Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: VAG-COM diagnostines irangos instaliavimas, naudojimas, problemos  (Skaityta 316429 kartus)

Neprisijungęs Ramunas175

  • Įrašai: 151
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Gal galite paaiškinti kodėl nebeleidžia normaliai log'inti? Anksčiau skirtingi rezultatai budavo skirtinguose stulpeliuose ir nebūdavo problėmų padaryti grafiką, dabar rezultatai pačiam pirmam stulpelyje ir perskirti kablelio. Naudoju vcds 12.12. Kame problėma?



 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
17 Atsakymai
8564 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Birželio 24, 19:59:39
sukūrė Ramaskinas
19 Atsakymai
4748 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Balandžio 27, 21:57:39
sukūrė bastersas66
30 Atsakymai
7419 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Lapkričio 08, 09:40:30
sukūrė dariausaudi