Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse  (Skaityta 378331 kartus)

Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
08' civiko galinį buferį ir spoilerį. Buferis 85, spoileris 50 + dažai 20.

Išsiųsta naudojantis VTR-L29 Tapatalk 4 Lt


sakyciau brangoka kaip uz dali 85e :V nors aisku gal labai gerai padaryta .

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
sakyciau brangoka kaip uz dali 85e :V nors aisku gal labai gerai padaryta .
Pas Vasia garaže 50 su voleliu. Dažiau dar kitur, paemė už 4golfo buferį galinį 130e, bet padarė labai gerai.

Išsiųsta naudojantis VTR-L29 Tapatalk 4 Lt


Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Pas Vasia garaže 50 su voleliu. Dažiau dar kitur, paemė už 4golfo buferį galinį 130e, bet padarė labai gerai.

Išsiųsta naudojantis VTR-L29 Tapatalk 4 Lt


bet tas vase turbut geriau padarys,negu tau ir nebutinai su "voleliu". O 130e uz golfo buferi tai isvis kosmosas...bet jeigu gali tiek moketi uz dalies dazyma tai nieko tokio.

Neprisijungęs Rickson

  • Įrašai: 52
    • Žiūrėti profilį
Sveiki), gal patartumet kur Kaune kokybiskai atliktu ratu suvedima Audi beskei sedanui? anksciau autoakstej buvo toks Kestas labai geras meistras, tai nebuvo problemu, o jau dabar jis ten nebedirba ir nebezinau kur... tai padare kitur, bet nekokybiskai,eda padanga, aciu )

Prisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki), gal patartumet kur Kaune kokybiskai atliktu ratu suvedima Audi beskei sedanui? anksciau autoakstej buvo toks Kestas labai geras meistras, tai nebuvo problemu, o jau dabar jis ten nebedirba ir nebezinau kur... tai padare kitur, bet nekokybiskai,eda padanga, aciu )
Kaune tik pas jį ir tedarydavau, įdomu gal pabėgo kur kitur žmogus? gaila

Neprisijungęs aegis

  • Įrašai: 276
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki, kur Kaune vežat (jei vežat) nutekinti stabdžių diskus?  (h)

Neprisijungęs gramelis

  • Įrašai: 504
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
melga -arba pirk naujus...

Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Vis tik apsilankyta pas Egi, kaina ta pati kaip ir paskutiniu rekomenduotu tamsintoju. 9 val pridaviau, 11 val jau galejau atsiimti. Garantija sake 3 metai darbam, 7 plevelei
Uztamsinau ir as siandien pas ji.Sumokejau 60e.Kaip kazkas ir sake ,galinis langas nelabai graziai uzsitamsino,bet sake po 1-2sav uzvaziuoti ir viska sutvarkys iki galo,nes dabar turi vanduo isdziuti ir pan,tai bus matyt po to.

Neprisijungęs concorde

  • Įrašai: 511
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Visas savo masinas tamsinu asoj (pleveles.lt) ir niekad nebuvo jokiu problemu su galiniu langu ,viskas idealiai is pirmo karto.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Visas savo masinas tamsinu asoj (pleveles.lt) ir niekad nebuvo jokiu problemu su galiniu langu ,viskas idealiai is pirmo karto.

Garliavoje tamsinau kur buvo čia nuoroda, taip pat iš karto gerai ir po šiai dienai (y) O štai kiek evelke tamsinau, visada reikia nuvažiuoti antra kartą  (n)

Neprisijungęs edgaras1989

  • Įrašai: 1906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Uztamsinau ir as siandien pas ji.Sumokejau 60e.Kaip kazkas ir sake ,galinis langas nelabai graziai uzsitamsino,bet sake po 1-2sav uzvaziuoti ir viska sutvarkys iki galo,nes dabar turi vanduo isdziuti ir pan,tai bus matyt po to.

Man kiek jis tamsino, tai po isdziuvimo dar nei karto nebuvo teke vaziuot, nes viskas puikiai iseina. Kas blogai su tuo langu? :think:

Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Visas savo masinas tamsinu asoj (pleveles.lt) ir niekad nebuvo jokiu problemu su galiniu langu ,viskas idealiai is pirmo karto.
bendradarbis ten tamsino savo dodge minivena tai irge gerai uztamsino.

Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Man kiek jis tamsino, tai po isdziuvimo dar nei karto nebuvo teke vaziuot, nes viskas puikiai iseina. Kas blogai su tuo langu? :think:
ant vieno soninio matosi dar plevele gerai neprilipus turbur dar vandens yra,o galinis stiklas uzsitamsino visas blogai sonuose kur taskiukai yra juodi...ten matosi neprilipus plevele ir balti sonai.Ziuresim kaip po savaites bus.Pas mane sedanas.

Neprisijungęs edgaras1989

  • Įrašai: 1906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
ant vieno soninio matosi dar plevele gerai neprilipus turbur dar vandens yra,o galinis stiklas uzsitamsino visas blogai sonuose kur taskiukai yra juodi...ten matosi neprilipus plevele ir balti sonai.Ziuresim kaip po savaites bus.Pas mane sedanas.

