Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: PSSHHH Garažas  (Skaityta 70531 kartus)

Neprisijungęs PSSHHH

  • Įrašai: 2222
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
PSSHHH Garažas
« Topic Start: 2016 Gruodžio 27, 21:31:32 »
Sveiki visi!

Esu Deividas, prisijungęs i AudiKlubą nuo tos dienos kai nusipirkau pirmą savo automobilį ir jis buvo Audi.
Turėti keturi automobiliai ir visi Audi markės bei avantai  :bedantis: taip, kad esu "užkietėjas" audistas, nors esu visų vokiškų automobilių mylėtojas.

Sulaukus 18 metų ir laikant teises rankose, į kiemą atvyko A6 C5 2.5TDi Avant 1999m 11mėn.
Nupirkus atrodė taip. Daug nuotraukų neturiu.
komplektacija:
* Šildomi veidrodžiai, šildomos priekinės sėdynės, oda, bose, xenonai daugiau kaip ir nieko.  ff

Toliau įsodinta 1.9TDi širdelė pavažinėta ir parduota.

Buvo tikrai mylima ir prižiūrima, visgi pirma mašina :) Bet nei 2.5 ir tuo labiau 1.9TDi neteikė džiaugsmo.
Draugai irgi mylėjo  :bedantis:


Antra A4 B5 Avant tai pat 1999m gimimo 11mėn ( Anglas, motoro swapo donoras C5'tai )
* Nuotraukų neturiu, važiavo labai gerai, bet po c5 sėdus ant a4 b5  :F ( sorry kas turit B5, bet c5 irgi ne stebuklas :D )
Trečia A6 C5 2.5TDi Avant 98 gimimo ( Bandyta pabizniauti  :bedantis: :goodboy: žodžiu, nesigavo  :bedantis: :bedantis: )
* Tai pat nuotraukų neturiu. Bet įdomus variantas buvo, ABT ecu, salonas pilnas elektra, šildomas, pripučiamas ir t.t.. Šildomas vairas ir kitos
   smulkmenos.

Na ir pradėsiu apie darbartinį auto ir kaip atsirado ji pas mane. Taigi, visada norėjau quattro ir ne mažiau v6, aišku 3.0 nedomino, 2.8 oi ne... Tad taikinys krito ant S4 B5, bet kaip jau minėjau, B5 nuvylė savo salonu ir po c5 nesinorėjo lipti į mažesni auto, nes jaučiausi tuo metu nejaukiai ir atrodė tai ne man. Per pažįstamus teko pavažiuoti su S B5 kėbule, tai ir patiko, ir ne.

Visada neatmečiau minties apie S6 C5 tai pat mintis buvo RS6 C5, bet sveikas protas sakė dar palaukti.
Taigi viską apmąsčius, sudėjus + -, pradėta paieška S6 mechano. Visi manau žinom, kad tai retas variantas ir iškrenta Lietuvoje per kelis metus kartą.

Tad pradėjau ieškoti ir S4 B6 sedaną, nes jau buvo užsigeista V8 širdis + mechaninė dėžė.
Kiek jų mačiau tuo metu ir kiek domėjausi ir žiurėjau visi perikūpų nedavesti iki galo variantai.

Po to pradėta neatmesti minties apie automatą, dzin galvoju pavažinėsiu su tuo automatu, susirinksiu mechano komplektą ir viską susidėsiu.
Atrodo variantų kaip ir padaugėjo, neeee.
Nes pažiūri į skelbimus viena plika basa, kita faceliftas be recaro, modelis facelifto viena lempa pre facelifto.
Ir atėjo vakaras einu į skelbimus, žiūriu naujas variantas S6 2000m 12men Juodas Avantas, aišku Automatas. (BLEMBA!)
Sėdžiu ir žiūriu/galvoju. Džipas... Aukšta kaip Viliukas, nuotraukos negražios, bet švariai atrodo. Benzinas/Duja... ( Fuck! ) nenoriu antikūnių.
Ai einu miegot. Atsikeliu ir vėl į skelbimus, vėl žiūriu į tą S6 viliuką... Neina valgyt, gyvent, reikia varyt žiūrėt. Ok...
Iškart pasakau esu jaunas, man mašinos yra daugiau hobis ir malonumas, rida man nesvarbu, svarbiausia kokio ji stovio ir ar matau mašinoje kažką
kas mane užvestų investuoti laisvalaikį ir eurus.

