Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune  (Skaityta 42443 kartus)

Neprisijungęs psychadelic

  • Įrašai: 4834
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #25: 2009 Gruodžio 15, 00:21:10 »
ir tipo kontrolierius pats tai sugalvojo  :-]

aišku, kad pats. Aš pats liepiau parodyt oficialiam dokumente kur parašyta, kad draudžiama automobilį explotuot su r19 ratais. Neparodė ir vistiek mykė, kad nepraleis  :-]

Neprisijungęs voisniz

  • Įrašai: 2564
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #26: 2009 Gruodžio 15, 00:21:51 »
su chemijos pries 3 metus sawo 90 po remontu tik is 3 karto praejau :D
del lempu nekibo, bet pirma kart del duju pazymos ir del stabdziu slangeles gale kur jungia vamzdukus, prie galinio tilto... tipo per mazai atsargos turi, tuoj cia tau nuples viska...
nu gerai, nesiroviau, kadangi del duju tai del duju... kita kart su jom viskas tvarkoj. vel ta zarnele, sikart as ja su salerka (kaip ir kitas) nutepes, tai iswadint bande kad skysciu prasisunkimas, sakau paciupinekit pirma ir pauostykit, nu gerai, salerka, bet vistiek, slangele per mazai atsargos turi, GREITAI nuples ja, bus awarija ir tt... bandau aiskint kad per nelygumus waziuojant kaip tik jinai traukiasi, jam matau, kazkokias tiesas atkales bendras automobilizmo, kur turbut pagal sablonus mokina kad kazkaip vienaip visom masinom konstrukciniai ypatumai turetu but... trecia kart jau tewui daviau vaziuot pas juos, nes seip jie jaunimo nemegsta, mazdaug ka cia asileliai atwaziawo, galima siuntinet dar kelis kartus....  tai jis irgi aiskinosi ir po masina palindes ir visaip, daejo iki tokio lygio kad pradejo schemas veikimo zarneles ir traukymosi paisyt ant lapo ir galu gale tam asilui dasuto :D    tai kaip niekur nieko veptelejo: RUosiam numeri lipdukui :D


Neprisijungęs intar

  • Įrašai: 118
    • Žiūrėti profilį
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #27: 2009 Gruodžio 15, 00:26:32 »
Sugalvoja ir patys. Pas mane nebuvo prie ko prisiknist, tai tipo kablio rozete neveikia ir isvijo. Salia i audi centra ivaziavau(jie kabli dejo) patikrino, viskas ok sako. Kai atgal gryzau... tai jau to tikrintojo neprileido, pats pamainos vadas atejo patikrino ir sako:-matau dabar veikia, bet isvaziaves buvai, tai ir susitvarkiai...
Isvada: praradau 14lt be reikalo ir apie valanda laiko visai be reikalo, kad kazkoks asilo ziauna kistuko i rozete nedakiso(toks vaizdas, kad kaip ji dare irgi nedakiso). Ir kaip visur: kaltu nebera.

Augustas

  • Svečias
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #28: 2009 Gruodžio 15, 09:12:44 »
ir tipo kontrolierius pats tai sugalvojo  :-]

aišku, kad pats. Aš pats liepiau parodyt oficialiam dokumente kur parašyta, kad draudžiama automobilį explotuot su r19 ratais. Neparodė ir vistiek mykė, kad nepraleis  :-]

Sekanti karta nuo kombaino ratus uzsidek...  :-]
O parashyta ant tavo benzino bako dangtelio  :P
Jaigu nera, turi tureti/buti katalogas.

:-] Kiek pamenu ant ceshkes max. R15 205 :D o gal ir bishki daugiau, bet ne R19 ...  :-]
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Gruodžio 15, 09:23:08 sukūrė Augustas »

Neprisijungęs spydas

  • Įrašai: 647
    • Žiūrėti profilį
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #29: 2009 Gruodžio 15, 12:21:07 »
Sekanti karta nuo kombaino ratus uzsidek...  :-]
O parashyta ant tavo benzino bako dangtelio  :P
Jaigu nera, turi tureti/buti katalogas.

