Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: VytautasV - c3 autolaužas  (Skaityta 21644 kartus)

Neprisijungęs Zaudi

  • Įrašai: 4774
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: VytautasV - c3 autolaužas
« Atsakymas #25: 2014 Gruodžio 15, 23:18:13 »
Mmmm jasna tada:)

Neprisijungęs Ratas

  • Įrašai: 1688
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: VytautasV - c3 autolaužas
« Atsakymas #26: 2014 Gruodžio 17, 02:31:25 »
Vycka, niekas tavęs neįtikinėjo pirkti šito auto taip stipriai  :) .. Pas mane toks visas avantas "pavargęs" iš perekupų grįžo, mokėjau 2350lt su pavargusia turba ir kiauru IC, pats sukišau per 2 metus, 1400lt, važiuoklę žiurėjau, kiek per TA tikrino, nes buvo darbomobilis, savo hodu praėjo, nulėkiau su ja apie 30 000 km, o rimtesnes bėdas iškilusias sprendžiau - keičiau interkuleri, turba, gofruota virsaus žarna, suportus su pr. diskais nuo audi 200, galinius diskus, trosa, restauravo suportus,  sviesu "ragus" ne kartą, peciuko ventiliatorius visiskai naujas idėtas, galinių el.langų varikliukas, durų trosus X kartų, tą pačia važiuoklę 2 kart tvarkiau ir kitą aibę smulkmenų, kurios tau tikiuos nebeišlys :)

Tau atidaviau už 1800Lt, ne už 4000lt (tiek jos švarios ir tvarkingos kainuoja). Neapiplėšiau ir nesijaučiu apgavęs. Kiek šiuo metu esi tu investavęs?

O dėl, kompresijos, tikrai ji normaliai traukė, palyginus su kitomis c3 TDI, tau ir kiti apie tai pasakė. Kodėl nuo 0 iki -27 ji puikiai (iš pusės abarato kurėsi/kuriasi)? Pas audineon irgi sunkiai +5/+15 kuriasi ar vien dėl kompresijos gali taip būt?

Patikėk C3 TDI, tikrai tiek nereikalauja investicijų ir laiko kaip V8. Su ja kiekviena bėda maloniai užgrūdina. :)

netraukia ten ta silke kuresi tragiskai ir ka cia kalbi kad kazkeno silke su gera kompresija tdi taip pat kuriasi (!?)  mano ta sugriuvus projektine netikra tdi kuriasi -1 kai buna, tas pats kas vasara kaip sakot puse abaroto pakaitinimas joks neveikia kompresijos niekad nematavau traukia 200 kai nieko pas mane su varikliu viena beda tik kad pulsuoja apsukos ir viskas jokiu tepalu nedegina minu su ja kasdien visi kaime apake kiek as su ja metu galiu vazinet bet kol nenusibaigs motoras tol silke suksis :)

Neprisijungęs ffee

  • Įrašai: 1149
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: VytautasV - c3 autolaužas
« Atsakymas #27: 2014 Gruodžio 17, 02:33:10 »
Nu siaip pagirtina - BENT viena kableli padejai...

Neprisijungęs Ratas

  • Įrašai: 1688
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: VytautasV - c3 autolaužas
« Atsakymas #28: 2014 Gruodžio 17, 02:35:22 »



Neprisijungęs VytautasV

  • Įrašai: 1158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: VytautasV - c3 autolaužas
« Atsakymas #29: 2014 Gruodžio 17, 09:11:30 »
Jo, pas Rata projektine TDI tai tikrai traukia zymiai geriau nei mano, praveze mane tai jausmas pagal trauka toks pat kaip teko vairuot geros bukles volvo v70 2,5 TDI.
Jau matau, kad variklio darbai pajudejo (h) tikiuosi nebus kokiu daugiau baisesniu problemu su mano avantu :bedantis:

Neprisijungęs audzius

  • Įrašai: 5201
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: VytautasV - c3 autolaužas
« Atsakymas #30: 2014 Gruodžio 17, 12:06:29 »
Citata
Per tą laiką supratau, kad nereik pasitikėt net pačiu savimi ir geriau neprasidėt su senom mašinom
O silkė geras auto buvo prieš 20 metų

Pirma protinga mintis  (+)

Jo, pas Rata projektine TDI tai tikrai traukia zymiai geriau nei mano, praveze mane tai jausmas pagal trauka toks pat kaip teko vairuot geros bukles volvo v70 2,5 TDI.
Jau matau, kad variklio darbai pajudejo (h) tikiuosi nebus kokiu daugiau baisesniu problemu su mano avantu :bedantis:

Reikėjo į Volvo ir žiūrėt, o ne sukrypusias audi  ;) tam varikliui kur pirkai reikėjo irgi pamatuot kompresiją, jei keiti dėl jos, nes varikliui gulėjimas garaže >5 metus gyvybės neįkvepia  (h)

