Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Diskusijos susijusios su automagnetolomis  (Skaityta 343106 kartus)

Neprisijungęs blindmole

  • Įrašai: 434
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
taigi, išsiaiškinau, kad pas mane laido kuriame ijungus degima atsiranda +12 išvis nera. Tai gali but? ir gal galit pasakyt kokios spalvos laidas pas jus kuriame buna +12 ijungus degima?

Neprisijungęs Zenner

  • Įrašai: 145
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki, ar prie audi chorus I mago imanoma pajungti ta usb / sd card skaitytuva kur kainuoja ~180lt, kaikur sarase yra toks magas, bet jis juk nevaldo cd changerio ,o tas aparačiukas į tą vietą ir jungiasi ? :)

Neprisijungęs darwudas

  • Įrašai: 6
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Sveiki, išėmiau becker automagnetolą, ir radau va tikią jungtį:


Pajungiau ant tų dviejų apatinių jungčių savo pionieriaus euro jungtis, ir teko nusivilti. Magelis veikia puikiai, tik va garso nulis, Rodo, kad lyg ir grot turėtų, bet nesigirdi. Aname magelyje viskas gerai buvo. Laidus tikrinau, viskas gerai sujungta. Tik va  man neaišku, kokia ten viršuje dar jungtis, nes aiškiai, kažko iš ten trūksta.
 :think:

Neprisijungęs moochinazz

  • Įrašai: 2571
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
gal yra stiprintuvas masinoj?

Neprisijungęs darwudas

  • Įrašai: 6
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Nėra.

Neprisijungęs moochinazz

  • Įrašai: 2571
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
originalaus net nera?

Neprisijungęs darwudas

  • Įrašai: 6
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Nu ne, nebent nežinau kur ieškot.

Neprisijungęs darwudas

  • Įrašai: 6
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Radau originalų stiprintuvą. Bet ar dėl to tikrai galėtų negrot? juk vistiek kolonėlės pajungtos per euro jungtį?

O jei dėl to stiprintuvo prijungimo? Jame nėra linijinių jungčių, tai spėju tai bus tie laideliai kur toje viršutinėje jungtyje?
Dar klausimas, kur kokius laidus jungti?  Kaip žinot kur remote, kur linijiniai, ir kas dar kituose ten?

Neprisijungęs virsininkas88

  • Įrašai: 2838
    • Žiūrėti profilį
Radau originalų stiprintuvą. Bet ar dėl to tikrai galėtų negrot? juk vistiek kolonėlės pajungtos per euro jungtį?

O jei dėl to stiprintuvo prijungimo? Jame nėra linijinių jungčių, tai spėju tai bus tie laideliai kur toje viršutinėje jungtyje?
Dar klausimas, kur kokius laidus jungti?  Kaip žinot kur remote, kur linijiniai, ir kas dar kituose ten?
aiškiai nufotkink kokie laidai ateina į mago jungtį.

Neprisijungęs darwudas

  • Įrašai: 6
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Neturiu fotiko prie savęs, tai telefono rezultatatas toks:



 
Tie dešinėj čia. raudonas juodas du balti žalias ir mėlynas.

Neprisijungęs moochinazz

  • Įrašai: 2571
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
koks magas buvo pries tai? tikslus modelis

Neprisijungęs darwudas

  • Įrašai: 6
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
becker traffic pro 4773.
« Paskutinį kartą keitė: 2012 Spalio 17, 20:42:20 sukūrė darwudas »

Neprisijungęs xtaadaasx

  • Įrašai: 1
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
sveiki, turiu audi chorus maga. jis durniuoja, noriu islupti, bet neturiu irankiu. kas galetu padeti, kas turi irankius? esu is Kauno, galetume susitikti.

Neprisijungęs Split

  • Įrašai: 43
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Gal kas gales pagelbet, zodziu turiu maga alpine, pajungus ji masinoj radijas groja normaliai o idejus cd ji skaito bet nera jokio garso, kitose masinose kompaktus skaito gerai tik idejus i mano nera garso paleidus cd, kas cia gali buti?

