Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Tomo Audi C3  (Skaityta 53492 kartus)

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #50: 2017 Sausio 21, 12:06:33 »
(y) tik dabar tie ryži posukiai netinka čia

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #51: 2017 Sausio 21, 12:18:32 »
(y) tik dabar tie ryži posukiai netinka čia
Prieky? Jie nėra ryškiai ryži. Ar tai lakuoti, ar originaliai tokie gal buvo. Net nežinau. Lyg tamsinti būtų. Bet planuoju baltus patamsintus užsisakyt

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #52: 2017 Sausio 21, 13:24:06 »
Prieky? Jie nėra ryškiai ryži. Ar tai lakuoti, ar originaliai tokie gal buvo. Net nežinau. Lyg tamsinti būtų. Bet planuoju baltus patamsintus užsisakyt

aha, prieky. Matosi, kad lakuoti buvę. Būtų ryškus ryži, tai dar gal netaip prastai atrodytų, o dabar tai nei šis nei tas su jais kažkaip :D

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #53: 2017 Sausio 21, 14:05:43 »
Man tai labai nekliūna, bet galvoju, kad per TA neužkliūčiau netyčia dėl to :D todėl iš anksto apsirūpint kitais reikės

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #54: 2017 Sausio 21, 15:18:29 »
tai jei yra pirkt jų, tai paprastus baltus pirk ir šviesiausios plėvelės. Prieš TA nusilupi, paskui vėl užsilipini

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #55: 2017 Sausio 21, 19:13:41 »
O gal nesikabintų? Juk nei lakuota, nei plėvelė.

Neprisijungęs lekaz

  • Įrašai: 426
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Tauragė
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #56: 2017 Sausio 21, 20:26:16 »
Jie lengvai lakuoti , kadangi yra klijuoti iš šukių, tai kad tvirciau butu ir nesimatytu siuliu buvo uzlakuoti :)

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #57: 2017 Sausio 26, 16:21:48 »
Pasinaudojant geru oru šiek tiek paklajota laukais :)
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Sausio 26, 16:23:38 sukūrė samotomas »

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #58: 2017 Vasario 08, 23:27:39 »
Vis dėlto nėra man gražesnio salono už typ44 leistarankių :) dabartiniais kelis kartus perdirbtos pigios plastmasės salonų laikais tiesiog atgaiva akiai ir vairuotojo rankoms :D

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #59: 2017 Vasario 08, 23:34:31 »
geltonas bumbulas :-(

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #60: 2017 Vasario 08, 23:59:35 »
geltonas bumbulas :-(
laikinas jis ten. Ir man nepatinka. Visai nesiderina. Bus odinis :D :D ten šviesus lakuotas medis šiaip. Toks įspūdis, kad buvo nušveistas ir perlakuotas be spalvos impregnavimo.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #61: 2017 Vasario 09, 08:12:41 »
Ko tie pedalai tokie kreivi atrodo? (H-)

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #62: 2017 Vasario 09, 11:58:01 »
Ko tie pedalai tokie kreivi atrodo? (H-)
taip tik atrodo :)

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #63: 2017 Vasario 24, 01:23:46 »
Pasimokiau, kad negalima priduot dažyt detales pateikiant tik spalvos kodą :/ prašovė su atspalviu kaip reikiant.
Apmaudu, bet teks turbūt važinėt taip kol nereikės dažyti ko nors daugiau, nes vėl dažyt neapsimoka. Ne toks jau pigus malonumas.

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #64: 2017 Vasario 24, 09:43:03 »
kad cia kaip matau bus visai ne tas kodas, arba jau pats automobilis visai neta spalva perdazytass :think:  arba nudaze belekokiais likuciaisi, tipo silkei bus gerai...

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #65: 2017 Vasario 24, 10:36:47 »
Kaip žiauru... Kiek kainavo?

