Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Diagnostikos užfiksuotos klaidos, jų reikšmės ir analizavimas  (Skaityta 951664 kartus)

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius


A4B6 2.4 125kw benz/dujos. Kas paiskintu reiksmes, kodel jos atsiranda?

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius


A4B6 2.4 125kw benz/dujos. Kas paiskintu reiksmes, kodel jos atsiranda?
Kuro mišinys perriebus, katalizatoriai yra? nes antra klaida dėl jų.

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Kuro mišinys perriebus, katalizatoriai yra? nes antra klaida dėl jų.

Na kai ejau techa, sake lygtais yra, pjovimo zymiu niekur nera, co2 apie 0.01 ar 0.03, tai panasu kad yra. O fuel trim, bank 1?

Kaip su tais riebiais ir liesais misiniais man nusibodo, kiek nevaziuoju pas dujininka, niekaip nesugeba sureguliuot.

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Na kai ejau techa, sake lygtais yra, pjovimo zymiu niekur nera, co2 apie 0.01 ar 0.03, tai panasu kad yra. O fuel trim, bank 1?

Kaip su tais riebiais ir liesais misiniais man nusibodo, kiek nevaziuoju pas dujininka, niekaip nesugeba sureguliuot.
Vilniuje randiesi? Nuvažiuok pas forumietį ne_vopros. Nes dujų perpila ;) kaip su žvakėmis reikalais?
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Kovo 19, 13:58:06 sukūrė slashas »

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Vilniuje randiesi? Nuvažiuok pas forumietį ne_vopros. Nes dujų perpila ;) kaip su žvakėmis reikalais?
Buvau pas ji, sake zekleriai per dideli, nuvaziau tada pas savo dujininka, kad pakeistu nes dar garantines dujos, sako viskas cia gerai, nieko keisti nereikia nes tipo kaip jis sake, zekleriai buna negeri tada, kai su programa nebegali sureguliuot duju, t. y. nebeuztenka ten tu +5 ar - 5 liesumo/riebumo reguliavimui. Zvakes keistos vasara, zvaklaidziaj pries menesi gal, buvau issukes 1 zvake, biski pabalaves galiukas, o pasvietus per zvakes skyle i cilindra, juodut juodutelis cilindras.


Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Buvau pas ji, sake zekleriai per dideli, nuvaziau tada pas savo dujininka, kad pakeistu nes dar garantines dujos, sako viskas cia gerai, nieko keisti nereikia nes tipo kaip jis sake, zekleriai buna negeri tada, kai su programa nebegali sureguliuot duju, t. y. nebeuztenka ten tu +5 ar - 5 liesumo/riebumo reguliavimui. Zvakes keistos vasara, zvaklaidziaj pries menesi gal, buvau issukes 1 zvake, biski pabalaves galiukas, o pasvietus per zvakes skyle i cilindra, juodut juodutelis cilindras.

Keisk savo dujininką, per kompą jam gal ir pasikeičia kažkas, bet purkštukai jau nebesugeba fiziškai "užsukti".

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Keisk savo dujininką, per kompą jam gal ir pasikeičia kažkas, bet purkštukai jau nebesugeba fiziškai "užsukti".

Blem, keista, pats nevopros sake kad ta dujininka zino, ir kad ne grybas yra, matomai tyngi kazka daryti. Reikia bandyti paciam pasikeisti tuos zeklerius, tik kur ju nusipirkti ir kokius :think:

Neprisijungęs DOHC

  • Įrašai: 2680
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
01539 - Headlights Not Adjusted
            005 - No or Incorrect Basic Setting / Adaptation


bandau istrinti klaida, bet tik suvaiksto zemyn/aukstyn xenonai ir vel ta pacia klaida meta, bandziau : Xenon - Adaptation - Basic Setting - Headlight Adjustment bet ten niekas nevyksta, o paskutiniam langelyje "not possible" parasyta...dariau output testa tai nusileido xenon, pakylo maksimaliai ir poto atsistate i savo vieta tai kaip ir pavykes testas...

kame reikalas tada kad meta klaida? :think:

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
01539 - Headlights Not Adjusted
            005 - No or Incorrect Basic Setting / Adaptation


bandau istrinti klaida, bet tik suvaiksto zemyn/aukstyn xenonai ir vel ta pacia klaida meta, bandziau : Xenon - Adaptation - Basic Setting - Headlight Adjustment bet ten niekas nevyksta, o paskutiniam langelyje "not possible" parasyta...dariau output testa tai nusileido xenon, pakylo maksimaliai ir poto atsistate i savo vieta tai kaip ir pavykes testas...

kame reikalas tada kad meta klaida? :think:

Jei tikrai adaptaciją darai ir nepasidaro, tai kažkuris daviklis eina iš ribų. Per basikus eini į 01/02 ir turi pasidaryti, bet jei daviklis grybus rodo, tai nepadarys