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki vyriokai ;) Taigi mano tarkoj (beske avantas) visiskai netraukia radija, antena lyg ir nenukarpyta orginali ta stogine (avantine :D) bet nieko netraukia, gal tas stiprintuvas mires,ar kas neaisku, na tiek to. Kokie sprendimo būdai, geriau pirkti tą iš lemonos vidinę anteną, ar dėti kokį stiprintuvą antenos ? Kuris iš šių geresnis ? Nes tos orginalios tikrai kazkaip nenoriu draskyt apdailu ir t.t. plius man ten kad nesveikai trauktu nereikia,kad bent kiek geriau nei dabar,nes dabar tai retai kada normaliai galima girdet... Galvoju gal ta stiprintuva geriau antenos pajungt ir tiek lemonoj irgi kur buna ? Ar efektyviau bus ta antena vidine ?
Kad kalba mano aiškesnė būtų, čia nuorodos :
http://lemona.lt/index.php?page=item&i_id=95072
arba toki stiprintuveli :
http://lemona.lt/index.php?page=item&i_id=27799
« Paskutinį kartą keitė: 2012 Lapkričio 02, 16:00:44 sukūrė Karolis080 »

Neprisijungęs GedasQ

  • Įrašai: 2515
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
kazkuriam forume esu skaites kad stiprintuvas dideles įtakos nepadarys, jis labiau išvalo jau gaunama signala. Keisk antena stoge, jos tas kelmas ir yra toks kaip stiprintuvas, jis dazniausiai nudega. Gali dėt ir vidinę, bet visi tie papildomi ladai ir t.t., kam to reikia kai yra skirta vieta tam reikalui stoge. lemonoj nematau panasios i audi antena, turguj esu pirkes 20lt su tuo vadinamu stiprintuvu, tik perejimu reikes kad nauju laidu netampyti.

Neprisijungęs GedasQ

  • Įrašai: 2515
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Dekoju ;) :)

Neprisijungęs mikenzo

  • Įrašai: 59
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
sveiki,imanoma ant audi concert magnetolos,rankiniu budu nustatineti radija ? 

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
sveiki,imanoma ant audi concert magnetolos,rankiniu budu nustatineti radija ? 

Įmanoma

Neprisijungęs mikenzo

  • Įrašai: 59
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Įmanoma
Kaip ? tevukui reikia,as bandziau bet nlb gavosi.  :)

Neprisijungęs arunazz

  • Įrašai: 66
    • Žiūrėti profilį
Kur stovi orginalus stiprintuvas audi a6 c5 jeigu toks zemadaznis


Neprisijungęs owas

  • Įrašai: 2952
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Viduje, o ar visi tokie originalus subai t.y. A4 B5, A6 C5 maitina galinius garsiakalbius?

Neprisijungęs karol1s

  • Įrašai: 66
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
man visada svytejo toks klausymas apie audi oreginalius magnetolas, pvz tokia : http://imageshack.us/photo/my-images/233/20121105266.jpg/ uz tokia praso 200-250lt ar net daugiau uz naudota, bet as nematau cia nieko ispudingo.. CD skaito fm na ir daugiau privalumu nematau. Kodel nenusipirkus geriau nauja maga su usb , aux ir kitais privercianciais dalykeliais ?
Na suprantu toji magnetola labai graziai dera prie automobilio audi, bet ar cia viskas ?
Mano klausymas toks, ar yra kitu dar vertingesniu privalumu sita magnetola uz grazuma ? :)

Neprisijungęs owas

  • Įrašai: 2952
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Dera prie salono, apšvietimo, originalus daiktas, jungiasi originalus subas su ceindzeriu, mažiau darbo su laidais, taip pat prie jo galima pajungti mp3.  O dėl kainos tai manau užlaužtos,  geriau Chorus 2 paimti iki 100lt ir pasijungti mp3 180lt. Tai bent CD nereiks kepti ir vežiotis bardačioke. Ir kasetnikas ne taip akys badys ilgapirščiams.
« Paskutinį kartą keitė: 2012 Lapkričio 05, 17:03:41 sukūrė owas »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
13663 Atsakymai
1236194 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330
11415 Atsakymai
1291890 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2022 Lapkričio 06, 08:26:31
sukūrė Žiedųproncese
2550 Atsakymai
586550 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Kovo 02, 18:07:45
sukūrė NojusK