Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse  (Skaityta 381641 kartus)

Neprisijungęs powliuz

  • Įrašai: 3533
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #2475: 2014 Lapkričio 03, 11:36:26 »
Pora puslapiu atgal buvo numesti kontaktai elektriku

Neprisijungęs AurimasK

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #2476: 2014 Lapkričio 03, 12:03:17 »
Ačiū, paskaitinėsiu tada :)

Neprisijungęs nikolas

  • Įrašai: 955
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #2477: 2014 Lapkričio 03, 13:20:29 »
o gal zinot zmogu kuris dyzelinius siurblius perrinkineja? reikia tarpines pakeist

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #2478: 2014 Lapkričio 03, 13:58:32 »
o gal zinot zmogu kuris dyzelinius siurblius perrinkineja? reikia tarpines pakeist
Gal autura?

Neprisijungęs nikolas

  • Įrašai: 955
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #2479: 2014 Lapkričio 03, 17:00:50 »
autura zinau, sneketa su jais, ziuriu gal kazkas pigiau padaryti

Neprisijungęs Mant3lis

  • Įrašai: 7
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #2480: 2014 Lapkričio 03, 19:17:56 »
Sveiki, reikia sureguliuoti degimo kampą dyzeliui, a4 96' metų, gal žinote, kur tai galimą padaryti, kad nebūtų labai jau brangiai? :)

Neprisijungęs ere5

  • Įrašai: 74
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #2481: 2014 Lapkričio 03, 23:29:28 »
Sveiki, gal zinote kas issukineja pakaitinimo zvakes avariniu budu?
Zvakes dar nenulauziau taciau ji mirusi ir nejuda is vietos  :think:
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Lapkričio 03, 23:38:24 sukūrė ere5 »

Neprisijungęs powliuz

  • Įrašai: 3533
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #2482: 2014 Lapkričio 05, 09:32:11 »
Gal kas zinot kur be eiliu ir uz zmogiska kaina lempas atpoliruotu? Gal kazkas is klubieciu tuo uzsiima Kaune?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #2483: 2014 Lapkričio 05, 09:34:31 »
Sveiki, gal zinote kas issukineja pakaitinimo zvakes avariniu budu?
Zvakes dar nenulauziau taciau ji mirusi ir nejuda is vietos  :think:

Paslaugų temoje, yra 4,2 serviso kontaktai

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #2484: 2014 Lapkričio 05, 09:37:40 »
Gal kas zinot kur be eiliu ir uz zmogiska kaina lempas atpoliruotu? Gal kazkas is klubieciu tuo uzsiima Kaune?

Skambink 868154046, daro greitai ir gerai, bent man dar nepapuolė , kad blogai padarytų.

Neprisijungęs ffee

  • Įrašai: 1149
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #2485: 2014 Lapkričio 08, 10:54:22 »
Sveiki, kur siandien/rytoj sumontuot/balansuot ratus? Forumo paieska mane nuvyle (arba is tikruju nelabai daug apie tai diskutuota). Birzelio 23-ios servisas kur yra sulauke nemaloniu atsiliepimu, o jis uz 2min kelio, tai biski abydno... Dar kazkoks "petrasiunuose uz komisariato" - neisivaizduoju kur cia, ar dar is vis yra ff Taip, zinau kad eilej reiks laukt iki vakarienes, geriausiu atveju. Dainavoj, zaliakalni ir pns. butu geriau, bet kadangi toks metas ir reikia bent truputi kokybiskai kad padarytu, tai tiks ir kitur
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Lapkričio 08, 10:56:28 sukūrė ffee »

Neprisijungęs Joaquin

  • Įrašai: 652
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #2486: 2014 Lapkričio 08, 14:24:54 »
Sveiki, kur siandien/rytoj sumontuot/balansuot ratus? Forumo paieska mane nuvyle (arba is tikruju nelabai daug apie tai diskutuota). Birzelio 23-ios servisas kur yra sulauke nemaloniu atsiliepimu, o jis uz 2min kelio, tai biski abydno... Dar kazkoks "petrasiunuose uz komisariato" - neisivaizduoju kur cia, ar dar is vis yra ff Taip, zinau kad eilej reiks laukt iki vakarienes, geriausiu atveju. Dainavoj, zaliakalni ir pns. butu geriau, bet kadangi toks metas ir reikia bent truputi kokybiskai kad padarytu, tai tiks ir kitur

pilna tu kur padangas montuoja, prie ''redos" vidiniam kieme, siaures pr.yra. o bent jau man geriausia tai prie statoilo kur prie baziu,ten ir lygina normaliai ir nebrangininkai, bet eiles tai visur turbut..


