Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Rimos a4 66kw  (Skaityta 3517 kartus)

Neprisijungęs rimgaila

  • Įrašai: 157
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Rimos a4 66kw
« Topic Start: 2015 Spalio 16, 16:06:59 »
Sveikučiai, esu Rimantas visiškas kaunietis  :D ketvirkė jau pas mane rankose beveik vienerius metus, nuo to laiko "sėkmingai" eksploatuoju, kabutėse, nes vis dėl to iškrėtė man ji šposų  :D

Pati mašina nėra gausios komplektacijos, galima sakyti standartinė vis dėl to 1,9 66kw

* 2 El langai
* Parktronikai
* Klimatronikas
* Kakavos spalvos pilna oda
* Visišiko tinginio spalva
* Šildomi veidrodėliai
Kai tik pas mane ji atkeliavo iš Alytaus rida buvo 167.000km dabar 181.000km, nežinau ar tikra, bet didelis šansas, kad tikra, kadangi buvo gavus į galinį sparną nesmarkiai ir buvo 1-2 metus stovėjus ir yra serviso knygos. Esu antras savininkas Lietuvoj, pirmoji registracija Belgija, moteris važinėjo ir tas jaučiasi  :-] buferiai pakramtyti, priekinio buferio lūpa buvo nuplėšta ir dar daugiau faktorių  :D

Teko tvarkyt starterį, važiuoklė priekinė praktiškai visa perrinkta, užgesinta air bag lemputė ( pasiteiravus elektrikas varžų nerado, sakė jog sėdynės airbagas užgrybavo ), freono vamzdelis pakeistas, nes prieš mane savininkas žiemą neįsiteko į posukį ir užlėkė ant bordiūro :D supirkti apatinės dalies plastikai ir posparnis pakeistas.
(tokie patvarkymai, tradiciniams modams studentiška kišenė neleidžia  :-/)

Dabar reikia  galinius diskus pasikeist su kaladėlėm, ilgų šviesų rankenėlę sutvarkyt, servisą padaryt ir bus galima į technikinį siųst  :-]
Užteks kalbų, vaizdinė medžiaga visada įdomiausia :D

Kažkaip iš galo neturiu nuotraukų  :D :D :D ( jam viskas gerai )





Tik pamatuoti


Magas dabar originalus


« Paskutinį kartą keitė: 2015 Lapkričio 08, 12:48:00 sukūrė rimgaila »

Neprisijungęs AuG3

  • Įrašai: 3000
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Rimos a4 66kw
« Atsakymas #1: 2015 Spalio 16, 16:39:56 »
Gera spalva! :) Jeigu neklystu čia kreminė. Viena tvarkinga B5 kreminė Vilniuje važinėja  tokios pat spalvos, atrodo gud.

Neprisijungęs Irmantas_b5

  • Įrašai: 483
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Rimos a4 66kw
« Atsakymas #2: 2015 Spalio 16, 19:51:50 »
Pagaliau tema yra  :D labai graži spalva, kai ieškojau sau audi lygiai tokią pat buvau pasilikęs kaip antrą variantą  :) Kokie planai? Nesmaugsi žemėn?  :D

Neprisijungęs rimgaila

  • Įrašai: 157
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Rimos a4 66kw
« Atsakymas #3: 2015 Spalio 16, 21:33:32 »
Pagaliau tema yra  :D labai graži spalva, kai ieškojau sau audi lygiai tokią pat buvau pasilikęs kaip antrą variantą  :) Kokie planai? Nesmaugsi žemėn?  :D

Žiemą skardos su kalpokais ir šypai, planuose tai avusus arba twistus, prisegu mini vizualizacija ( tai tik mėgėjiškai pafotošopinta, kad abstraktrų vaizdą susidaryt )


Neprisijungęs sashoxx

  • Įrašai: 2559
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Rimos a4 66kw
« Atsakymas #4: 2015 Spalio 16, 21:48:54 »
cia labiau shampanine nei kakavine sakyciau :-]

Neprisijungęs Julio Cezar

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Rimos a4 66kw
« Atsakymas #5: 2015 Spalio 17, 09:10:11 »
Geras ratų pasirinkimas. (+) o ir pati audė gražiai žiūrisi, vidaus foto tik norėtūsi daugiau. (h)