Taigi S6 apžiūra, atvažiavo žmogus, sako blemba vakar žmona kliuvo prasikeisdama parkinge, abu galiniai sparnai nubraukti/įlenkti auč...
Bet niekas lyg ir nedažinėta, niekas nekrapštyta, nelupinėta, viskas orginalu gražu. Pravažiavus kaip ir smagu pasidarė, bet automato darbą jaučiau jau iš karto, kad jį ateis laikas pafinansuoti, beeet aš noriu mechano juk.  (8-) Po to jaučiu sėdint, kad motoras papulsuoja, hmm sakau ieškojai sliekų? Aha sako, lambda viena veikia, bet negražiai. Okey galvoju tiek čia tų bėdų mano galva ir perku.

Taigi grįžus S6 atrodė štai taip:
Bendra foto su ex A6.

Taigi apie FNO.
RNS D
BOSE
Bėgių perjunginėjimas ant vairo.
Autopilotas.
Fotochrominiai veidrodėliai.
Juodas Recaras.
Visos šildomos sėdynės.
Xenonai.
Parkai priekyje ir gale.
Liukas.
ir t.t.. nieko blatno. ( Ne plikiausia, bet ir ne pilniausia. )
Kas įdomiausia, kad ši S6 turi gamykliškai facelifto prieskonių. Vairas, skydelis bei S6 ženkliukai išorėje.
Daugiau nuotraukų tik nupirkus:






Kaip ir minėjau S6 Džipas  :bedantis: po kelių savaičių sulaukta sniego  (aa) Tai su džipu ramiai prasivažiavom.

Planai kurie buvo ir yra padaryti.
Pažeminti ir išrinkti ratus.
Nupirkau RS6 C6 ratus ET33 9J oem, bet pardaviau, nes gavau gerą kainą. Pats likau su replikom :bedantis:
daugiau gyvenime šios klaidos nekartosiu. Buvau net labai nepatenkintas vaizdu kaip jie atrodė ir reikėjo rastafkių,
nutariau nefinansuoti pinigų ir atlaikyti sezoną. S6 pažemintą spyruoklėmis, iš pradžių man to neleido padaryti juodi oem amortizatoriai.
Sudėti buvo raudoni audi oem amortizatoriai ir spyruoklės. (done)
Priekis žemiau galas aukščiau, žodžiu, ne man...  (z)




Toliau užsimanyta panaikinti chromą, bet taip ir nebaigta iki galo. ( Aplink langus pritrūko plasti dipo ir mąstysiu kažką kito )
Tuo pačiu geltona plėvele aptraukti priešrūkiniai, kol kas vis dar taip ir palikta viskas. Bet lupsiu lauk.
Tai pat buvo nupoliruotos/išvalytos lempos, nes buvo baisios. (done)


Sekė toliau dar kartą nupoliruoti/išvalyti lempas bei sukrauti Facelifto optiką, nes man tai atrodo gražiau ir gyviau. ( Done )
Po instaliacijos ir prieš, matomi skirtumai. Buvo pasidomėta, kad tinka c5 fl reflektoriai į s6 lempos korpusą.
Bonuso gavau didesnius lęšius, geresnius reflektorius + bixenonus  :smoke:

Dar kartą perpoliruota ir išvalyta

Keletas nuotraukų iš žieminio sezono. ( Taip atrodom žiemą  :V )





Be abejo niekada nebuvo apleista techninė pusė. Pakeisti diržai, įtempėjai, eksploataciniai skysčiai ir t.t...
Pirkta viskas kas mano galva geriausia ir pasitarta su patikimais žmonėmis, pinigų negailėta.
Teko apsilankyti pas Bajora tik nupirkus audi, buvo pratestuota 0-100 ir kas kaip. Patvirtino lambdos galinės nedirba švariai, motoro darbą
jaučiu salone, purtosi, susipurto, žodžiu kaip pavadinsi, nepagadinsi :) Apsukos ant laisvų kilnojasi per Marytės plauką.
Tai pat buvo sudėtas mechaninės dėžės komplektas, eskė su mechanu gavo iš manęs respect'o taškų.
Vis dar kovoju su jos trojanais/bugais.
Mechanas nupirktas su defektu man to nežinant ( pardavėjas to irgi nežinojo ) kadangi neskubėta buvo dėti visą komplektą, teko susitvarkyti dėžę.
Nu ir gerai, žinau ką turiu kas sudėta. ( Dėžės komplektą  pirkau nuo A6 C5 2.7TT, sankabą palikau pardavėjui, nes esu prieš tokias dėvėtas dalis.
Sankaba paimta pagal katalogą nuo rs4 b5.

