Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Visa tiesa apie Regitra  (Skaityta 18063 kartus)

Neprisijungęs Pjuvis

  • Įrašai: 155
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Visa tiesa apie Regitra
« Topic Start: 2011 Birželio 03, 17:32:31 »
ka as tau ir kartojau NESKUBET :D sakau stovejau 3 minutes prie tos sankryzos kol tikrai nebus masinu.. nes tik biski arciau ir viskas neislaikysi jei lysi.. :D
supranti,buvo tarpas toks,tik priesais  mane suko masina i mano kelia nuo desines puses,ir as jau pradejau is vietos judet(ne vaziuot) nes kitaip jei buciau palaukes grynai kol pravaziuos ir tik tada pradejes judet butu vel nebuve tarpo,ir as tik pradejau judet(NE VAZIUOT(kadangi isanksto ant tokiu sankryzu pradedi judet po biski,prasileidi masina galutinai ir jau tada vaziuoji)) ir as puse metro tik pavaziavau ir tas ant stabdziu ir sustabde mane,iskart sako stok kelkrasti,pasigincinau kol stovejom prie sankryzos,poto vaziuojant ir net prie regitros vis dar gincinausi su juo nes REALIAI tiek as tiek visi taip vaziuoja,nu bet ka padarysi egzaminas yra egzaminas,auksiniai tavo zodziai -turi vaziuot kaip paskutinis lohas jei nori islaikyt,ka padarysi meginsiu kita kart,bet ir pinigu gaila o labiausiai tai nervu. P.S. as prastovejau geras 2 min ten. aplamai visas kursas truko man apie 5 minutes,iskaitant ir tai kad as prie sviesafoto prastovejau,nes eikstelej labai ten greit viskas.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
330 Atsakymai
179656 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2021 Kovo 12, 19:50:22
sukūrė Greg
4 Atsakymai
1961 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Lapkričio 08, 20:34:50
sukūrė Arturiuxv6
0 Atsakymai
2654 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Kovo 14, 00:47:26
sukūrė Žiedinis