o birzelio 23 sios tai ten murziai dirba,ir lupa pinigus uz nieka...

Neprisijungęs ffee

  • Įrašai: 1149
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #2487: 2014 Lapkričio 08, 14:29:42 »
Buvau jau padangiuke. Uztaikiau, kai eilej 2 masinos tebuvo, tai pasiseke labai, nes po to prisirinko 5 masinu eile. Uz r16 montavima padangu, balansavima ir uzdejima paeme 40lt. Daverzineja su dinamometriniu raktu o ne su puska uzsuka iki belekiek. Iskart prasilekiau 12, nevibravo. Tai atsiliepimas teigiamas.

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #2488: 2014 Lapkričio 11, 13:16:13 »
Gal kas žino kur nebrangiai aptraukia stogą(iš vidaus) kokia nors medžiaga? Galvoju cheminio nedaryt, o aptraukt juoda medžiaga stogą, kad lubos nenukristų po cheminio.

Neprisijungęs L8

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3009
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #2489: 2014 Lapkričio 11, 13:30:44 »
Gal kas žino kur nebrangiai aptraukia stogą(iš vidaus) kokia nors medžiaga? Galvoju cheminio nedaryt, o aptraukt juoda medžiaga stogą, kad lubos nenukristų po cheminio.
Www.asto.lt
Bet manau 700 kainuos

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #2490: 2014 Lapkričio 11, 13:50:01 »
klausimas buvo apie nebrangiai... :D

Neprisijungęs L8

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3009
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #2491: 2014 Lapkričio 11, 19:14:34 »
klausimas buvo apie nebrangiai... :D
Kas vienam brangu kitam atrodo juokas, tai paisykit piguvos rėmus, nuo kiek iki kiek

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #2492: 2014 Lapkričio 11, 19:56:34 »
Ryt paskambinsiu, pasiklausiu kainos. Šiaip nežinau kokios kainos vaikšto, tad sunku pasakyt ar čia normali kaina, bet jeigu tokios kainos, tai geriau pačiam bandyt eksperimentuot :)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #2493: 2014 Lapkričio 11, 20:00:58 »
Ryt paskambinsiu, pasiklausiu kainos. Šiaip nežinau kokios kainos vaikšto, tad sunku pasakyt ar čia normali kaina, bet jeigu tokios kainos, tai geriau pačiam bandyt eksperimentuot :)

Net  nepradek, neverta.

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #2494: 2014 Lapkričio 11, 20:05:01 »
Maciau www.asto.lt stogus darytus :G maciau kaip atrodo uz kelis simtus (z)

Stogas krenta ne del atiklijavusiu klijų - juos dar uzsikniste imdami. Esme ta kad subyra paralonas tarp lubu ir medziagos, jis plonas ir visokie cheminiai agresyvus valymai, bei vanduo juos pavercia kone miltais. Tad pirkite kokius norite klijus - kol nebus normaliai paruostas pagrindas, bei paimta nauja medziaga - nieko nebus. Tada pamatysite sugaista laika, rezultata kuris gali buti (z) ir kaina - stai ir rezultatas.

