Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse  (Skaityta 380022 kartus)

Neprisijungęs cardio

  • Įrašai: 268
    • Žiūrėti profilį
diagnostikai nera. sake bet kada iki 18.00 atlek

Neprisijungęs deiwidas

  • Įrašai: 49
    • Žiūrėti profilį
man reik tikrinti tepalu lygi.

Neprisijungęs cardio

  • Įrašai: 268
    • Žiūrėti profilį
as irgi to prasiau, sako jei neturi laiko tai tik diagnostika su kompu 50 lt. jei del tepalu lygio reikia masina palikt kad atvestu. Bet jei masina >150000km tai reikia ir keisti ta tepala su filtru. mano 3.o tdi sake apie 500 lt su viskuo. bus matyt

Neprisijungęs Deivane

  • Įrašai: 5
    • Žiūrėti profilį
Gal kas zinot autoservisa ar meistriuke kaune, kuris dirbtu visa para? didelis dekui butu  :)

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
O gal pradzioje pasakyk kas nutiko ;) ir kokios srities meistro ar pagalbos reikia ;)

Bet manau atsakymas - nera tokiu :)

Neprisijungęs warning

  • Įrašai: 2053
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
visa para tik nacnykas dirba

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Įsivaizduoju klientūrą tokiame naktiniame servise:
Atvaro keli baHHHūrai ir sako mesirui:
-Ė, katik nup*sau mašną, davai iki ryto išardyk ant dalių...

ir panašiai :-] :-] :-]

Neprisijungęs Deivane

  • Įrašai: 5
    • Žiūrėti profilį
varke  :D

Neprisijungęs Lion007

  • Įrašai: 6
    • Žiūrėti profilį
Sveiki turiu tokia bedele su savo a4 yra dujos tiesiogines kai nusipirkau mieste surydavo 13,5l duju paemiau pasikeiciau visus filtrus zvakes termostata nuvariau pas dujininka kuris pasake kad viskas kuo puikiausiai su jomis paeme truputi prisuko kad maziau rytu o pravaziavus 100km uzsipyliau duju ogi ju man dbr suryja 14,6l 100km mieste nzn net ka galvoti gal galetumete patarti kas gali buti kur ieskoti bedu didelis dekui  :)

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Blin man ryja nuo 20ltr duju ir dziaugiuosi kad tiek mazai :H
Duju kokybe itakoja ir sanaudas, labai jau smulkmeniskas, kad net 1,1ltr skirtumas tau aktualus.
Prisuki dujas, maziau traukia, daugiau tapkes mini kad vaziuotu. Elementaru. Arba tavo dujininkas be patirties, nes jis tai ir puikiai turi zinoti, kad persistengus duju paliesinimu (NE PRISUKIMU) tau jegos sumazes, ko pasekoje tu pats ja daugiau prievartausi. Be to liesas misinys ir varikliui nepatiks.

Neprisijungęs Lion007

  • Įrašai: 6
    • Žiūrėti profilį
Na zinai jeigu pas tave variklio kubatura daug didesne nei 1.8 ir spaudi greicio pedala daznai tai tikiu kad dziaugiesi kai ryja nuo 20l bet kai pas mane tik 1.8 ir as nelakstau o vazineju normaliai max apsukos 2k ir siaip kai tokios kubaturos masinytei ryja 11-12 litru tai manau kad pas mane kazkas negerai kad ji tiek suryja uztai ir domiuosi kas gali buti nes jeigu turejau 2l masinyte su dujom ir paspausdavau gan daznai greicio pedala ir ji man surydavo max 12-13l mieste tai nzn manau sita tikrai perdaug sunaudoja man tu duju

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Na kubatūra mano kone kaip trys tavo varikliai, bet mes ne apie tai :D
Sanaudos didokos, dujų kompas ima informaciją iš variklio kompo. Jei variklio kompas riebina mišinį, automatiškai riebins ir dujų kompas, nepaisant to, kad santykinį mišinį liesins meistras. Tad manau pradžioje pasižiūrėti reikia ar koks liamda zondas nėra nublūdęs, ar variklio kompe nėra klaidų kurios gali įtakoti tavo mišinį ir tik tada pas dujininkus kreiptis, bet nežinau kur tu važiuoji, tačiau iš to ką skaitau, aš juo nepasitikiu :-]

Neprisijungęs Lion007

  • Įrašai: 6
    • Žiūrėti profilį
Na liambda zonas viskas tvarkoi sake o cia juk ir prasiau,kad kas parekomenduotu koki dujininka patikima ir gera kuris issiaiskintu kame bedos yra nes juk tu dujininku ir visokiu meistru Kaune pilna tai gerai butu jeigu rekomenduotumet kokius patikimus meistrus kurie atitiktu kainos ir kokybes santyki :) o netik kad plesikautu ir s... maltu

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
8 698 12313 - Linas. Dirba Partizanų g.

Neprisijungęs no one

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 4483
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Na liambda zonas viskas tvarkoi sake o cia juk ir prasiau,kad kas parekomenduotu koki dujininka patikima ir gera kuris issiaiskintu kame bedos yra nes juk tu dujininku ir visokiu meistru Kaune pilna tai gerai butu jeigu rekomenduotumet kokius patikimus meistrus kurie atitiktu kainos ir kokybes santyki :) o netik kad plesikautu ir s... maltu
Padaryk paprasciausia bandyma nuvaziuok vien benzinu 100-200km, poto vel isijunk dujas ir paziurek ar gerai dirba ar nesijaucia galios trukumas ar neatsistate sanaudos.
Audi V8 4.2 MT 93m.  Audi coupe quattro 2.1T MT 86m. Subaru forester 2.5XT MT 04m.
4.2 servisas www.Remontocentras.lt  tel. Nr 8-37-206767 (darbo laikas 9-18val d.d.)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Perku audi a4 avant 97m 81 kw naudota akseleratoriaus davikli. Kaina proto ribuose.

Proto ,,ribuose" butu geriau rasyti i skelbimu tema,  ne cia siukslinti.

Neprisijungęs Gedimo

  • Įrašai: 50
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Koks servisas Kaune keicia tepalus nemokamai, jei pas juos perki?

Neprisijungęs no one

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 4483
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Koks servisas Kaune keicia tepalus nemokamai, jei pas juos perki?
Pas visus servisus buna akciju, o nemokamai ir pastoviai keicia tie, kurie arba labai brangiai gerus tepalus parduoda, arba labai prastos kokybes tepalus uz normalia kaina.
Audi V8 4.2 MT 93m.  Audi coupe quattro 2.1T MT 86m. Subaru forester 2.5XT MT 04m.
4.2 servisas www.Remontocentras.lt  tel. Nr 8-37-206767 (darbo laikas 9-18val d.d.)

Neprisijungęs Gedimo

  • Įrašai: 50
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
tai ir klausiu, gal kas kokia akciją užmatęs prieš žiemą?

Neprisijungęs mindziux

  • Įrašai: 668
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
o kartais, perkant mobil tepalus uosio g prie hyperio nekeičia nemokamai, beroc budavo taip pas juos  :V

Neprisijungęs sauliua

  • Įrašai: 1
    • Žiūrėti profilį
 :[silke2.3-gal kas nors pazista sia masina,nerandu suprantanciu zmoniu.busiu dekingas .mano telef.861277154

Neprisijungęs holandas

  • Įrašai: 7
    • Žiūrėti profilį
Sveiki, klausimeles audi a6 c6 2005+, 2.0 TDI, avant--:Kol saltas variklis, ne uzkurus bet pavaziavus koki 1-3km kai sustoji kokioj sankryzoje apsipila dumais kartais, pavaziuoji iki kito sviesaforo jau variklis daugiau susiles kaip nieko nebuve:)
Kol nepasiekes darbines temp apie 70 bunant pasipurto variklis ir apsukos ir kartais: siltam niekad taip nebuna
Tepalu kiekis nepakites, antifrizas nepakites.
Vaziuoju labai riebiu dyzeliu- rausvai /rusvu, jis skirtas kariniai technikai, laivams.

Kokios mintys:)?

Neprisijungęs sauliusanas

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #1347: 2011 Lapkričio 21, 05:02:46 »
Sveiki... Gal kas gali padeti del duju nuotekio? Ar pats paziureti gali ar kokio meistriuko gero adresiuka...? Masiniukas audi 80 (1.6) 1989m. Benzas/ dujos. Kaunas.

Neprisijungęs Ginciukas

  • Įrašai: 1357
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #1348: 2011 Lapkričio 21, 16:21:47 »
Meistra turiu gera jei reiks kontaktu i pm parasyk

Neprisijungęs juozasu

  • Įrašai: 780
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Jonava
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #1349: 2011 Lapkričio 29, 20:15:11 »
Sveiki,Vaziuoju labai riebiu dyzeliu- rausvai /rusvu, jis skirtas kariniai technikai, laivams.
Kokios mintys:)?

Nebandei normalaus dyzelio? Labai riebus dyzelis bus tirstesnis kai saltas, tai gal del to ir apsipila dumais, nes uzpila cilindra, neispurskia dyzelio normaliai, o "prikapnoja"? O ikaites jis skystas.