:-] Kiek pamenu ant ceshkes max. R15 205 :D o gal ir bishki daugiau, bet ne R19 ...  :-]
O jei atvarysiu su maskvičiuku kokiu antikvariniu - kur reiks diagonalines padangas gauti kokios tuo metu septyniasdešimtais pagal popierių priklausė????? :D
Ką daryt, kad tais laikais net R16 gamintojams kosmosas buvo, ant mersų tokie tik ėjo, gal judam kartu su progresu? Jei rato bendras aukštis išlaikytas, plotis išlaikytas, ET išlaikytas, tai koks  skirtumas koks ten santykis metalas vs guma? Gerai, kad TA ne nuo Vytauto laikų gyvuoja, kitokiu atveju bet kokia transporto priemonė, kurios prieky nėra arklio, būtų nelegali :D
Šiaip milijonas istorijų apie tai, kaip knisinėjas prie visokių nesąmonių, kur galėtų ir visai patylėt, o rimtų, kur turėtų apskritai savo eiga važiuot uždraust :D -  nemato. Rado prie ko prisiknist, kad antrą kartą atvažiuotum pinigus atnešt - ir laisvas. Man toks jausmas kad jiems tereikia kabliuko dėl ko tu turėtum atvažiuot kitą kartą. Manau jei turi kokį kledarą ir labai reikia TA su minimum sąnaudų - išsuk kokią lempą, atlaisvink akumą, dar ką nors paburk - kad iš karto rastų kodėl konkrečiai nepraleist - tada jau patenkintas puse akies bežiūrės, pusės defektų nebematys - mažiau tvarkyt reikės - antrą kartą lengvai praeisi.
Va, šviežia istorija - žmonos mašinos kokius metus nežiūrėjau, pusmetį garaže prastovėjo, bo nereikėjo. Dabar prireikė vėl naudotis. Ir TA reikia - pradelsta jau! Iš vakaro palendu pažėt - oi....  (z) yra reikalų... reiks atiduot servisan... traukės guma nuplyšus, pilna žvyro, "obuoliukas" jau aprūdijęs - senokai matyt nuplyšus..., stabdžių žarnelė konkrečiai įtrūkus, stabdžiai prikirmyję... gėda gėda - kokio čia apsileidėlio mašina (v) Bet - pirmiausia pasidaryt TA! Atsivalau tik stabdžius, kad vaikščiotu - nesinori niekur įpult pakeliui iki TAC :D Išlendu pabandyt - bilda priekis - šarnyras greičiausiai, nu bet TA - vistiek pirmiau reikia, paskui galėsim terliotis :D Reik per rytojų (šeštadienį) kaip nors prasisukt... Iš anksti ryto - TA. "Randa" klibantį šarnyrą ir per didelį HC ir CO. Šiaip ne taip randu garažą, kuris mane jama šiandien ir iškart (šeštadienio rytas, visi servisai, tame tarpe ir mano įprastas, užkišti iki pietų, o man šiandien dar vieno vizito į TAC reikia :D) Deda man šarnyrą, bado pirštu į traukę, šlangelę... Sakau - turi tokių dalių vietoj? :D Ne? Ir nereikia!  :D Pasikeičiu oro filtrą, išsuku, pravalau žvakes, paderinu tarpelius. Atgal į TAC. Mane jama kitas jau žmogelis, permeta pirminės TA lapą, užvaro ant stendo, nepatingi palįst pažiūrėt ar tikrai šarnyrą pasikeičiau, liepia judint vairą, patampo važiuoklę, bet nieko daugiau nebepamato :D CO ir HC jau OK. "Nuvalykit numerį lipdukui!" :D Taip aš gaunu TA ir jau galiu oficialiai majačintis po miestą. Pirmadienį atiduodu mašiną į "savo" servisą, kur viską sutvarko jau "kaip sau", kad ramiai galiu važinėtis :D

Augustas

  • Svečias
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #30: 2009 Gruodžio 15, 18:02:09 »
Sekanti karta nuo kombaino ratus uzsidek...  :-]
O parashyta ant tavo benzino bako dangtelio  :P
Jaigu nera, turi tureti/buti katalogas.