Neprisijungęs VytautasV

  • Įrašai: 1158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: VytautasV - c3 autolaužas
« Atsakymas #31: 2014 Gruodžio 17, 12:29:41 »

Reikėjo į Volvo ir žiūrėt, o ne sukrypusias audi  ;) tam varikliui kur pirkai reikėjo irgi pamatuot kompresiją, jei keiti dėl jos, nes varikliui gulėjimas garaže >5 metus gyvybės neįkvepia  (h)

Na matai, tas noras turet silke. Ir dar ypac avanta TDI. Labai nervu daug kainavo.
O del motoro tai sake Emer kad prasukdavo ji kad neuzsistovetu labai. Gal nebus labai sedusi kompresija. Nuo cilindru apnasas pasalinsiu su Very Lube "Antikoks". Jis kazkiek padejo ir mano dabartiniam motorui.

Neprisijungęs Ratas

  • Įrašai: 1688
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: VytautasV - c3 autolaužas
« Atsakymas #32: 2014 Gruodžio 17, 18:18:00 »
Pirma protinga mintis  (+)

Reikėjo į Volvo ir žiūrėt, o ne sukrypusias audi  ;) tam varikliui kur pirkai reikėjo irgi pamatuot kompresiją, jei keiti dėl jos, nes varikliui gulėjimas garaže >5 metus gyvybės neįkvepia  (h)
na ten jo pagulejes tas variklis nuo 2009m
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Gruodžio 17, 18:21:46 sukūrė Ratas »

Neprisijungęs Ratas

  • Įrašai: 1688
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: VytautasV - c3 autolaužas
« Atsakymas #33: 2014 Gruodžio 18, 03:00:36 »
nu va
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Gruodžio 18, 03:03:39 sukūrė Ratas »

Neprisijungęs VytautasV

  • Įrašai: 1158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: VytautasV - c3 autolaužas
« Atsakymas #34: 2014 Gruodžio 18, 08:57:25 »
Dekui, Ratas  (y) idomu bus kaip uzsikurs (aa)   ir aisku, gerai butu, kad neatsirastu daugiau kokiu bedu, nes jau ir taip pakanka man tu silkes problemu. Vis viena kai tiek metu motoras stovejes, tai reiktu jam prasidirbt. Pas tave atsivesiu cilindru valiklio, reik ji per zvakes ipilt ir paleist motora didelem apsukom kad per duslerka visas purvas isbegtu.

Tik nepamenu ar prie Emer motoro buvo starteris? nes pas mane tai starteris atrestauruotas 100proc gerai veikiantis. Beveik visi viduriai pakeisti apart bendeksa.

Neprisijungęs Ratas

  • Įrašai: 1688
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: VytautasV - c3 autolaužas
« Atsakymas #35: 2014 Gruodžio 18, 10:40:52 »
Dekui, Ratas  (y) idomu bus kaip uzsikurs (aa)   ir aisku, gerai butu, kad neatsirastu daugiau kokiu bedu, nes jau ir taip pakanka man tu silkes problemu. Vis viena kai tiek metu motoras stovejes, tai reiktu jam prasidirbt. Pas tave atsivesiu cilindru valiklio, reik ji per zvakes ipilt ir paleist motora didelem apsukom kad per duslerka visas purvas isbegtu.

Tik nepamenu ar prie Emer motoro buvo starteris? nes pas mane tai starteris atrestauruotas 100proc gerai veikiantis. Beveik visi viduriai pakeisti apart bendeksa.
jo buvo starteris bandziau as jy patikrint tai tik kvaksi jis nesuko kazko nzn gal sroves buvo mazai, ale tavo geras matysi uzvers sita motora kai zvanas bus (j)

Neprisijungęs VytautasV

  • Įrašai: 1158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: VytautasV - c3 autolaužas
« Atsakymas #36: 2014 Gruodžio 18, 11:00:02 »
Nu ziuresim kaip ten bus. Ziaurei noretusi, kad kompresija nebutu kritus baisiai ir kad valintu taip kaip pas tave, nes po buvusios audi200 su abt chip, tai man biski sokas buvo vairuot sita avanta (nuo sankryzos buvo net 1,9tdi bulka padejusi):-/
 Mano akumas dar toks nusibaiges daugiau 3 dienu nelaiko.. jei ant jo bandei starteri.

Neprisijungęs Ratas

  • Įrašai: 1688
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: VytautasV - c3 autolaužas
« Atsakymas #37: 2014 Gruodžio 18, 11:11:22 »
a as vakar muzikele biski klausiau tavo silkeje gal ir nesuko :D

Neprisijungęs VytautasV

  • Įrašai: 1158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: VytautasV - c3 autolaužas
« Atsakymas #38: 2014 Gruodžio 18, 11:30:44 »
a as vakar muzikele biski klausiau tavo silkeje gal ir nesuko :D

a, buvau pamirses pasakyt, kad magelio virsus vairuotojo bardacioke, bet matau, kad pats radai :D  Tik radijo netraukia nes laidu visu neturejau, nu bet ir su laidais blogai trauktu, nes antena nuluzus, cia jau buves seimininkas nulauze automatinej plovykloj.

