Labas,
Svečias
. Prašome
prisijungti
arba
užsiregistruoti
. Did you miss your
activation email?
Labas,
Svečias
. Prašome
prisijungti
arba
užsiregistruoti
. Did you miss your
activation email?
1 valandą
1 dieną
1 savaitę
1 mėnesį
Visada
Prisijungti naudojant vartotojo vardą, slaptažodį ir sesijos trukmę
Pradžia
Paieška
Kalendorius
Prisijungimas
Registruoti
Startline chip tunning
Lietuvos Audi klubo forumas
»
Techninis forumas
»
Variklio skyrius
»
Kitos variklio skyriaus temos
»
wastegeitas
»
Žinutė #823731
« ankstesnis
sekantis »
Spausdinti
Puslapiai: [
1
]
Žemyn
Autorius
Tema: wastegeitas (Skaityta 926 kartus)
pasinagrinekim
Įrašai: 269
Re: wastegeitas
«
Topic Start
:
2010 Rugsėjo 28, 19:57:49 »
tada turbut netaip pawadinau. to "suduko" ant turbinos i kuri jungesi wakumo slangute.
Prisijungęs
Spausdinti
Puslapiai: [
1
]
Viršun
« ankstesnis
sekantis »
Lietuvos Audi klubo forumas
»
Techninis forumas
»
Variklio skyrius
»
Kitos variklio skyriaus temos
»
wastegeitas
»
Žinutė #823731