Kai nudzius vanduo, tai praeik su pirstu per tuos taškučius ir prilips.
O tos hologramos, tai nuo vandens, jis išgaruos ir bus viskas ok. Pas mane vasario men laikėsi apie 2 sav nepats gražiausias buvo, bet po to viskas labai gerai

Neprisijungęs arunas666

  • Įrašai: 1214
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
ant vieno soninio matosi dar plevele gerai neprilipus turbur dar vandens yra,o galinis stiklas uzsitamsino visas blogai sonuose kur taskiukai yra juodi...ten matosi neprilipus plevele ir balti sonai.Ziuresim kaip po savaites bus.Pas mane sedanas.
gal tau bus gerai ,o pas mane taip  ir liko taskiukai devyniems metams nieks neisdziuvo ir nieko neistumde  :think:

Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Kai nudzius vanduo, tai praeik su pirstu per tuos taškučius ir prilips.
O tos hologramos, tai nuo vandens, jis išgaruos ir bus viskas ok. Pas mane vasario men laikėsi apie 2 sav nepats gražiausias buvo, bet po to viskas labai gerai
hologramos lyg ir mazeja ant soniniu stiklu,o del galinio ziuresim kaip cia bus.

Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
gal tau bus gerai ,o pas mane taip  ir liko taskiukai devyniems metams nieks neisdziuvo ir nieko neistumde  :think:
o tu pas juos tamsinai gal?jei liks taskai tai nelabai bus gerai,nes tokiu dalyku nemegstu kaip lieka po darbu,viska megstu daryti kokybiskai ir gerai.

Neprisijungęs arunas666

  • Įrašai: 1214
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
o tu pas juos tamsinai gal?jei liks taskai tai nelabai bus gerai,nes tokiu dalyku nemegstu kaip lieka po darbu,viska megstu daryti kokybiskai ir gerai.
taip pas egi 2008metais

Neprisijungęs Minvydas

  • Įrašai: 4
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki. A6 C6 6 begių mechaninei reiktų pakeist smagratį ir sankabos komplektą. Radau kelis meistrus šioje temoje, bet yra toks niuansas... Reikėtų tokio meistro kuris suteiktų galimybę man pačiam dalyvau procese. Ar tai turėtų laisvą duobę/keltuvą ir leistų pačiam po priežiūra daryt, ar kaip už pagalbininką priglaustų. Esmė tiesiog patenkint savo smalsumą, o gal ir kokį eurioką sutaupyt, knieti man ten viską pamatyt ir pasukaliot nors tu ką  (aa) Nors mano darbas nieko bendro su tuo neturi...  :bedantis: Pagrindinius įrankius turiu savo, reiktu nebent dinamometrinio rakto, dėžės donkrato. Gal kas žinot kokį?

Neprisijungęs edgaras1989

  • Įrašai: 1906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki. A6 C6 6 begių mechaninei reiktų pakeist smagratį ir sankabos komplektą. Radau kelis meistrus šioje temoje, bet yra toks niuansas... Reikėtų tokio meistro kuris suteiktų galimybę man pačiam dalyvau procese. Ar tai turėtų laisvą duobę/keltuvą ir leistų pačiam po priežiūra daryt, ar kaip už pagalbininką priglaustų. Esmė tiesiog patenkint savo smalsumą, o gal ir kokį eurioką sutaupyt, knieti man ten viską pamatyt ir pasukaliot nors tu ką  (aa) Nors mano darbas nieko bendro su tuo neturi...  :bedantis: Pagrindinius įrankius turiu savo, reiktu nebent dinamometrinio rakto, dėžės donkrato. Gal kas žinot kokį?

nei vienas normalus meistras tau neleis dalyvauti taip sankabos keitime del daug priežasčių. Viena iš jų saugumas. Kas atsakys už tai, kad tau dėžė nukrito ant galvos...... :goodboy:

Neprisijungęs ~Romas~

  • Įrašai: 2312
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Teisingai. 99proc. nieks neuzsiims tokia veikla. Ieskok tarp pazystamu, kas turi duobe ir keisk pats.

Neprisijungęs Minvydas

  • Įrašai: 4
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Teisingai. 99proc. nieks neuzsiims tokia veikla. Ieskok tarp pazystamu, kas turi duobe ir keisk pats.

Ieškojau jau, nesėkmingai. Keisčiau ir pats jei tiesiog būtų tam sąlygos ir kažkass kas esminius momentus paaiškintų/parodytų.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Ieškojau jau, nesėkmingai. Keisčiau ir pats jei tiesiog būtų tam sąlygos ir kažkass kas esminius momentus paaiškintų/parodytų.

Tai tu ir rašyk, kad ne sutaupyti eurioką, o sumokėsi daugiau, už tai, kad meistras kentės tavo maišymasi po kojom ir durnus klausimus atsakinės :-)

Neprisijungęs Pufas

  • Įrašai: 219
    • Žiūrėti profilį
Sveiki, ieskau kas poliruoja ir daro chemini vidaus valyma kaune ka rekomenduotumet?

Neprisijungęs mindaugas1x1

  • Įrašai: 172
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kėdainiai
Kur patartumėt varyt pasidaryt ratų suvedimą, kas gerai ir kokybiškai daro? :)