Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A6 C6 ekrano keitimas(MMI 2G LOW -> MMI 2G HIGH)  (Skaityta 4051 kartus)

Neprisijungęs Matula

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki, norėčiau pasikeisti iš mažojo(MMI 2G LOW/BASIC) į didesnį(MMI 2G HIGH). Gal kas esate susidūrę bei žinote tiksliai, ką reikia keisti, ir kiek maždaug tai galėtų kainuoti?
Ačiū

Neprisijungęs AuG3

  • Įrašai: 3000
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki, norėčiau pasikeisti iš mažojo(MMI 2G LOW/BASIC) į didesnį(MMI 2G HIGH). Gal kas esate susidūrę bei žinote tiksliai, ką reikia keisti, ir kiek maždaug tai galėtų kainuoti?
Ačiū
Gal nereikėtų man netikslaus atsakymo rašyti, bet chebra kiek facebook skaičiavo, tai apsimokiau pirkti kitą mašiną su spalvotu MMI. Neapsimoka.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Gal nereikėtų man netikslaus atsakymo rašyti, bet chebra kiek facebook skaičiavo, tai apsimokiau pirkti kitą mašiną su spalvotu MMI. Neapsimoka.

Siai  dienai tikrai paprasciau, komplektai stipriai atpige.

Neprisijungęs Matula

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Siai  dienai tikrai paprasciau, komplektai stipriai atpige.

https://srotas24.lt/automobiliu-dalys/salono-ir-apdailos-dalys/gps-navigacijos/rinkinys-mmi-2g-high-audi-a6-c6-15025793792.html

Va va pvz čia kaina 378eur, viso komplekto, bet įdomu, ar tik tiek užtenka. Kaip prisiriša ir pan

Neprisijungęs ErikasRO

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1503
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
14 Atsakymai
3117 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Vasario 19, 00:06:31
sukūrė Saras911
10 Atsakymai
1374 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Liepos 09, 20:11:15
sukūrė Dieselburner
1 Atsakymai
7179 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2018 Kovo 17, 15:22:12
sukūrė tomas_v