Taigi, padaryti darbai: Pakeisti velenėlių grandinių įtempėjai kartu su grandinėmis, tarpinėmis ir t.t.. Pakeistos visos 4 lambdos. Sukrauti anksčiau zimmermann gręžioti stabdžių diskai, bosch kaladės, pakeistos žvakės ir t.t..
Kelios dalių nuotraukos:




Nesu rašytojas, mintys rašant šokinėja, bet tikiuosi bus smagu skaityti mano garažą, nes stengiausi  :bedantis:
Pratęsiu vėliau  (h)
« Paskutinį kartą keitė: 2018 Balandžio 25, 03:03:24 sukūrė PSSHHH »

Neprisijungęs Julio Cezar

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: PSSHHH Garažas
« Atsakymas #1: 2016 Gruodžio 27, 21:42:52 »
Pradedu sekti. Turėtu būti įdomu! (+)
Ir pats retkarčiais pamąstau apie S6 C5 FL. :V

Neprisijungęs Ernestas.

  • Įrašai: 404
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: PSSHHH Garažas
« Atsakymas #2: 2016 Gruodžio 27, 21:46:32 »
Liuks  ;)
Kuro sanaudos pakito idejus mechana? Ir koks defektas mechano buvo?

Neprisijungęs Eligijus32

  • Įrašai: 175
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: PSSHHH Garažas
« Atsakymas #3: 2016 Gruodžio 27, 22:15:06 »
Žiauriai aiškus, tvarkingas garažo aprašymas, labai įdomu, skaitysiu :)

Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1970
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: PSSHHH Garažas
« Atsakymas #4: 2016 Gruodžio 27, 22:39:14 »
Aš tai su krūva klausimų... Keitei visas lambdas, nes katalizatoriai dar gyvi? Įtempėjai oem? Keitei profilaktiškai ar yra problemų? Zimmermann'ais patenkintas? Pas S6 C5 buvo galimybė rinktis aukštį ir kietumą, perkant naują? :) Puikus garažas ir aprašymas!
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Gruodžio 27, 22:48:46 sukūrė Andre Freire »

Neprisijungęs gataz

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 16823
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: PSSHHH Garažas
« Atsakymas #5: 2016 Gruodžio 27, 23:02:09 »
Rimti darbai čia prie jos atlikti (y)
Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

Neprisijungęs sashoxx

  • Įrašai: 2559
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: PSSHHH Garažas
« Atsakymas #6: 2016 Gruodžio 27, 23:05:58 »
Pagaliau uzkurei garaza :D

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: PSSHHH Garažas
« Atsakymas #7: 2016 Gruodžio 27, 23:09:56 »
matyta, girdėta (y) vieną kart ir pačiupinėta, kai reikėjo iš garažo stumt :D šiaip labai (y)

Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: PSSHHH Garažas
« Atsakymas #8: 2016 Gruodžio 27, 23:22:44 »
Grazus esas,daug ir graziu darbu atlikta :-) geras ir idomus aprasymas.Gal is jurbarko esi,nes keletas vaizdu matytu ;)

Neprisijungęs Poderis

  • Įrašai: 1217
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: PSSHHH Garažas
« Atsakymas #9: 2016 Gruodžio 27, 23:53:06 »
Geras garazas (y)  prenumeruoju (j)
Keista kad tik dabar sukurei, nickas daznai matomas maniau tikrai turi :-]

Neprisijungęs jankazas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: PSSHHH Garažas
« Atsakymas #10: 2016 Gruodžio 27, 23:58:21 »
Jo, apie itempejus placiau prasom, OEM ar aftermarket  8:8