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #66: 2017 Vasario 24, 11:06:14 »
kad cia kaip matau bus visai ne tas kodas, arba jau pats automobilis visai neta spalva perdazytass :think:  arba nudaze belekokiais likuciaisi, tipo silkei bus gerai...
sunku pasakyti. Dažytojai ne kokie garažiniai, rimti. Netikiu, kad nutepliojo kuo papuolė. Greičiausiai pats kaltas. Reikėjo palikt bako dangtelį. Auto jau buvo dažytas, bet ne visas. Kapotas ir stogas liko originalūs. Ir spalva nesiskiria. Spėju, kad paprasčiausiai tas spalvos kodas (LY7Y) turi keletą atspalvių. Čia dar nuo apšvietimo priklauso kiek tas skirtumas matosi.
Be viso to dar ir galinių stoikių apdailas nuo v8 tuo pačiu prašiau perpūst :) tai dabar nebeapsimoka jas dėt kai ne ta spalva

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #67: 2017 Vasario 24, 12:05:16 »
aš ir dangtelį palikęs buvau, bet kai dažus padarė ir nudažė, krūptelėjau pamatęs :D tamsoj dar normaliai atrodė, šviesoj baisu. Nuvažiavau pas tą dažų makaluotoją, sakau kaip tuos dažus padarei, kad gėda iš garažo išvažiuot dabar. Parodžiau nuotraukas, tai pats išsigando, kad šitaip skiriasi. Sako ant dangtelio lyg ir gerai atrodė. Tai nuvežiau paskui aš jam dalį ir prie mano akių maišė tuos dažus. Valandą laiko jis ten žaidė kol pataikė. Pasirodo tas pats kodas eina audi, vw ir porshe. Kodas tas pats, bet kažkuri įmaišoma dalis skiriasi pas visus. Tai kai užmaišė pagal porshe kodą, gavosi jau beveik ok. Tada dar iš akies jis ten kažko vos vos  įmaišė ir gavosi ledas.

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #68: 2017 Vasario 24, 12:22:20 »
aš ir dangtelį palikęs buvau, bet kai dažus padarė ir nudažė, krūptelėjau pamatęs :D tamsoj dar normaliai atrodė, šviesoj baisu. Nuvažiavau pas tą dažų makaluotoją, sakau kaip tuos dažus padarei, kad gėda iš garažo išvažiuot dabar. Parodžiau nuotraukas, tai pats išsigando, kad šitaip skiriasi. Sako ant dangtelio lyg ir gerai atrodė. Tai nuvežiau paskui aš jam dalį ir prie mano akių maišė tuos dažus. Valandą laiko jis ten žaidė kol pataikė. Pasirodo tas pats kodas eina audi, vw ir porshe. Kodas tas pats, bet kažkuri įmaišoma dalis skiriasi pas visus. Tai kai užmaišė pagal porshe kodą, gavosi jau beveik ok. Tada dar iš akies jis ten kažko vos vos  įmaišė ir gavosi ledas.
na va, o aš papuoliau :) kadangi pats pageidavau dažymo pagal kodą, tai priekaištų nelabai galiu turėt. O vėl mokėt 50e dėl lūpos neturiu noro. Būtų durelės, ar dar koks sparnas, tai kitas reikalas. Dabar stengsiuos nepastebėt ir važinėsiu kol nusidaužys nuo akmenukų ir vėl reikės dažyt :D
Šiandien gerai pasižiūrėjau ir supratau, kad nudažė lygiai tokiu pat atspalviu, kaip mano antros silkės :D nors spalvos kodas lygiai toks pats. Bet viena spalva turi daugiau pilko atspalvio, kita auksinio

Neprisijungęs An$id

  • Įrašai: 754
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #69: 2017 Vasario 24, 13:29:45 »
na nzn man tai ir kapoto spalva kliuna  :)


su ne tiuningotu priekiu tas lipas geriau atrodytu  :bedantis:

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #70: 2017 Vasario 24, 14:07:46 »
su ne tiuningotu priekiu tas lipas geriau atrodytu  :bedantis:
Galbūt :) man gražu ir taip, ir taip. Kad tik spalvą būtų pataikę žalčiai. Kapotas kažkiek išsiskiria. Beveik neįmanoma pataikyt absoliučiai tiksliai spalvą parinkt. Bet čia jau sunkiau pastebėt. O va lūpa... Reikės iš garažo išvažiuot tik nesaulėtom dienom arba naktį, kai skirtumas maźiausiai pastebimas :D :D

