Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Aukšto slėgio plovimo įrenginiai... Kokį pasirinti???  (Skaityta 87399 kartus)

Neprisijungęs Nerkis

  • Įrašai: 1742
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Huqvarna negamina plovimo įrenginių, tik lipdukus užsideda. Bet jei produktas geras ir tinka kodel ne.
Aš Nilfisk nusipirkau, man liuksiškas 160 bar.


Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk


 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
15 Atsakymai
3823 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Gruodžio 01, 18:05:42
sukūrė andrenas
33 Atsakymai
11526 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Balandžio 18, 20:26:30
sukūrė M G
13 Atsakymai
4188 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Liepos 06, 22:04:14
sukūrė Justassss