Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Aukšto slėgio plovimo įrenginiai... Kokį pasirinti???  (Skaityta 87402 kartus)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34009
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Turiu k7 Premium plius jau pabuvojo garantijoj striges voztuvas ir chemija leist pradejo mokejau 620e valdymo niekaip neperprantu su k5  spaudi ir plauna, o cia zaidimai su tuo ekranu minusuoji pliusuoji kol pradedi plaut uzknisa geriau damest simta ir pilkos spalvos pirkt profesionalu

Va man to valdymo mažiausiai ir reikia. Kur rasi geriau nei spaudi ir plauna... K5 irgi žiūriu su kažkokiu valdymu ant rankenos.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
15 Atsakymai
3823 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Gruodžio 01, 18:05:42
sukūrė andrenas
33 Atsakymai
11526 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Balandžio 18, 20:26:30
sukūrė M G
13 Atsakymai
4188 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Liepos 06, 22:04:14
sukūrė Justassss