Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Diskusijos susijusios su automagnetolomis  (Skaityta 473179 kartus)

Neprisijungęs Satrius

  • Įrašai: 12
    • Žiūrėti profilį
as pirkau CDA 9884r lombarde uz 400LT aisku buvo be fyskes ir lankelio bet gariunuose už 5Lt nusipirkau fyske ir lb patenkintas magu nors priestai turejau 7piunieriu bet su alpine CDA klases magu net nera ka lyginti. Galetum lombardus pravaziuoti ten geru magu buna pusvelciui.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
13663 Atsakymai
1824938 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330
11415 Atsakymai
1946609 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2022 Lapkričio 06, 08:26:31
sukūrė Žiedųproncese
2550 Atsakymai
781094 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Kovo 02, 18:07:45
sukūrė NojusK