Neprisijungęs PSSHHH

  • Įrašai: 2222
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: PSSHHH Garažas
« Atsakymas #11: 2016 Gruodžio 28, 02:18:27 »
Pradedu sekti. Turėtu būti įdomu! (+)
Ir pats retkarčiais pamąstau apie S6 C5 FL. :V
Dėkui! :H Na faina mašina, bet daug mačiusios kas lt parsidavinėja. Draugas ieškosi tai sakė baisu :bedantis:
Liuks  ;)
Kuro sanaudos pakito idejus mechana? Ir koks defektas mechano buvo?
Pasikeitė, mieste 15-17 nuo pačio kojos sunkumo, bei miesto ir mašinų srauto ;)
Šiaip buvo 19-21, dabar 15-21 kaip važiuosi ;) trasoje nepajaučiau skirtumo.
Mechanas nedavė jungti antros pavaros prie aukštesnių apsukų, kaltininkai: Pirmos pavaros mova, antros/trečios sinchronams labanaktis. :smoke:
Žiauriai aiškus, tvarkingas garažo aprašymas, labai įdomu, skaitysiu :)
Labai malonu! (y)(h)
Rimti darbai čia prie jos atlikti (y)
Dėkui Gatai ;) Jeigu ne jos charakteris būtų senai atsibodus ir parduota :bedantis:
Pagaliau uzkurei garaza :D
Laisva minute radau ir Andre spaudimo davė tai ir pakūriau :D
matyta, girdėta (y) vieną kart ir pačiupinėta, kai reikėjo iš garažo stumt :D šiaip labai (y)
Kraštietis :H Dėkui už pridėta ranka :D Mariukas tai auksinis žmogus! Visi bijojo jos o jis prieme išskėstom rankom :D
Grazus esas,daug ir graziu darbu atlikta :-) geras ir idomus aprasymas.Gal is jurbarko esi,nes keletas vaizdu matytu ;)
Ačiū už gerą žodį (aa) Stengiausi su aprašymu, kad nebūtų sausas :D Na ir su audi stengiuosi atvesti į tiesos kelia, dar nemažai liko (+) Ir taip gimtinė Jurbarkas ir dažnai audi ten būna (aa)
Geras garazas (y)  prenumeruoju (j)
Keista kad tik dabar sukurei, nickas daznai matomas maniau tikrai turi :-]
Dėkui, dėkui! (y)(+) Pagaliau subrendau garažo kūrimui :-]

Neprisijungęs PSSHHH

  • Įrašai: 2222
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: PSSHHH Garažas
« Atsakymas #12: 2016 Gruodžio 28, 02:31:51 »
Aš tai su krūva klausimų... Keitei visas lambdas, nes katalizatoriai dar gyvi? Įtempėjai oem? Keitei profilaktiškai ar yra problemų? Zimmermann'ais patenkintas? Pas S6 C5 buvo galimybė rinktis aukštį ir kietumą, perkant naują? :) Puikus garažas ir aprašymas!

Man patinka klausimai ir i juos atsakyti :-) Itempejai ne oem. Kodel? Nes kaina manau daugelis musu gerai zinom. Bet nesokau aklai, vel kalbos kas bande, kas keite. Ir atsirado zmogus, kuris pabande savo kailiu visa komplekta ir viskas ok iki siu dienu. Keite viska kaip ir as, itempejus, grandines ir viskas sukasi dar vis 50kkm+ jokio barkst ;) pas mane pradejo viskas baisiai umeti, ryte iki 2sec subarska salta ir daugiau neisgirsi. Po kiek laiko ilgiau po to ant siltos ir jau nelaukiau. Itempejai sudeti, masina uzvesta dirba viskas puikiai, jokiu garsu. Tikiuosi viskas taip ir liks. ff Keiciau visas 4 lambdas, nes ne as vienas kenciu su V8 40v sia beda kaip motoro pulsavimas, o pas visus jos nusprogusios, bet tai nepadejo. Katoliku nera nuo pirkimo ir sudeti rezikai o uz ju apgavikai lambdom. Idomumas tame, kad nemeta lambdu klaidos, bet ju testa darant sake meta per liesa kuro misiny :think: wtf... Zimais patenkintas, bosch kaladem tai pat (y) dirba darba savo (+) Kas liecia vaziuokle is gamyklos tai taip, buvo galima rinktis is keliu variantu ir mano auksciausia buvo, net nemalonu ant posukio budavo :E Del garazo tai aciu, bet ir pats prisidejai galutinai apsispresti (+)(8-)
Jo, apie itempejus placiau prasom, OEM ar aftermarket  8:8
Jankazai atsakyma rasi virsuje (+)

Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1970
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: PSSHHH Garažas
« Atsakymas #13: 2016 Gruodžio 28, 06:47:24 »
Ar tikrinaisi kompresiją? Skaičiau, jog šie V8 turi bėdų dėl žiedų prikepimo paskutiniuose cilindruose ir tai gali būti pulsavimo priežastis. Pas mane jo nebėra, tik nežinau ar po diržų, žvakių keitimo ar galinių lamdų išprogramavimo dingo. Bet dar nespjaunu, nes po visko nei 1000km nebuvo nuvažiuota. :)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: PSSHHH Garažas
« Atsakymas #14: 2016 Gruodžio 28, 09:07:52 »
Geras esas (y) Nuostalgija.
Kas dėl zimų, tai jaučiu sekantį kartą imčiau visgi ate raižytus.

