Lietuvos Audi klubo forumas

Techninis forumas => Variklio skyrius => Kitos variklio skyriaus temos => Temą pradėjo: pasinagrinekim 2010 Rugsėjo 28, 18:56:40

Antraštė: wastegeitas
Parašė: pasinagrinekim 2010 Rugsėjo 28, 18:56:40
sweiki. noreciau i sawo 1.9afn deti 2.5tdi 110kw turbina. radau uz padoria kaina 350lt, bet nera wastegeito. jei uzdeciau sawo wastegeita nuo vnt15, kaip man reiktu sureguliuoti ji? ar net neapsimoka toks dalykas pirkti? nes gali iskilti daug bedu?
Antraštė: Re: wastegeitas
Parašė: M-T-M 2010 Rugsėjo 28, 19:56:04
tai to vestgato nera nei ant 15 nei ant 20.jo ir neturi but gi jos yra abi VNT
Antraštė: Re: wastegeitas
Parašė: pasinagrinekim 2010 Rugsėjo 28, 19:57:49
tada turbut netaip pawadinau. to "suduko" ant turbinos i kuri jungesi wakumo slangute.
Antraštė: Re: wastegeitas
Parašė: M-T-M 2010 Rugsėjo 28, 20:01:12
ta turesi dasipirkt atskirai jai reik parduosiu nes turiu atliekama
Antraštė: Re: wastegeitas
Parašė: pasinagrinekim 2010 Rugsėjo 28, 20:29:20
na man geriau realiai wisa turba twarkinga nusipirkti