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
daviklių parodymai voltais turi būti artimi vienas kitam ir negali būti arti 0 arba 5v, rodo per measurement blocks 001 grupėj

Neprisijungęs DOHC

  • Įrašai: 2680
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Jei tikrai adaptaciją darai ir nepasidaro, tai kažkuris daviklis eina iš ribų. Per basikus eini į 01/02 ir turi pasidaryti, bet jei daviklis grybus rodo, tai nepadarys

tik isijungiu adaptacija ir man po keliu sekundziu error langeliuose ismeta...tai nelabai ir pavyksta adaptacijos padaryt ir pastebejau kad varikliukai kai zemyn nuleidzia lesius jie kokia 2 sekundes lyg pakimba ties zemiausiu tasku, bet poto vel atsistato i normalia padeti.

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
tik isijungiu adaptacija ir man po keliu sekundziu error langeliuose ismeta...tai nelabai ir pavyksta adaptacijos padaryt ir pastebejau kad varikliukai kai zemyn nuleidzia lesius jie kokia 2 sekundes lyg pakimba ties zemiausiu tasku, bet poto vel atsistato i normalia padeti.
Ijunk adaptavimo režimą susireguliuok lempas ir tada išeik iš jo. Lempos arba per žemai arba per aukštai.

Neprisijungęs DOHC

  • Įrašai: 2680
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ijunk adaptavimo režimą susireguliuok lempas ir tada išeik iš jo. Lempos arba per žemai arba per aukštai.
tai as ijungiu...bet man po keliu sekundziu error langeliuose paraso...poto vel atsigauna...

p.s. pagal sita daryti?
http://www.ross-tech.com/vag-com/cars/xenonalignment.html

ar pagal sita?
http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Skoda_Octavia_(1Z)_Headlight_Aim_Control_(Xenon)#Basic_Setting

ar cia abu variantai vienodi? :)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
daviklių parodymai voltais turi būti artimi vienas kitam ir negali būti arti 0 arba 5v, rodo per measurement blocks 001 grupėj
pakartoju

Neprisijungęs DOHC

  • Įrašai: 2680
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius

Neprisijungęs DOHC

  • Įrašai: 2680
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
 ff

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Nematau, kad būtum įėjęs į daviklių parametrus realius, bet kiek iš čia matosi, tai galui kaput.

Neprisijungęs DOHC

  • Įrašai: 2680
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
 :V

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Sensoriaus įtampa didelė. Aš likčiau prie nuomonės, kad jei nesidaro adaptacija, kažkas su galiniu dačiku bus

Neprisijungęs DOHC

  • Įrašai: 2680
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
supratau, na bandysiu ji klibinti, dekui uz nuomones ;) 8:8

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
supratau, na bandysiu ji klibinti, dekui uz nuomones ;) 8:8
Pajudink ir pažiūrėk ar voltažas keičiasi, kažkodėl pas daugelį galinis miršta, mano atveju tas pas buvo...

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Pajudink ir pažiūrėk ar voltažas keičiasi, kažkodėl pas daugelį galinis miršta, mano atveju tas pas buvo...

Aš kokius tris pakeitęs ant audi ex esu, bet visad priekiniai atiduodavo galus man :bedantis:

Neprisijungęs DOHC

  • Įrašai: 2680
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Aš kokius tris pakeitęs ant audi ex esu, bet visad priekiniai atiduodavo galus man :bedantis:

ok (+)

Neprisijungęs HNS

  • Įrašai: 231
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Hi. Problema su abs. A6 C5 2.5 132

 Šita klaida būna kai užvedu, kurį laiką pamirkčioja (5sec dega, 5sec užgesus, 5sec dega...) ir dingsta.

Čia ta pati klaida, tik apatinis kodas vos skiriasi, jis būna užsidega ir dega iki užgesinimo arba būna retais atvejais, kad užgęsta.

Kur ieškot galų šitam reikale? Be to, dėl pirmutinės foto, spėju mano kaltė, jei neklystu kažkada dariau testing ar kažką panašaus ir jo matomai nebaigiau, bent kažkas kažkada man taip aiškino, tik nežinau ar tiesa :D. Lauksiu jūsų minčiu/pasiūlymų.

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
neįsižeisk, bet iš karto rašyk, kad "ar galite išversti iš anglų, nes nesuprantu"

Žinutė reiškia, kad variklio kompe sėdi klaida, kuri abs blokui nepatinka.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10 Atsakymai
3671 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Rugsėjo 02, 11:51:37
sukūrė Bajoras
10 Atsakymai
3676 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Vasario 06, 21:30:40
sukūrė Raimis
1 Atsakymai
1464 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Sausio 29, 23:02:02
sukūrė only AUDI