Neprisijungęs Audi Svolacius

  • Įrašai: 136
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Rimos a4 66kw
« Atsakymas #6: 2015 Spalio 17, 12:41:59 »
Ziauriai grazus ratai, ta pati galvoju ir ant saviskes det

Neprisijungęs Egidijus0330

  • Įrašai: 113
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Rimos a4 66kw
« Atsakymas #7: 2015 Spalio 17, 19:24:48 »
Spalva labai graži audinės, o ir salonas neplikas (y)

Neprisijungęs neuktas

  • Įrašai: 468
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kėdainiai
Re: Rimos a4 66kw
« Atsakymas #8: 2015 Spalio 18, 19:07:32 »
grazi ketvirtuke (y) tai tik ratus desies ar dar kazka darysi su ja? :)

Neprisijungęs rimgaila

  • Įrašai: 157
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Rimos a4 66kw
« Atsakymas #9: 2015 Spalio 18, 22:56:39 »
Žiūrėsiu, šiaip noriu privest iki kaulo  :D ir bėda išlindo, įjungiu galinio lango šildymą ir radija šnypšt pradeda, viskas buvo gerai, mašina per naktį pastovėjo ir kažkas atsitiko, yra minčių ? ( žinau, kad anteną atstoja galinis langas )
prisegu saloną, telefoninės foto

« Paskutinį kartą keitė: 2015 Spalio 20, 11:15:35 sukūrė rimgaila »

Neprisijungęs rimgaila

  • Įrašai: 157
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Rimos a4 66kw
« Atsakymas #10: 2015 Spalio 29, 16:24:59 »
Sorry už antrą postą, taigi parlėkęs iš paskaitų galvojau pasikeisiu filtrus ir tepalus  :D  be pietų, gyvas obuoliais ir ananasiniais saldainiais prisiminiau, jog viena freono žarna kiaura, tai tuo pačiu išsilupau, žiemai artėjant šaldymo problemą tvarkausi  :D), reikia naujos šlangos arba taisyt, nežinau kas labiau apsimoka   :-/ o skylė pasirodo tokia, jog kažkoks genijus kažką darė ir pačia šlangą atrėmė į varžą ( kad laikytūsi vietoj ir nekabėtųi) tai ta ir prasitrynė į varžtą, na ir pabaigai galvoju tiek jau to, tuo pačiu išsivaliau latakus ir susitvarkiau plastikus  :D dabar viskas kaip iš gamyklos.



Neišmeskit kamštelių, ypač nuo alkoholio, pasitarnaus  :D



 gal kas Kaune tokią šlangą turit?  :D


« Paskutinį kartą keitė: 2015 Spalio 29, 16:28:02 sukūrė rimgaila »

Neprisijungęs Manis

  • Įrašai: 125
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Rimos a4 66kw
« Atsakymas #11: 2015 Spalio 29, 19:25:49 »
Turiu šlangą, jei domina PM

Neprisijungęs rimgaila

  • Įrašai: 157
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Rimos a4 66kw
« Atsakymas #12: 2015 Lapkričio 08, 12:56:05 »
Šlanga sutvarkyta, stabdžių diskai su kaladėlėm pakeisti, viskas pertepta, pramankštinta, bet bekeisdamas paskutinį ratą mašina nusivertė nuo dankrato ir ratas įsirėmė į priekinį suportą, dabar absas dega karts nuo karto, jeigu nedega stabdant kažkas ūžt pradeda priekį tokiais tarpais :D vėl bėdų prisidariau.( išgelbėjo tiek mane tiek mašiną kaladė  ff)

Vat kokie diskai buvo :D




Neprisijungęs Irmantas_b5

  • Įrašai: 483
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Rimos a4 66kw
« Atsakymas #13: 2015 Lapkričio 08, 17:56:24 »
Man irgi buvo nusvirus nuo domkrato, reikia hidraulinio domkrato ir nebus bėdų ;-)

Neprisijungęs sashoxx

  • Įrašai: 2559
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Rimos a4 66kw
« Atsakymas #14: 2015 Lapkričio 09, 01:49:18 »
stovus po masinom kiskit. nejuokas su tais domkratais, ypac stock'iniais. gretimam miesteli dieduka palaidojo, pries kokius metus, del tokio sposo