Asto tiems kam reikia kokybes, huinia kokybe jie neuzsiimines. Jei reikia piguvos, pas juos nesikreipkite :)

Neprisijungęs L8

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3009
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #2495: 2014 Lapkričio 11, 21:49:20 »
Man lubos kainavo 3165 + 80 uz stiklo ispjovima, tai 700 yra juokas

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #2496: 2014 Lapkričio 11, 23:08:38 »
Maciau www.asto.lt stogus darytus :G maciau kaip atrodo uz kelis simtus (z)

Stogas krenta ne del atiklijavusiu klijų - juos dar uzsikniste imdami. Esme ta kad subyra paralonas tarp lubu ir medziagos, jis plonas ir visokie cheminiai agresyvus valymai, bei vanduo juos pavercia kone miltais. Tad pirkite kokius norite klijus - kol nebus normaliai paruostas pagrindas, bei paimta nauja medziaga - nieko nebus. Tada pamatysite sugaista laika, rezultata kuris gali buti (z) ir kaina - stai ir rezultatas.

Asto tiems kam reikia kokybes, huinia kokybe jie neuzsiimines. Jei reikia piguvos, pas juos nesikreipkite :)
ASTO gal ir daro neblogai, bet poziuris i klientus visiskai by** deja, daviau audi skydelius nuo saules ir alkantara, kad aptrauktu, reikejo gan greitai, tai sutarem, kad per mazdaug savaite padarys ir paskambins, nebuvo laiko ta diena ir uzmirsau as juos, paskui isvaziavau i uzsieni, atsiminiau, skambinu po keliu dienu, nekelia rago, parasiau per tinklapi, neatraso, nu galvoju, grysiu uzsuksiu bus padare, tai po dvieju menesiu uzsuku as pas juos, o jie ziuri akis ispute, net nepradeje daryt :-(, pazadejo pirmadieni bet kokiu atveju padaryt(buvau ketvirtadieni) ir paskambint, tai nuo to laiko jau geras menuo praejo, kaip jie man "skambina" :O tai kaip man elgtis tokiu atveju, kai terminas is savaites tampa 3 menesiai ir dar nepadaryta? tikrai nerekomenduoju, melagiai

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #2497: 2014 Lapkričio 11, 23:10:52 »
Gal kas žino kur nebrangiai aptraukia stogą(iš vidaus) kokia nors medžiaga? Galvoju cheminio nedaryt, o aptraukt juoda medžiaga stogą, kad lubos nenukristų po cheminio.
pigiai iki kokiu 200lt gali padaryt priesais mega esanciuose garazuose, prie melgos jei neklystu, senis garaze dirba, bet ir kokybe bus ne tokia kaip uz 1000lt

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #2498: 2014 Lapkričio 12, 02:15:25 »
gal žinai kur tiksliau? man reiks lubas į kietas pakeisti.

Neprisijungęs L8

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3009
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #2499: 2014 Lapkričio 12, 11:24:41 »
ASTO gal ir daro neblogai, bet poziuris i klientus visiskai by** deja, daviau audi skydelius nuo saules ir alkantara, kad aptrauktu, reikejo gan greitai, tai sutarem, kad per mazdaug savaite padarys ir paskambins, nebuvo laiko ta diena ir uzmirsau as juos, paskui isvaziavau i uzsieni, atsiminiau, skambinu po keliu dienu, nekelia rago, parasiau per tinklapi, neatraso, nu galvoju, grysiu uzsuksiu bus padare, tai po dvieju menesiu uzsuku as pas juos, o jie ziuri akis ispute, net nepradeje daryt :-(, pazadejo pirmadieni bet kokiu atveju padaryt(buvau ketvirtadieni) ir paskambint, tai nuo to laiko jau geras menuo praejo, kaip jie man "skambina" :O tai kaip man elgtis tokiu atveju, kai terminas is savaites tampa 3 menesiai ir dar nepadaryta? tikrai nerekomenduoju, melagiai
Nu ka Siomka, teks su buteliu vaziuoti pasiimti kazerioku, nes jie jau senai padaryti, o tu neatvaziuoji.
Kiek zinau tau kazkas kitas pridare chalturu su tuo stogu ir issiprasei,kad tau jie dabaigtu, tau minejo, kad nenori apsiimti, nes tokiom smulkmenom neturi laiko. Bet turbut pats itikinai,jog neskubu.
Kodel tie kurie tau dare stoga ju napadare? Nes nemoka? Taip ,kad imk buteli ir vel vaziuok nuleides galva ju pasiimti, o ta savo smeizta klubo forume taisyk!!!!! Negrazu taip!!!!