Neprisijungęs quattro

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3672
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #71: 2017 Vasario 24, 14:24:17 »
Nu bet jūs esat gi gudrūs spalvą taikydami pagal kodą mašinoms, kurios jau nugyvenę 20-30 metų visokiausiom oro sąlygom (y)  O dabar rast tokius, kurie turėtų akis spalvai tai užsimušk... Visi dažytojai tai egZpertai, eina aplink mašiną ir aiškina kokie jie profai ir kaip mato, kad šita ar šita detalė skiriasi (tarkim buvo abi vienodais dažais dažytos, bet jam skiriasi), o kai reikia pagamint dažus tai taip šūdą sumala, kad dieve padėk. Tiek Audi, tiek Volviakas margi margi, nes sūkos akli ir nesugeba savo darbo atlikt. Volvo kai sparnus dažė dar pamenu Luciferio prašiau, kad vežtų pas brangesnį žmogų dažus pagamint - tai nu taip spalva netinka, kad baisu. Nu bet niekas neperspjaus mano silkės spalvos skirtumų, ten tai stipriai pavėmė kita spalva. Ne pustoniu, ne dviem, o ten spalva tam tikrais kampais visai kita.


Tfu, net šūdai užverda pradedant kalbėt apie dažytojus, dažus ir spalvų parinkimą bei kitus niuansus einančius kartu.
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Vasario 24, 14:31:09 sukūrė quattro »

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #72: 2017 Vasario 24, 14:43:42 »
Atsiminkit, kad kai kurių spalvų nepadarysi... Tiksliau net kitu kampu nupūtus detalę, ji jau skirsis, nors dažai identiški. Todėl sunkias spalvas dažant daromi perėjimai, kad nebūtų tokių cirkų...

Neprisijungęs antanaszzz

  • Įrašai: 1587
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #73: 2017 Vasario 24, 14:51:57 »
sunku pasakyti. Dažytojai ne kokie garažiniai, rimti. Netikiu, kad nutepliojo kuo papuolė. Greičiausiai pats kaltas. Reikėjo palikt bako dangtelį. Auto jau buvo dažytas, bet ne visas. Kapotas ir stogas liko originalūs. Ir spalva nesiskiria. Spėju, kad paprasčiausiai tas spalvos kodas (LY7Y) turi keletą atspalvių. Čia dar nuo apšvietimo priklauso kiek tas skirtumas matosi.
Be viso to dar ir galinių stoikių apdailas nuo v8 tuo pačiu prašiau perpūst :) tai dabar nebeapsimoka jas dėt kai ne ta spalva
galiu is patirties pasakyt kad LY7Y turi labai daug atspalviu :goodboy:

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #74: 2017 Vasario 24, 16:37:56 »
Nu bet jūs esat gi gudrūs spalvą taikydami pagal kodą mašinoms, kurios jau nugyvenę 20-30 metų visokiausiom oro sąlygom (y)  O dabar rast tokius, kurie turėtų akis spalvai tai užsimušk... Visi dažytojai tai egZpertai, eina aplink mašiną ir aiškina kokie jie profai ir kaip mato, kad šita ar šita detalė skiriasi (tarkim buvo abi vienodais dažais dažytos, bet jam skiriasi), o kai reikia pagamint dažus tai taip šūdą sumala, kad dieve padėk. Tiek Audi, tiek Volviakas margi margi, nes sūkos akli ir nesugeba savo darbo atlikt. Volvo kai sparnus dažė dar pamenu Luciferio prašiau, kad vežtų pas brangesnį žmogų dažus pagamint - tai nu taip spalva netinka, kad baisu. Nu bet niekas neperspjaus mano silkės spalvos skirtumų, ten tai stipriai pavėmė kita spalva. Ne pustoniu, ne dviem, o ten spalva tam tikrais kampais visai kita.
Dabar jau pasimokiau :D Kaip sakoma, iš klaidų mokomąsi. Apmaudu, ne tas žodis. Nepažiūrėjau, kad ir kitai silkei toks pats kodas :D būčiau susiprotėjęs, kad gali būti bėdų. Nesitikėjau, kad pataikys 100 proc. Tas neįmanoma. Kaip ir sakei, per tiek metų dažai blunka ir t.t. Nors šita ne taip seniai perdažyta.
Na ką padarysi. Nors esu labai priekabus smulkmenoms, o čia jau net smulkmena nepavadinsi, bet tikriausiai susitaikysiu laikinai :D Reikėjo kokiam garažiuke paprašyt perpūst ir viskas. Gal netgi būtų spalvą pataikę. O čia nunešiau nusimanantiems, kameroj dažyta. Ir viskas per mano žioplą galvą :D