Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Diskusijos susijusios su automagnetolomis  (Skaityta 473231 kartus)

Neprisijungęs iMechanic

  • Įrašai: 1700
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
supratau, tai nera sudetinga, bent jau teoriskai... tik reikia zinoti kur tas org stiprintuvas, nes zinau tik kur bosas... gal zinai kaip iki tu laidu dasikasti? manau reikia ardyti bagazines plasatmases, ar ne?

nesudetinga, jei zinai laidu spalvas linijiniu ir turi lituokli, bei garaza :) stiprintuvas yra paciame sube. taigi jei atsirenki laidu spalvas tai isvis viskas zaprasta. beje taip pat tau reikia ir remote laida atsirinkti. toje fiskeje yra apie desimt galu. ir cia kazkur forume apie tuos galus buvo rasyta tai pasieskok.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
13663 Atsakymai
1825245 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330
11415 Atsakymai
1947491 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2022 Lapkričio 06, 08:26:31
sukūrė Žiedųproncese
2550 Atsakymai
781141 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Kovo 02, 18:07:45
sukūrė NojusK