Lietuvos Audi klubo forumas
Techninis forumas => Variklio skyrius => Kitos variklio skyriaus temos => Temą pradėjo: pasinagrinekim 2010 Rugsėjo 28, 18:56:40
-
sweiki. noreciau i sawo 1.9afn deti 2.5tdi 110kw turbina. radau uz padoria kaina 350lt, bet nera wastegeito. jei uzdeciau sawo wastegeita nuo vnt15, kaip man reiktu sureguliuoti ji? ar net neapsimoka toks dalykas pirkti? nes gali iskilti daug bedu?
-
tai to vestgato nera nei ant 15 nei ant 20.jo ir neturi but gi jos yra abi VNT
-
tada turbut netaip pawadinau. to "suduko" ant turbinos i kuri jungesi wakumo slangute.
-
ta turesi dasipirkt atskirai jai reik parduosiu nes turiu atliekama
-
na man geriau realiai wisa turba twarkinga nusipirkti