:-] Kiek pamenu ant ceshkes max. R15 205 :D o gal ir bishki daugiau, bet ne R19 ...  :-]
O jei atvarysiu su maskvičiuku kokiu antikvariniu - kur reiks diagonalines padangas gauti kokios tuo metu septyniasdešimtais pagal popierių priklausė????? :D
Ką daryt, kad tais laikais net R16 gamintojams kosmosas buvo, ant mersų tokie tik ėjo, gal judam kartu su progresu? Jei rato bendras aukštis išlaikytas, plotis išlaikytas, ET išlaikytas, tai koks  skirtumas koks ten santykis metalas vs guma? Gerai, kad TA ne nuo Vytauto laikų gyvuoja, kitokiu atveju bet kokia transporto priemonė, kurios prieky nėra arklio, būtų nelegali :D
Šiaip milijonas istorijų apie tai, kaip knisinėjas prie visokių nesąmonių, kur galėtų ir visai patylėt, o rimtų, kur turėtų apskritai savo eiga važiuot uždraust :D -  nemato. Rado prie ko prisiknist, kad antrą kartą atvažiuotum pinigus atnešt - ir laisvas. Man toks jausmas kad jiems tereikia kabliuko dėl ko tu turėtum atvažiuot kitą kartą. Manau jei turi kokį kledarą ir labai reikia TA su minimum sąnaudų - išsuk kokią lempą, atlaisvink akumą, dar ką nors paburk - kad iš karto rastų kodėl konkrečiai nepraleist - tada jau patenkintas puse akies bežiūrės, pusės defektų nebematys - mažiau tvarkyt reikės - antrą kartą lengvai praeisi.
Va, šviežia istorija - žmonos mašinos kokius metus nežiūrėjau, pusmetį garaže prastovėjo, bo nereikėjo. Dabar prireikė vėl naudotis. Ir TA reikia - pradelsta jau! Iš vakaro palendu pažėt - oi....  (z) yra reikalų... reiks atiduot servisan... traukės guma nuplyšus, pilna žvyro, "obuoliukas" jau aprūdijęs - senokai matyt nuplyšus..., stabdžių žarnelė konkrečiai įtrūkus, stabdžiai prikirmyję... gėda gėda - kokio čia apsileidėlio mašina (v) Bet - pirmiausia pasidaryt TA! Atsivalau tik stabdžius, kad vaikščiotu - nesinori niekur įpult pakeliui iki TAC :D Išlendu pabandyt - bilda priekis - šarnyras greičiausiai, nu bet TA - vistiek pirmiau reikia, paskui galėsim terliotis :D Reik per rytojų (šeštadienį) kaip nors prasisukt... Iš anksti ryto - TA. "Randa" klibantį šarnyrą ir per didelį HC ir CO. Šiaip ne taip randu garažą, kuris mane jama šiandien ir iškart (šeštadienio rytas, visi servisai, tame tarpe ir mano įprastas, užkišti iki pietų, o man šiandien dar vieno vizito į TAC reikia :D) Deda man šarnyrą, bado pirštu į traukę, šlangelę... Sakau - turi tokių dalių vietoj? :D Ne? Ir nereikia!  :D Pasikeičiu oro filtrą, išsuku, pravalau žvakes, paderinu tarpelius. Atgal į TAC. Mane jama kitas jau žmogelis, permeta pirminės TA lapą, užvaro ant stendo, nepatingi palįst pažiūrėt ar tikrai šarnyrą pasikeičiau, liepia judint vairą, patampo važiuoklę, bet nieko daugiau nebepamato :D CO ir HC jau OK. "Nuvalykit numerį lipdukui!" :D Taip aš gaunu TA ir jau galiu oficialiai majačintis po miestą. Pirmadienį atiduodu mašiną į "savo" servisą, kur viską sutvarko jau "kaip sau", kad ramiai galiu važinėtis :D
Zinai, tu 100% teisus kas liecia reikalavimus. Bet kaip matau nusimanai shitoje srityje, noreciau priminti:
Visus reikalavimus sugalvojo ne TA ar kashkoks "kontrolierius", yra daugybe biurokratiniu instituciju kuriu deka ir sudaromi shie reikalavimai. Beje daugybe reikalavimu ish tu paciu TUV [Vokieciu]. Yra daugybe direktyvu, normu ar reglamentaciju pagal kurias nustatomi reikalavimai.
Bet man tik gaila, kad kaltas tas kontrolierius kuris jais vadovaudamasis dirba.
Cia jaigu: blogas oras: kaltas - metereologas, pabrango pienas: kalta - kasininke  :-]
Na ash ju neginu, yra visokiu.... ne dievai puodus lipdo, kas nedirba tas neklysta.

