Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse  (Skaityta 378206 kartus)

Neprisijungęs holandas

  • Įrašai: 7
    • Žiūrėti profilį
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #1350: 2011 Lapkričio 29, 22:40:34 »
tai taip jau ir supratau, aciu uz atsakyma
Sveiki,Vaziuoju labai riebiu dyzeliu- rausvai /rusvu, jis skirtas kariniai technikai, laivams.
Kokios mintys:)?

Nebandei normalaus dyzelio? Labai riebus dyzelis bus tirstesnis kai saltas, tai gal del to ir apsipila dumais, nes uzpila cilindra, neispurskia dyzelio normaliai, o "prikapnoja"? O ikaites jis skystas.

Neprisijungęs StingerX

  • Dalys
  • Įrašai: 2626
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Sveiki, kauniečiai. Galbūt žinot kokį rimtesnį meistrą, kuris užsiima žibintų remontu? Tema ilga. Sunkoka tiek lapų praverst ir perskaityt. :) Reikia patvarkyti štai tokią lempą:


Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Gal kas žino kur gerai pakratytų važiuoklę? Kažkokie garsai atsirado važiuojant ~60km/h ir sukant į dešinę pusę...

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
TA stendas yra iš esmės geriausias pakabos laužytojas, bet garsas važiuojant... kažkoks... net nežinau ar mano patarimas tiks tau ;)

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
TA stendas yra iš esmės geriausias pakabos laužytojas, bet garsas važiuojant... kažkoks... net nežinau ar mano patarimas tiks tau ;)
Visa esmė, kad aš ir pats nežinau kaip tą garsą apibudint, geriausia kad kas pravažiuotų ir pažiūrėtų. Ratus patikrinau, visi priveržti...

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki, kauniečiai. Galbūt žinot kokį rimtesnį meistrą, kuris užsiima žibintų remontu? Tema ilga. Sunkoka tiek lapų praverst ir perskaityt. :) Reikia patvarkyti štai tokią lempą:


868154046 plastmasiu remontas

Gal kas žino kur gerai pakratytų važiuoklę? Kažkokie garsai atsirado važiuojant ~60km/h ir sukant į dešinę pusę...
865232402

Neprisijungęs StingerX

  • Dalys
  • Įrašai: 2626
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Sveiki, kauniečiai. Galbūt žinot kokį rimtesnį meistrą, kuris užsiima žibintų remontu? Tema ilga. Sunkoka tiek lapų praverst ir perskaityt. :) Reikia patvarkyti štai tokią lempą:
868154046 plastmasiu remontas

Dekui. ;)

Neprisijungęs spalvius

  • Įrašai: 153
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
sveiki gal zinot kur kaune kokybiskai lygina ratlankius taip pat ir poliruoja?

dekyngas :)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
sveiki gal zinot kur kaune kokybiskai lygina ratlankius taip pat ir poliruoja?

dekyngas :)

Kalvarijos g. 53   868633264 Lygina, poliruoja, galima deretis  :)

Neprisijungęs Garnis

  • Įrašai: 97
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Kadangi istryne tema, tai rasau cia.  :) Gal kas koki gera meistra galetu rekomenduoti, kuris montuoja garso aparatura, apsaugos sistemas ir atlieka panasius darbus. Anksciau viska montavausi Lavernoje, dirbo toks labai kruopstus meistras Tomas, bet tikriausiai i koki uzsieni isvyko..

Neprisijungęs mindasas

  • Įrašai: 51
    • Žiūrėti profilį
Kur galeciau Kaune pakeisti D3 tepalus,filtrus,patikrinti vaziuokle,elektronine dali?

Neprisijungęs no one

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 4483
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveikas, gali uzsukti pas mus www.remontocentras.lt
Audi V8 4.2 MT 93m.  Audi coupe quattro 2.1T MT 86m. Subaru forester 2.5XT MT 04m.
4.2 servisas www.Remontocentras.lt  tel. Nr 8-37-206767 (darbo laikas 9-18val d.d.)

Neprisijungęs maNas

  • Įrašai: 356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
kur kaune gali patvarkyt elektra. reikia kad uzvedus neisijungtu trumpos sviesos, o kad galeciau jas pats jungineti, o gal kas pasidare jau pats? c
cia gal rele kokia ar kas?

