Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: kondicionieriaus aukšto slėgio daviklis (G65)  (Skaityta 3191 kartus)

Neprisijungęs Aiva_ras

  • Įrašai: 29
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Jonava
Sveiki  (h) pradėjo šviesti klimatronike mygtukas "ECON". Pasijungiau prie Vag-com'o ir radau klaida ( kuri nenusitrina) :  00819 - High Pressure Sensor (G65)
            30-00 - Open or Short to Plus
Pradėjau nuo paprastesnio patikrinimo, tai freono ir slėgio patikrinimo - ten viskas tvarkoj, tad priėjau prie išvados jog bus pavarges daviklis. Tad kyla klausimas, ar ji keičiant neišeis freonas? galiu drasiai atsukinėt ir keist?


A4 1.9 tdi 96kw.




 
« Paskutinį kartą keitė: 2015 Kovo 16, 19:58:24 sukūrė Aiva_ras »

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Gali drąsiai atsukinėti, viduje yra vintilis, freonas neišeis.

Neprisijungęs Aiva_ras

  • Įrašai: 29
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Jonava
Dėkui už info.

Neprisijungęs bastersas66

  • Įrašai: 59
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Gal kas pasakys kuris yra g220 klimoi daviklis?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Gal kas pasakys kuris yra g220 klimoi daviklis?

Labai gerai google praverčia ir čia nejuokauju,ivesk kodą, paskui vaizdus, rasi konkrečią vietą,nes iš atminties nelabai kas prisimins.

Neprisijungęs bastersas66

  • Įrašai: 59
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Perversta ta google pasitikrink jei netiki nerodo kuria kokreciai man kaires puses raso gal etkoi rodo kam.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Perversta ta google pasitikrink jei netiki nerodo kuria kokreciai man kaires puses raso gal etkoi rodo kam.

Ilgai užtrukau per google? http://uk-audis.net/topic/3211-my-fix-for-potentiometer-hvac-flap-problem/

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Gali drąsiai atsukinėti, viduje yra vintilis, freonas neišeis.

o paskirtis sito daviklio 00819 - High Pressure Sensor (G65) ? realiai jis turi suveikinet jei per aukstas slegis sistemoje ? na bent taip reik suprast issivertus is anglu 8:8 ? cia raso kad del trukumo  ...
http://www.audiklubas.com/forumas/elektros-skyrius/audi-a6-c5-klimatroniko-bda/msg1742215/#msg1742215
tai jei trukumas tai 'Low Pressure Sensor' kazkoks turetu but ? ar cia yra grynai sender'is ir matuoja slegi sistemoje ir kompas mato per daug ar per mazai yra ?       

Neprisijungęs Justassss

  • Įrašai: 391
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
labai gerai kad šviežią temą radau su  panašia problema, vag com meta klaidą kad g65 short to +  ir measuring blocks rašo kad slėgis sistemoj yra 33bar, aš nusipirkau kitą daviklį ir įsistačiau, bet problema liko ir su nauju meta tą pačią klaidą, su testeriuku pasitikrinau iki daviklio įtampa ateina, signalas bent ant naujojo tikrai turi būti, ar yra tikimybė kad pas mane pats blokas durniuoja(nes jis keistas, o senojo nebeturiu pabandymui) ar laidai bus supuvę kur nors

Neprisijungęs dariausaudi

  • Įrašai: 293
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
o ka pirma kanale rodo su tais auksto slegio daviklio procentais po kaire puse.nes kai atjungi davikli meta 100 % o baru 33.gali buti kad kurnos laidai nutrukei jeigu su pajungtu davikliu taip rodo.pas mane is vis degina saugikli viena ir nezinaus kur beda.rudeni pamenu dar veike o dabar nebeveikia.nes kai saugiklis perdeges rodo taip pat open short to +

Neprisijungęs Justassss

  • Įrašai: 391
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
saugiklis 100proc geras, daviklis irgi ir aš žinau kad iki daviklio tas pliusas ateina, o rodmenys kaip tu ir sakai 33barai, tai čj teks lėkt šrotan kai susikrausiu savają ir bandyt bloką keist, jei nepadės tai laidyną draskyt reiks

Neprisijungęs sadamas1

  • Įrašai: 5
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ar radot kame beda? nes pas mane analogiska situacija, pakeiciau kita davikli, vistiek meta ta klaida. Gal pamegint tiesiai nuo akumuliatoriaus paduot i davikli pliusa ir minusa? taip bus aisku kad kazkas negerai su laidais, ka manot?

Neprisijungęs Diwasas

  • Įrašai: 349
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
labai gerai kad šviežią temą radau su  panašia problema, vag com meta klaidą kad g65 short to +  ir measuring blocks rašo kad slėgis sistemoj yra 33bar, aš nusipirkau kitą daviklį ir įsistačiau, bet problema liko ir su nauju meta tą pačią klaidą, su testeriuku pasitikrinau iki daviklio įtampa ateina, signalas bent ant naujojo tikrai turi būti, ar yra tikimybė kad pas mane pats blokas durniuoja(nes jis keistas, o senojo nebeturiu pabandymui) ar laidai bus supuvę kur nors

Gali gal nurodyt kuriam tiksliai bloke rodo slegi?

Neprisijungęs Justassss

  • Įrašai: 391
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
auto hvac meashuring blocks 1 kanalas beroc

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
15 Atsakymai
2470 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Gruodžio 01, 18:05:42
sukūrė andrenas
3 Atsakymai
1272 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Liepos 18, 18:23:16
sukūrė Magnatec
137 Atsakymai
74714 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2018 Birželio 01, 22:11:48
sukūrė Evka