Neprisijungęs Irmantas_b5

  • Įrašai: 483
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Rimos a4 66kw
« Atsakymas #15: 2015 Lapkričio 10, 00:05:56 »
stovus po masinom kiskit. nejuokas su tais domkratais, ypac stock'iniais. gretimam miesteli dieduka palaidojo, pries kokius metus, del tokio sposo
Lįst po mašina su tokiu domkratu net minčių nėra, šiandien keičiau ratus tai kaladę pasidėjau po mašina jei svirt pradėtų, atsiremtų į eskinį slenkstį tai nekažką būtų

Neprisijungęs rimgaila

  • Įrašai: 157
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Rimos a4 66kw
« Atsakymas #16: 2015 Lapkričio 10, 17:13:31 »
Viskas okey, visada laikausi saugumo instruktažo, per skubėjima ir durną galvą viskas nutko, o gyvybė svarbiau už kažkokį slenkstį  :) mašina mano atvėju labiausiai nukentėjo, nes priekinis ratas įsirėmė į suportą nusvirus mašinai, rodo, kad kaladėlės blogos, abs dega, stabdant kažkokie garsai neaiškūs iš priekinio kairio rato.  :-/

Dėl abs problemos greičiausiai reiks per naujo ardyt, net nežinojau, kad šita skarda su skylėm atlieka ABS`o funkciją, o aš dar ją išmest norėjau, ir greičiausiai neteisingai įdėjau, gerai, kad apskritai pasidomėjau. Ardai ir mokaisi  :-]

« Paskutinį kartą keitė: 2015 Lapkričio 10, 17:17:16 sukūrė rimgaila »

Neprisijungęs sashoxx

  • Įrašai: 2559
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Rimos a4 66kw
« Atsakymas #17: 2015 Lapkričio 10, 17:18:40 »
Sensorius rato judejima matuoja per ta skarda :D

Neprisijungęs rimgaila

  • Įrašai: 157
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Rimos a4 66kw
« Atsakymas #18: 2015 Lapkričio 10, 17:22:05 »
Sensorius rato judejima matuoja per ta skarda :D

Nu taip, blogai pasakiau, bet vistiek darbas susija su absu :D man vistiek nedašyla, kaip ta skarda gali matuot kažką  :D

Neprisijungęs sashoxx

  • Įrašai: 2559
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Rimos a4 66kw
« Atsakymas #19: 2015 Lapkričio 10, 17:24:26 »
matuoja sensorius. jame magnetas yra, tuos tarpelius skaiciuoja turbut. principo nezinau :p

Neprisijungęs rimgaila

  • Įrašai: 157
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Rimos a4 66kw
« Atsakymas #20: 2015 Lapkričio 10, 17:26:17 »
matuoja sensorius. jame magnetas yra, tuos tarpelius skaiciuoja turbut. principo nezinau :p

Viskas aišku, nuotraukoj gera pusė, o aš įdėjau atvirkščiai :D  :E

Neprisijungęs rimgaila

  • Įrašai: 157
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Rimos a4 66kw
« Atsakymas #21: 2015 Gruodžio 02, 23:37:48 »
Tei va!  :D per šį laiko tarpą pasikeičiau rankenėlę, ilgos šviesos veikia, viskas super ( senojo kelmo net kontakai pasilydę buvo ) pirmą kartą nuiminėjau vairą ir sugadinau ritę, tiksliau ją išderinau kažkaip, teko vežt, kad nusimanantis sutvarkytų ir beto prasivariau techą :D galima sakyti iš pirmo karto ( pirmą kart dėl nepraėjau dėl dūmingumo, 4,5 rodė, o tiesiog reikėjo prapūst ir pedalą smarkaiu paspaust)



o čia su žieminiu apavu :D

« Paskutinį kartą keitė: 2015 Gruodžio 02, 23:39:42 sukūrė rimgaila »

Neprisijungęs rimgaila

  • Įrašai: 157
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Rimos a4 66kw
« Atsakymas #22: 2016 Sausio 12, 20:20:37 »
Mašina tfu tfu važiuoja, išbandytas Vaišvydavos karjero ledas Kaune, siūlau išbandyt, tikrai, emocijos nerealios  (y) (y) (y)


Neprisijungęs vitalijusP

  • Įrašai: 235
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Rimos a4 66kw
« Atsakymas #23: 2016 Sausio 13, 20:43:38 »
Del ledo pritariu, kadaise teke lampedziuose pasiganyt, ziauriai patiko :-)