Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?
Autorius Tema: Tomo Audi C3  (Skaityta 27041 kartus)

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 567
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #50: 2017 Vasario 24, 16:37:56 »
Nu bet jūs esat gi gudrūs spalvą taikydami pagal kodą mašinoms, kurios jau nugyvenę 20-30 metų visokiausiom oro sąlygom (y)  O dabar rast tokius, kurie turėtų akis spalvai tai užsimušk... Visi dažytojai tai egZpertai, eina aplink mašiną ir aiškina kokie jie profai ir kaip mato, kad šita ar šita detalė skiriasi (tarkim buvo abi vienodais dažais dažytos, bet jam skiriasi), o kai reikia pagamint dažus tai taip šūdą sumala, kad dieve padėk. Tiek Audi, tiek Volviakas margi margi, nes sūkos akli ir nesugeba savo darbo atlikt. Volvo kai sparnus dažė dar pamenu Luciferio prašiau, kad vežtų pas brangesnį žmogų dažus pagamint - tai nu taip spalva netinka, kad baisu. Nu bet niekas neperspjaus mano silkės spalvos skirtumų, ten tai stipriai pavėmė kita spalva. Ne pustoniu, ne dviem, o ten spalva tam tikrais kampais visai kita.
Dabar jau pasimokiau :D Kaip sakoma, iš klaidų mokomąsi. Apmaudu, ne tas žodis. Nepažiūrėjau, kad ir kitai silkei toks pats kodas :D būčiau susiprotėjęs, kad gali būti bėdų. Nesitikėjau, kad pataikys 100 proc. Tas neįmanoma. Kaip ir sakei, per tiek metų dažai blunka ir t.t. Nors šita ne taip seniai perdažyta.
Na ką padarysi. Nors esu labai priekabus smulkmenoms, o čia jau net smulkmena nepavadinsi, bet tikriausiai susitaikysiu laikinai :D Reikėjo kokiam garažiuke paprašyt perpūst ir viskas. Gal netgi būtų spalvą pataikę. O čia nunešiau nusimanantiems, kameroj dažyta. Ir viskas per mano žioplą galvą :D