Neprisijungęs kodis

  • Įrašai: 1427
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #31: 2009 Gruodžio 15, 18:20:59 »
saindien viena audi is antro karto pravariau :)
tipo lempos blogai sveicia ...
pinigu ir kurie gulejo matomoj vietoj niekam nereikejo, tik idomus dalykas pora servicu aplankiau, sake jei technikinei tai jie nereguliuos o reguliuot pas tuos kur prie technikiniu centru dyrba, sake nors ir brangiau bet tikrai praeisiu :)
o dar juokinga tai kad pas vienus vienoj pusej sviete gerai, kitoj blogai, o pas kitus jau kitoj pusej prie ilgu kabintis pradejo :D
nu bet ne esme :)

redline(A3)

  • Svečias
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #32: 2009 Gruodžio 16, 21:38:08 »
Tie sudmaliai dirba tikrai blogai, kysio tik nori ir issidirbineja  (!?)

Neprisijungęs Vygantas.

  • Įrašai: 40
    • Žiūrėti profilį
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #33: 2009 Gruodžio 16, 21:43:19 »
Na papasakosiu ir as tada savo istorija , variau antradieni irgi TA , viskas gerai masina neturi prie ko prisikabint , tai ant galo pradejo aiskint kodel xenonai ideti i allroauda , sakau gamykliniai , blokeliai laidai viskas gamykla , tas - "ne nera zymejimo lempose" tai siaip ne taip itikinau kad tikrai gamykliniai , paskui ruko zibintai , kreivai sviecia , tai sakau gal praleisit uz tokia baisia "nuodeme" ne sako vaziuok sureguliuosi , nuvarau i servisa , ziuri ziuri viskas gerai :D nu sako bandom biski pataisyt , nuvarau dar karta i TA , dbr jau kitas kontrolierius ateina vel kreivai sviecia :D tai sakau ka tik buvau servise sureguliavo kas blogai dar gali but , tik tiek gerai kad sitas zmogelis buvo geresnis praleido mane  ff

Neprisijungęs diesel_power

  • Įrašai: 3129
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #34: 2009 Gruodžio 17, 23:56:04 »
as jau trys metai kaip varau i Juta aleksote ir tris masinas varem, labai gerai praleidzia, jokiu problemu, nors viena geriausiu TA netoli kauno tai laikoma Prienuose, ten tai lafa, bet aleksote turbut geriausia is Kauno.

Neprisijungęs Klaustukas

  • viską matau
  • Įrašai: 7027
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #35: 2009 Gruodžio 19, 18:11:28 »
šiaip visose TA stovi kameros, taip kad TA darbuotojams ten daryt ką jie nori nesigauna nes juos pastoviai stebi ir tikrina.........  ff

Neprisijungęs skandinavas

  • Įrašai: 149
    • Žiūrėti profilį
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #36: 2009 Gruodžio 20, 10:27:38 »
šiaip visose TA stovi kameros, taip kad TA darbuotojams ten daryt ką jie nori nesigauna nes juos pastoviai stebi ir tikrina.........  ff
Tik tos kameros nepadeda kai nori paimti kysi ar kabinetis del sviesu. Ir dar abejoju ar jie neturi isakymo is auksciau nepraleisti kuo daugiau auto is pirmo karto, kad surinktu po 11 lt.