Neprisijungęs Ratas

  • Įrašai: 1688
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas

Neprisijungęs VytautasV

  • Įrašai: 1158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: VytautasV - c3 autolaužas
« Atsakymas #40: 2014 Gruodžio 18, 23:30:39 »

Neprisijungęs Ratas

  • Įrašai: 1688
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: VytautasV - c3 autolaužas
« Atsakymas #41: 2014 Gruodžio 18, 23:53:13 »
manau bus rytoj isbandysim bet pagal garsa taip uztikrintai dirba. paziuresiu kaip ryt uzsikurs

Neprisijungęs Ratas

  • Įrašai: 1688
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: VytautasV - c3 autolaužas
« Atsakymas #42: 2014 Gruodžio 21, 11:17:12 »
silke paruosta seimininkui :)traukia ir kuriasi kaip priklauso gerai tdi :)



Neprisijungęs VytautasV

  • Įrašai: 1158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: VytautasV - c3 autolaužas
« Atsakymas #43: 2014 Gruodžio 21, 19:32:13 »
Dar syki dekoju uz darba!
tik ka grizau. Vos silkutes nesupyliau. Uzsnudes automagistralej ~14 spaudziau, ziuriu ko cia kelias baltas pasidare. Ir visi taip letai velkas. Emiau rikiuotis, vairas sukasi masina lygiai. Po to kai dave staigaus sukimo, nu nafik. O priesais masinos, stabdyt reik, nestoja.. Persikau, visi miegai praejo. Visai nepasebejau kaip snigt eme. Tai nuo lentvario vilkomes ant 60-70khm. ff

Na, ka dabar liko kiti darbai:
normalaus skydelio su tachu dyzeliui
Galiniai amortikai su spyruoklem
Baigt dazyt
solonas
lubos

nu ir tiketis kad vel kazkas nesuges
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Gruodžio 21, 21:16:51 sukūrė VytautasV »

Neprisijungęs Ratas

  • Įrašai: 1688
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: VytautasV - c3 autolaužas
« Atsakymas #44: 2014 Gruodžio 22, 00:40:05 »
ai vytautai jei spidometras keisis ir liks sitas pilnas perspek paimsiu suburciau avantui :D

Neprisijungęs VytautasV

  • Įrašai: 1158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: VytautasV - c3 autolaužas
« Atsakymas #45: 2014 Gruodžio 22, 00:48:04 »
ai vytautai jei spidometras keisis ir liks sitas pilnas perspek paimsiu suburciau avantui :D


Ok, atiduosiu tau ta skydeli :)

Neprisijungęs VytautasV

  • Įrašai: 1158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: VytautasV - c3 autolaužas
« Atsakymas #46: 2015 Vasario 23, 11:39:01 »
na, ka biski nutekejo vandens.
Buvo su elektra bedu nemazai - kazko akumo nekraudavo kartais. Per slapia kelia vaziuojant pulsuodavo elektra. Bedos surastos:
nupirkti ir pakeisti visi laidai prie generatoriaus ir + laidas i akuma. Dejau minkstus ir storus, gerus laidus, tai manau, jie ilgiau laikys nei pati silke :-]
Taip pat idetas generatorius nuo c4 TDI. 100A
Krovimas 14.35

Gale sudetos geros c4 avant spyruokles su amortikais. Pagaliau galas pakiles tiek, kiek jam ir priklauso.
Nupirkta stabdziu kriause. Bet dar nepakeista kol kas..

Neprisijungęs Ratas

  • Įrašai: 1688
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: VytautasV - c3 autolaužas
« Atsakymas #47: 2015 Vasario 23, 11:49:59 »
nu va pasitvarkai po bisky ir vel gera vazinetis su silke as tavo avanta kai tvarkiau tai labai man patiko tai sugalvojau ir as ta avanta psilikt o jau buvo noras det skelbima i marcias :D

Neprisijungęs VytautasV

  • Įrašai: 1158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: VytautasV - c3 autolaužas
« Atsakymas #48: 2015 Vasario 23, 12:17:23 »
jo, avantas gerai yra. Neparduok. Vien kiek i ji telpa. Puse baldu ir buitines technikos as susiveziau su juo. Net ir sofa idejau siaip netaip. O su sedanu tai net sode bulves vezuoti buvo nekazka... Dabar su avantu garantuotai puse tonos eis pakraut

Neprisijungęs Pjuvis

  • Įrašai: 155
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: VytautasV - c3 autolaužas
« Atsakymas #49: 2015 Vasario 24, 18:39:03 »
Avantas tai ftw, as netik bulves susiveziau, bet ir nemazai malku https://drive.google.com/file/d/0Bydxj3qYez_8eGN3eDlEN3V0Nms/view?usp=sharing :) Gera masina buvo, sutalpint buvo galima betka, atlenkus sedynes.