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: PSSHHH Garažas
« Atsakymas #15: 2016 Gruodžio 28, 11:40:37 »
Ar tikrinaisi kompresiją? Skaičiau, jog šie V8 turi bėdų dėl žiedų prikepimo paskutiniuose cilindruose ir tai gali būti pulsavimo priežastis. Pas mane jo nebėra, tik nežinau ar po diržų, žvakių keitimo ar galinių lamdų išprogramavimo dingo. Bet dar nespjaunu, nes po visko nei 1000km nebuvo nuvažiuota. :)
Žinai kodel 7-8 cilindrai kenčia? Nes ten prie jų į įsiurbimo kolektorių visokie vakuumai jungiasi, o kai turi vakuumo nuotekį tie cilindrai dažnai ant liesesnio mišinio dirba... automatiškai juose temperatūros aukštesnės...

Neprisijungęs PSSHHH

  • Įrašai: 2222
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: PSSHHH Garažas
« Atsakymas #16: 2016 Gruodžio 28, 12:47:27 »
Geras esas (y) Nuostalgija.
Kas dėl zimų, tai jaučiu sekantį kartą imčiau visgi ate raižytus.
Dekui! (y) kai atvesiu iki tokio lygio kaip taviskes auto galesiu pritart del gerumo (+)
ATE labiau patiko? :V Nebandes kolkas.

Neprisijungęs PSSHHH

  • Įrašai: 2222
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: PSSHHH Garažas
« Atsakymas #17: 2016 Gruodžio 28, 12:49:41 »
Ar tikrinaisi kompresiją? Skaičiau, jog šie V8 turi bėdų dėl žiedų prikepimo paskutiniuose cilindruose ir tai gali būti pulsavimo priežastis. Pas mane jo nebėra, tik nežinau ar po diržų, žvakių keitimo ar galinių lamdų išprogramavimo dingo. Bet dar nespjaunu, nes po visko nei 1000km nebuvo nuvažiuota. :)
Cia bus idomu toliau kai papildysiu, nieko neslepsiu ;) Kompresija buvo matuota ir gera, siandien vel ja matuos, lauksiu rezultatu :-)

Neprisijungęs Miron`as

  • Įrašai: 2792
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: PSSHHH Garažas
« Atsakymas #18: 2016 Gruodžio 28, 13:12:03 »
pagaliau :) geras garazas :) gal yra nuotrauku keitimo is automato i manuala? :) (j)

Neprisijungęs PSSHHH

  • Įrašai: 2222
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: PSSHHH Garažas
« Atsakymas #19: 2016 Gruodžio 28, 13:13:59 »
pagaliau :) geras garazas :) gal yra nuotrauku keitimo is automato i manuala? :) (j)
Reikia pakuisti gal ir rasiu, nes draugas dare, buvo vaizdines medziagos (+)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: PSSHHH Garažas
« Atsakymas #20: 2016 Gruodžio 28, 14:16:18 »
ATE labiau patiko? :V Nebandes kolkas.

Toks jausmas, kad ate daug jautresni buvo.

Neprisijungęs juniors

  • Įrašai: 5199
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: PSSHHH Garažas
« Atsakymas #21: 2016 Gruodžio 28, 14:24:00 »
Geras! o labai daug reikalu keist mechana vietoj automato? parases esi, kad dar kovoji su bugais del to? tai kazkokiu problemu yra like?  8:8
Audi A4 B5 1,8T sedanas 110kw+    FOO232

#garaže  www.garaze.lt

Neprisijungęs Nec

  • Įrašai: 1939
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: PSSHHH Garažas
« Atsakymas #22: 2016 Gruodžio 28, 16:20:56 »
Super garazas !
Grandines su itempejais gale stovi ? Ar reikejo varykli iskelti ?

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: PSSHHH Garažas
« Atsakymas #23: 2016 Gruodžio 28, 16:45:11 »
Super garazas !
Grandines su itempejais gale stovi ? Ar reikejo varykli iskelti ?
Ten velenėlių grandinės su įtempėjais, variklio išimti nereikia, bet va diržą reik pasileisti jei vairuotojo pusės keiti...

Neprisijungęs PSSHHH

  • Įrašai: 2222
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: PSSHHH Garažas
« Atsakymas #24: 2016 Gruodžio 28, 19:04:11 »
Kompresija:
>Priekis<
10.    9
10.   10
10.    9
10.   10

:V :think: