Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse  (Skaityta 378230 kartus)

Neprisijungęs arunas666

  • Įrašai: 1214
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Gal zinot koki garazini elektrika kuris galetu privaziuoti ir priristi spidometra a6 c5 Kaune
per visas temas apie ta pati rasai

Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Pasinaudota jo paslaugomis, kolkas tik teigiami atsiliepimai(labai įdėmiai neapžiūrėjau), dirba net šeštadienį ir sekmadienį,už karavaną 60eur, 9 val palikau, 13 val pasiėmiau .
kiek proc. tamsinai ir kokia plevele?kaip tamsina galiniu dureliu stiklus tai rema ima lango kazin ar tik absyfkes nusiima?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
kiek proc. tamsinai ir kokia plevele?kaip tamsina galiniu dureliu stiklus tai rema ima lango kazin ar tik absyfkes nusiima?

Tai, kad net nesigilinau kaip jis ten daro, svarbu tvarkingai, nieko sulaužyta nepastebėjau. 80 procentu atrodo, lyg amerikietiška

Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Tai, kad net nesigilinau kaip jis ten daro, svarbu tvarkingai, nieko sulaužyta nepastebėjau. 80 procentu atrodo, lyg amerikietiška
lumar ar sungard?vieni man kaip tamsino tai buvo nueme pr duru rema,nes trosa reikejo pakeist,viska surinkus durys graziai nesidarinejo,visada reikejo trankyt tai del to ir klausiu.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
lumar ar sungard?vieni man kaip tamsino tai buvo nueme pr duru rema,nes trosa reikejo pakeist,viska surinkus durys graziai nesidarinejo,visada reikejo trankyt tai del to ir klausiu.

Reiktų tamsintojui skambinti ir klausti kokia, man tie pavadinimai nieko nesako. Pas mano auto rėmas nesiardo, tai nebuvo ko ir ardyti, o ant tokių a6c5, a3 kur priekyje rėmas nusiima, tai tikrai niekas nežais su reguliavimu, sumeta bele kaip, nes tai kartais gan ilgai užtrunka.

Neprisijungęs HNS

  • Įrašai: 231
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki, gal kas pasiūlytumėt kokį dažytoją, jei įmanoma ne brangininką ir, kad galėtu ganėtinai greit nudažyt :D dažysiu naują sparną, reikės, kad pats supirktu dažus :)

Neprisijungęs arunas666

  • Įrašai: 1214
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki, gal kas pasiūlytumėt kokį dažytoją, jei įmanoma ne brangininką ir, kad galėtu ganėtinai greit nudažyt :D dažysiu naują sparną, reikės, kad pats supirktu dažus :)
Naujo sparno nudazymas pries metus kainavo 70euru paruose ir is kitos puses cia su darbu ir medziagom,zodziu vakare nuveziau tai po dvieju dienu atsiemiau viskas normaliai numeris 865096961
kitas Lapese darbuojasi zemdirbiu g salia 21 namo restauruoja senienas zimus, amerikietiskas, dazo apynaujas sake po 40e ima uz detale numerio neturiu

Neprisijungęs frankas

  • Įrašai: 143
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki, sakykit kur rekomenduotumėte varyti EGR išprogramuoti ir pačipuoti prie to pačio? Auto - a4b8

Neprisijungęs SuBa

  • Įrašai: 65
    • Žiūrėti profilį
Sveiki, susiduriau su signalizacijos problemele, Eagle master 300. Gal rekomenduotumete koki meistra kuris gerai ismano apsaugos sistemas ir nustatytu kodel negaudo imobilaizerio? Ačiū.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki, sakykit kur rekomenduotumėte varyti EGR išprogramuoti ir pačipuoti prie to pačio? Auto - a4b8

Taig reklama forume-startline.

Neprisijungęs Murmur

  • Įrašai: 55
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Taig reklama forume-startline.
O kaip vimota lyginant su starline? :)

Neprisijungęs edgaras1989

  • Įrašai: 1906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
O kaip vimota lyginant su starline? :)

blogai.... Dar yra tokie Diesel animals, jie labai stiprūs darosi

Neprisijungęs PAUL1US

  • Įrašai: 76
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
kitas Lapese darbuojasi zemdirbiu g salia 21 namo restauruoja senienas zimus, amerikietiskas, dazo apynaujas sake po 40e ima uz detale numerio neturiu
Gal kas daugiau zino? Kontakta turi?

Neprisijungęs arunas666

  • Įrašai: 1214
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Gal kas daugiau zino? Kontakta turi?
galiu duot meistro kaimyno nr. 86 8803303 jis dvi masinas: subaru ir toyota daze tiesiogiai nr.neturiu

Neprisijungęs alen7

  • Įrašai: 76
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
 :-{ kas turi rekomenduot diagnostiką? Pjaunasi turba greičiausiai, tikrint reikia.

Neprisijungęs audzia

  • Įrašai: 79
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Kur maišot dažus kaune ir jo rajone ,kad gerai padarytų ? nes jau atsibodo neatitinkanti spalva  (!?)

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Kur maišot dažus kaune ir jo rajone ,kad gerai padarytų ? nes jau atsibodo neatitinkanti spalva  (!?)
Problemos dažniausiai su sidabrine būna. Pats maišiau Palemone, idealiai pataikė.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Problemos dažniausiai su sidabrine būna. Pats maišiau Palemone, idealiai pataikė.

Įdomu būtų pamatyti tą idealiai :think: Nes net kitu kampu dažant tuos pačius dažus atspalvis skiriasi.

Kur maišot dažus kaune ir jo rajone ,kad gerai padarytų ? nes jau atsibodo neatitinkanti spalva  (!?)

Kalpoko gatvėje vieni iš geresnių, bet , kad pataikytų be perėjimo, tai turi būti nauja mašina ir spalva nenublukusi, o jeigu dar kokia balta ar sidabrinė iš vis nevark, dėk perėjimą ir bus ramu.

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto


Įdomu būtų pamatyti tą idealiai :think: Nes net kitu kampu dažant tuos pačius dažus atspalvis skiriasi

Turėta omeny, kad ne kaip diena ir naktis. Kaip sakai, tam tikru kampu tik matosi, bet kaip be perėjimo, tai sakyčiau geriau tikriausiai ir nebutu pataikę :bedantis:

Galinis buferis dažytas(vairuotojo pusė patamsėjus nuo dūmo):


Iš šono(purvina)

Neprisijungęs audzia

  • Įrašai: 79
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Jo ,sidabrinė ..dažė visą sparną ir  iš kampo pažiūrėjus matosi kitas atspalvis akivaizdžiai..

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Jo ,sidabrinė ..dažė visą sparną ir  iš kampo pažiūrėjus matosi kitas atspalvis akivaizdžiai..

Nemėtyk pinigų, nieko nebus, daryk perėjimą ant durų.

Neprisijungęs audzia

  • Įrašai: 79
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
O tai jeigu galinis buferis tarkim dazosi ,tai ir uzdazyt su uzmetimu sparnus galinius? ff

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
O tai jeigu galinis buferis tarkim dazosi ,tai ir uzdazyt su uzmetimu sparnus galinius? ff

Ne, buferiai net naujoms auto skiriasi, pagal plastmasines detales net spalvos neparinkinėja.

Neprisijungęs alen7

  • Įrašai: 76
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
prie -15, garaže persidažinėjom patys (kapotas beveik visas, dešinys sparnas, bagažinė, buferio lūpa) flakonėliais, kas buvo didžliulė klaida. Šiltas garažas, viskas tvarkoj. Dabar matosi kur ne kur nelygumai, bet pilnumoj gaus drėgmės, purvo ir išsilygins + plovimas moikėse sulygins tuos dažus.. Laukia dar ėjimas su dažų sulygintoju ir poliravimas (+)

Neprisijungęs edgaras1989

  • Įrašai: 1906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Vis tik apsilankyta pas Egi, kaina ta pati kaip ir paskutiniu rekomenduotu tamsintoju. 9 val pridaviau, 11 val jau galejau atsiimti. Garantija sake 3 metai darbam, 7 plevelei