iš Aliexpress, nes buvo įdėtos nuotraukos su kitokiais chip'ais, bet atsiuntė lygiai tokį patį g***į... Dabar turiu du identiškus kabelius, bet negaliu padaryt to dėl ko jį pirkau.

Prijungus laidą ir išbandžius port'us viskas gerai, bet įėjus į automatinės greičių dėžės bloką, neaktyvus "Basic settings - 04", taip pat neranda xenon bloko ir tikriausiai dar daug kas neveikia, bet ne viską išbandžiau... Ar ką nors ne taip darau ar laidas blogas? Gal kas esat susidūręs su tokia problema ir ją išsprendęs?

https://www.dropbox.com/s/o4xxgn10j39hken/06%20Aug.%2011%2019.33.jpg
https://www.dropbox.com/s/8oqmq7qzsfg2yh3/05%20Aug.%2011%2019.31.jpg

Neprisijungęs TOMAZAS2009

  • Įrašai: 134
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Gal kas nereikalinga turi Vag com adapteri turi, nupirkciau.

Neprisijungęs Waflis

  • Įrašai: 17
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki, turiu vag com 12.12 naudojau vos keleta kartu, visad veike puikiai, bet siandien kai pajungiu laida prie pc ir kur reikia pasirinkti jungti pasirenku usb ir spaudziu test ir raso ross-tech usb interface not found usb library version 03.01.19 interface: not fount visad veike puikiai gal kas zino del ko cia taip nejaugi laidui jau sakes? gal galima ka padaryt?

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Galima pirkt dar viena, taip jau buna...

Neprisijungęs Waflis

  • Įrašai: 17
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Galima pirkt dar viena, taip jau buna...
Del ko taip buna? panaudojau gal 3 kartus naudoju neprofesionaliai klaidas perziuret ir istrint jas brangaus nesinori pirkt, o tokio pacio irgi.. jau neimanoma nieko padaryt? ;/

Neprisijungęs TOMAZAS2009

  • Įrašai: 134
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Pagalvoju apie  originalu naudota , bet sunku rasti uz protinga kaina.

Neprisijungęs ArturA6

  • Įrašai: 50
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Kaip tas visas klaidas isrint? kad butu ti naujos..
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Rugsėjo 29, 21:00:41 sukūrė ArturA6 »

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Lauksime naujų pardavėjų pletkų kokia vistik 12 versija buvo lieva, nestabili, bloga ir kokia dabar 14 bus gera  :goodboy:


Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Revision History, Major Releases:

Release 14.10 published 31 October. 2014

    Support for our new HEX-NET interfaces, both via USB and WiFi.
    Support for newer 2014 and early 2015 models.
    Revised and expanded ROD (ODX) data set and UDS control module addresses.
    Shows mileage in Auto-Scans on cars using UDS instrument clusters.
    Shows realistic dates in freeze-frame data even on cars that don't know the actual date.
    New version of LCode. Thanks to Niels in Denmark!.
    Revised and expanded Label Files. Thanks to Sebastian and customers who send us control module maps.
    Many other small fixes and improvements, as well as everything which was introduced in Beta Versions 14.2 - 14.9

http://www.ross-tech.com/vcds/revisions.html

nieko labai stebuklingo

Neprisijungęs Majakas

  • Įrašai: 142
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
Sveiki, iskylo problema, nebraizo TDI TIMING grafos. VCDS 12.12 Nuejus i engine -> measure block -> 000 grupe -> switch to basic settings -> TDI Timing,  apsukos sukyla, grafikas atsiranda taciau jokios linijos nebraizo.
P.S variklio modeli sone taip pat pasirenku.

Neprisijungęs T-max

  • Įrašai: 1714
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
taskiukas geltonas vistiek apacioj grafiko ant pacios ribos turetu but

Neprisijungęs TOMAZAS2009

  • Įrašai: 134
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
gal kas turite pardavimui kiniska vcds 11 versija, pirkciau, pasiulymus i pm.

Neprisijungęs Majakas

  • Įrašai: 142
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
taskiukas geltonas vistiek apacioj grafiko ant pacios ribos turetu but

O kodel nebraizo linijos kaip turetu?
 Pavyzdiui kaip sitame video: https://www.youtube.com/watch?v=7zET8soUlow

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
17 Atsakymai
6888 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Birželio 24, 19:59:39
sukūrė Ramaskinas
19 Atsakymai
3334 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Balandžio 27, 21:57:39
sukūrė bastersas66
30 Atsakymai
4740 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Lapkričio 08, 09:40:30
sukūrė dariausaudi