Neprisijungęs chameleonaz

  • Įrašai: 26
    • Žiūrėti profilį
Na man su TA bedu kol kas tfiu tfiu tfiu nebuvo....
Rugseji dar vazinejau su mazda efke (2 metai tuo metu ji jau pas mane buvo), ir nusprendziau parduoti, bet pamaniau dar pries reiketu technikine pravaryt, gal greiciau parduosiu. Nuvaziavau i Chemijos pr. tai viskas idealu buvo iki tol , kol priejom iki sviesu... buvo xenon... paprase ijungt trumpas, ijungiau, jis iskart pradejo pusrtyt galva, kad tipo negerai, islipau is auto, ir priejau ir jis man sako, negalima tokiu lempu naudot , o as sakau , ane? negali but, ir policijia stabdydama niekada nieko nesake. nu jis pasilenke prie lempu ir pradejo jas "glostyt" :) uzraso turbut ant lempu ieskojo. o as jam porinau toliau : nu tai matot, lempas gi sureguliavau, nuolat patikrinu, juo labiau lesines, vaziuojant i ikalne visada nuleidziu jas, kad neakint ir t.t. jis mane pasivede i sona, ir klausia ar siaip patenkintas ar ne ? nu tai sakau jo, nes senos labai silpnai sviesdavo... klause is kur ir uz kiek gavau :) tai papasakojau as jam viska , tada jis man pradejo guostis kaip jam nepasiseke kai i savo auto dejo xenon.. nu bet galu gale jis man sako, jei ka , xenonus isidejai po tech apziuros , ir praleido , "pasipyragavimui tikrai nedaviau nei jokio daukanto ar maironio " (cia kazkas labai graziai is forumieciu issireiske :) )
Na o spali nusipirkau C4/A6 is turgaus, gavau numerius ir tiesiai i chemijos pr galvoju nuleksiu, bandysiu praeit. pakelyje sustojau degalinej, paziuret ar lempos bent sviecia, viskas buvo ok, tik gabarita viena pasikeist reikejo.
nulekiau iki chemijos pr. ir praejau. TA darbuotojas pasikviete parodyt masinos apacia pavardino pora trukumu ir sake kad ju nezymes , tad praleido tik rekomendavo susitvarkyt. Tai tiek...
Ir aplamai mano nuomone, TA turetu buti aktuali labiau paciam vairuotoju i , o ne kazkokiam meistrui TA darbuotojui , (aisku kad nenoretu pasipiniguoti), nes juk eksplotuojam auto priemone mes patys tad ir saugumas turetu buti mums svarbiau ..

Neprisijungęs renimatorius

  • Įrašai: 684
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Kad tos kameros nieko nelemia. Is virsasu gi atkata renka valdzia. Ne karta pacioje ta saleje pinigai per rankas ejo ...

Neprisijungęs Darius44

  • Įrašai: 316
    • Žiūrėti profilį
Reik juos visus slapcia filmuot ir irasinet ka jie kliedi  :-] Man irgi buvo, nuvarau kaune i raudondvario pl., sako lempa per zemai sviecia ir stabdziu slangute neitvirtinta i laikikli prie amortiko, ta slangute susitvarkau greit nuvares, o lempa varau i servisa sureguliuot. Sureguliuoja, pats paziuriu, viskas bite galvoju. Nu kadangi jau chemijos gavosi arciau, tai sakau pabandysiu cia  :-] Ateinu lapo paimt pakartotinei, sako vaziuok atgal i raudondvario pl. pas mus negalima, sako kur pirma karta buvai tai ten turi ir grizt, nu na...ui galvoju, nesamone kazkokia :-] Atvaziuoju i raudondvario, ateina jau kitas zinovas  :-] Sako ta pati lempa per zemai sviecia, nepraleisim... pasiutau, isdejau i suns dienas ir perzegnojau kauna visam laikui.... Po savaites nuvaziuoju i kita miesta, ateinu lapo, sako negaliu atidaryt, nes tipo trukumu neuzsaugojo kaune ar kazko, nu skambina i raudondvario regitra kaune ir sako ten sutvarkykit, nes as negaliu lapo atsidaryt. Nugirdau zodzius kai kalbejo ta is raudondvario pl. kaune, sako tegu jis pas mus atvaziuoja ir sutvarkysim viska... tai kai pasake/pareikalvo, kad sutvarkytu, tada kaune sutvarke ir leido atsidaryt pakartotines lapa kitam mieste. Atejo diedulia, paziurejo, sako viskas cia gerai, ko jie kimba prie taves. Toks siutas ima kai pagalvoji... kartais atkreipi demesi kokios masinos gatvese smaukosi, amerikanskos su raudonais posukiais, kitos lauzai paskutiniai supuve, o lipdukas techo sviezias  :-] kaip sakant viesa paslaptis ir nieks nieko negali padaryt, kaip ir visada musu saly