Neprisijungęs no one

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 4483
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
kur kaune gali patvarkyt elektra. reikia kad uzvedus neisijungtu trumpos sviesos, o kad galeciau jas pats jungineti, o gal kas pasidare jau pats? c
cia gal rele kokia ar kas?
Priklauso nuo masinos, pas vienas per kompiuteri programuojasi pas kitas statosi valdymas.
Vienu ar kitu atveju galim pagelbeti.
Audi V8 4.2 MT 93m.  Audi coupe quattro 2.1T MT 86m. Subaru forester 2.5XT MT 04m.
4.2 servisas www.Remontocentras.lt  tel. Nr 8-37-206767 (darbo laikas 9-18val d.d.)

Neprisijungęs art64

  • Įrašai: 305
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
kur kaune gali patvarkyt elektra. reikia kad uzvedus neisijungtu trumpos sviesos, o kad galeciau jas pats jungineti, o gal kas pasidare jau pats? c
cia gal rele kokia ar kas?

Kokia masina turi?Metai?

Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
kur kaune butu galima atkoduoti maga orginalu delta?magas is audi a6/c4 praso kodo ,o kodo nera?

Neprisijungęs no one

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 4483
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
kur kaune butu galima atkoduoti maga orginalu delta?magas is audi a6/c4 praso kodo ,o kodo nera?
Piras
Audi V8 4.2 MT 93m.  Audi coupe quattro 2.1T MT 86m. Subaru forester 2.5XT MT 04m.
4.2 servisas www.Remontocentras.lt  tel. Nr 8-37-206767 (darbo laikas 9-18val d.d.)

Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
gal butu galima gatve ir kokia gal mazdaug kaina zinot?

Neprisijungęs RokasLTU

  • Įrašai: 287
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Gal kas apsiimtumėt padaryt, kad kiekvienąkart ištraukus - įkišus raktelį, nereiktų vest magnetolos kodo?

Audi Concert
« Paskutinį kartą keitė: 2012 Sausio 11, 22:37:27 sukūrė RokasLTU »

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Gal kas apsiimtumėt padaryt, kad kiekvienąkart ištraukus - įkišus raktelį, nereiktų vest magnetolos kodo?

Audi Concert

Pats nenori ar nemoki, nes reikia tik ant euro jungties sukeisti raudona su geltonu laidu vietomis.

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Teisus ;) Sukeisk laidus ir problemos nebus.

Neprisijungęs Bonke

  • Įrašai: 11
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Pasvalys
Reklaminė informacija pašalinta.
Dėl reklamos galimybių prašome susiderinti su forumo administracija, arba rašyti el.paštu: reklama@audiklubas.com
« Paskutinį kartą keitė: 2012 Sausio 12, 09:44:52 sukūrė Bajoras »

Neprisijungęs RokasLTU

  • Įrašai: 287
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Gal kas apsiimtumėt padaryt, kad kiekvienąkart ištraukus - įkišus raktelį, nereiktų vest magnetolos kodo?

Audi Concert

Pats nenori ar nemoki, nes reikia tik ant euro jungties sukeisti raudona su geltonu laidu vietomis.

Reiks pažiūrėt, kaip ten pas mane. Dėkui. :)


edit: o kurie ten kontaktai turi būt, nes tokių raudono ir geltono pas mane nėra. Yra raudonas/baltas ir geltonas/raudonas.

Pas mane yra taip:
Rudas - žemė.
Mėlynas/pilkas - apšvietimas.
Raudonas/baltas - S-Kont.
Mute - nėra.
Raudonas/geltonas - Ub+.
Jungiklio simbolis - nėra.
Baltas/pilkas - K-BUS.
Žalias/baltas - GA.

Po darbo galėsiu nuotrauką įkelt.
« Paskutinį kartą keitė: 2012 Sausio 12, 14:34:04 sukūrė RokasLTU »

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto


edit: o kurie ten kontaktai turi būt, nes tokių raudono ir geltono pas mane nėra. Yra raudonas/baltas ir geltonas/raudonas.

Pas mane yra taip:
Rudas - žemė.
Mėlynas/pilkas - apšvietimas.
Raudonas/baltas - S-Kont.
Mute - nėra.
Raudonas/geltonas - Ub+.
Jungiklio simbolis - nėra.
Baltas/pilkas - K-BUS.
Žalias/baltas - GA.

Po darbo galėsiu nuotrauką įkelt.
[/quote]


Pazymejau ka keisti. Kitus klausimus apie maga uzdavinek tam skirtoje temoje  :)

Neprisijungęs Clon

  • Įrašai: 19
    • Žiūrėti profilį
Dėl centrinio pas ką kreiptis gal patartumėt ? nei su rakteliu rakina, nei su signalizaciją, centinio blokelį pajudinus (kur bagažinėj stovi)  signalizacija gražiai viską užrakina, bet atjungus signalizacija ir vėl niekas neatsistato.