Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: VAG-COM diagnostines irangos instaliavimas, naudojimas, problemos  (Skaityta 316390 kartus)

Neprisijungęs Daren

  • Įrašai: 179
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Prijungus laidą ir išbandžius port'us viskas gerai, bet įėjus į automatinės greičių dėžės bloką, neaktyvus "Basic settings - 04", taip pat neranda xenon bloko ir tikriausiai dar daug kas neveikia, bet ne viską išbandžiau... Ar ką nors ne taip darau ar laidas blogas? Gal kas esat susidūręs su tokia problema ir ją išsprendęs?

https://www.dropbox.com/s/o4xxgn10j39hken/06%20Aug.%2011%2019.33.jpg
https://www.dropbox.com/s/8oqmq7qzsfg2yh3/05%20Aug.%2011%2019.31.jpg



 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
17 Atsakymai
8564 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Birželio 24, 19:59:39
sukūrė Ramaskinas
19 Atsakymai
4748 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Balandžio 27, 21:57:39
sukūrė bastersas66
30 Atsakymai
7419 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Lapkričio 08, 09:40:30
sukūrė dariausaudi