Neprisijungęs kodis

  • Įrašai: 1427
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
nu man tai leido kitam centre praeit, ta pacia diena.
Ryte bandziau laime aleksote, diena slabotkej :) ten sale lempas pareguliavus :)

Neprisijungęs arunas666

  • Įrašai: 1214
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
gal kas esate pastebeje a6 c5 balta policijos kaune sudeti xenonai ir jokiu  lempu apiplovimu kazin  kaip jie pravare technikine  :E

Neprisijungęs Norvegas

  • Įrašai: 2825
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
lygiai tai pat, kap ir a4 be zenklu visais niauktais langais :D

Neprisijungęs Darius44

  • Įrašai: 316
    • Žiūrėti profilį
ta chemijos pr. net nebande pakartotines lapo atsidaryt, ant to pirmo pamate, kad pirmas varymas raudondvario, tai sako ten ir grizk, kas cia per sistema sakau jomajo  :-{ gal jie atsizymejo mane uz kelis netinkamus zodelius, o gal litu norejo, kui parisi..

Neprisijungęs BeFree

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1530
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Pykit Kauniečiai, nepykit, bet net vilniue gyvendamas žinau, kad su Kauno Tac ir Regitra geriau neprasidet. Kiek skundu tie is Kauno, jau ir klaust nereikia.  (be)

Neprisijungęs Magnatec

  • Įrašai: 270
    • Žiūrėti profilį
Pykit Kauniečiai, nepykit, bet net vilniue gyvendamas žinau, kad su Kauno Tac ir Regitra geriau neprasidet. Kiek skundu tie is Kauno, jau ir klaust nereikia.  (be)
Tai mes ir nepykstam, zinom kokie cia darbininkai dirba  :D

Neprisijungęs arunas666

  • Įrašai: 1214
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #46: 2010 Gegužės 04, 17:48:16 »
pazystamas siandien vare technikine raudondvario plente prisikabino prie lempos ir kad tec pase nera irasyta dujos ar kam teko varyt  automobili su duju yranga ir praejot jei yranga statyta po 2006 noriu paklausti tu kurie varete ne uz pinigus o sąziningai  :)nes man arteja technikine ir ar skubet pasikeist dokumentus... bereikalingas 60litu ismetimas  :E

Neprisijungęs renimatorius

  • Įrašai: 684
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #47: 2010 Gegužės 04, 19:01:56 »
Pas visus turi but yrasyta kad dujos.

Neprisijungęs mikasmeskius

  • Įrašai: 2155
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #48: 2010 Gegužės 04, 19:40:28 »
pazystamas siandien vare technikine raudondvario plente prisikabino prie lempos ir kad tec pase nera irasyta dujos ar kam teko varyt  automobili su duju yranga ir praejot jei yranga statyta po 2006 noriu paklausti tu kurie varete ne uz pinigus o sąziningai  :)nes man arteja technikine ir ar skubet pasikeist dokumentus... bereikalingas 60litu ismetimas  :E
pas mane 2008 statyta 2009 12 men preita TA, techniniam pase nera iraso dujos, ejau oficialiai, del to neprikibo, bet techniniam lape yra irasas kad su dujom

Augustas

  • Svečias
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #49: 2010 Gegužės 04, 21:55:08 »
Po 2006-10-01 jaigu yra sumontuotos LPG, transporto priemones registracijos liudijime (tech. pase) turi buti yrashas benzinas/dujos.

« Paskutinį kartą keitė: 2010 Gegužės 04, 22:04:32 sukūrė Augustas »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
2 Atsakymai
1366 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Rugsėjo 19, 17:11:59
sukūrė Bajoras
4 Atsakymai
1299 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Rugsėjo 22, 23:15:44
sukūrė only AUDI
6 Atsakymai
5903 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Lapkričio 29, 09:29:49
sukūrė Domas