Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi coupe b4 v6 2.8 fwd year 92, 89m 2.2t 20v fwd ir busima 2.2t 20v q year 92  (Skaityta 397135 kartus)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
ponial, mes su tėvuku visam autoparkui imam iš ten (y) na aišku išskyrus audi 200 nes ten tik 5w50 yra, o man reik 10w60, tai tuos castrol perku

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
negaliu varyti ir ant paprastų silenblokų, tie kur brangesni tai pakankamai normaliai laiko
kai pirkau pigesnius tai po metų vėl keičiaus, su brangesniais jau keli sezonai atvažinėta,
dar kaišku kai FWD ir kai AWD irgi gal kažkiek skiriasi ant AWD ant visų krūvis pasiskirsto, o ant FWD tai viskas ant preikinių jei rauni iš vietos labai
nelaiko ilgai tie paprasti kokie bebutu ;) logiskai mastom, keliai sudini, matoras, ypac v6 sunkus kaip nzn kas, o cia pirsto dydzio sailenai...nieko nesitikiu is ju.konstrukcija liewa tad tenka rinktis rimciau ir ilgesniam laikui.daznai keiciant sailenus sakes issimala.
« Paskutinį kartą keitė: 2015 Spalio 31, 10:01:08 sukūrė Shotokan »

Neprisijungęs Tomis

  • Įrašai: 1174
    • Žiūrėti profilį
kodel laiko POLY - paziurek i konstrukcija. POLY sailtento viduje metaline ivore juda LAISVAI, kad ja ir suverzi, POLIS aplink ja sukinejasi laisvai priklausomai kaip vaiksto sake, todel niekas nieko nepleso. POLIUI baisiausia temperaturu skirtumai/saltis. Tie, kas naudo intensyviai ir ziema didesnio kietumo, dazniausia sutrukinejo. Daug zinau atveju, kada po ziemos keisdavo. Kas liecia guminius, ju konstrukcija kita. Suverzus ivore, guma yra 'plesoma' vaikstant sakem/pakabai. Per ilgesni laika taip ir ispleso. Uztenka net kokiu leisgyviu amortiku, del kuriu mobilis labai linguoja - shakes vaiksciojimo aplitude padideja ir labai greit 'suvalgo' gumuka. Poliui tokie dalykai (+)

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Beskes pakaba ten apksritai gemorojus, kieme turejom dvi beskes, tevas maziau mieste maldavos, dar apie metus islaike viskas ok, as tai taip kas 3-4 men rinkdavau tuos sailentus ir atraminius, vaikiska ta pakaba kazkokia... Ceskes kur kas rimciau viskas

Neprisijungęs jankazas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Beskes pakaba ten apksritai gemorojus, kieme turejom dvi beskes, tevas maziau mieste maldavos, dar apie metus islaike viskas ok, as tai taip kas 3-4 men rinkdavau tuos sailentus ir atraminius, vaikiska ta pakaba kazkokia... Ceskes kur kas rimciau viskas
O dar sakoma A4/A6 pakaba lieva :-]
As savo A4 paskutini karta lindau i pakaba pries 4 metus, net pamirsau, kad yra toks mazgas masinoj :bedantis:

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
O dar sakoma A4/A6 pakaba lieva :-]
As savo A4 paskutini karta lindau i pakaba pries 4 metus, net pamirsau, kad yra toks mazgas masinoj :bedantis:

Aišku lieva. Va kaip tik dabar su vienu egzpertu bazarinau... Sako ką bevairuoji? Sakau pasatą. Sako ar tą su aliumine važiuokle. Nu sakau... Tas sako eik tu :-]

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
jankazai, nuvaryk pasitikrint waziuokles ant stendo.jei nieko neras tai tau pasiseke :)

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Na daugiasvirtes vaziuokles su sailentais tikrai laaaabai retai turejo bedu, pagrinde jos tvarkomos del parejusiu sarnyru, bet ten jei sumeti rimtas dalis, tai ta vaziuokle gali bent 2 metams pamirsti (vaziuojant kasdien mieste) jei maziau, tai ir dar ilgiau. Shotokant sudejo poliuretana, tai aisku jis laikys, bet is sitos masinos komforto tai nulis, bet ir taip aisku,kad ne komfortiskai daroma ji vazinet, tai viskas ok :)
Kas liecia daugiasvirtes tai jo,begale lietuviu dar jas vadina su*dais :D Kaip ir PD variklis ir t.t. viskas kas naujove lietuviui nekazka, nes prie ruso nebuvo,tai negerai :D Bet va kad liaudis nededa rimtu firmu daliu tai ir nelaiko tos vaziuokles, lemforder ir pan sudedi, tai laiko gerai, bei ilgai. O va tuo tarpu beskei pamenu nemacijo man nei lemforder, nei meyle ar kokia ten firma, visokius bandziau, kaip pareidavo,taip pareidavo :D Nors visa daugiau vaziuokle irgi geros bukles buvo

Neprisijungęs justinas89

  • Įrašai: 645
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
vyrai pasidalinkit info  kur gaminates tuos sailenblokus ? cia tik audi , ar ir kitom markem pagamintu ? jei galima kokius nors kontaktus  :-)

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
nelaiko ilgai tie paprasti kokie bebutu ;) logiskai mastom, keliai sudini, matoras, ypac v6 sunkus kaip nzn kas, o cia pirsto dydzio sailenai...nieko nesitikiu is ju.konstrukcija liewa tad tenka rinktis rimciau ir ilgam laikui.daznai keiciant sailenus sakes issimala.
tai išsimala paskui su rankom gali priesuoti jei koks lievesnis silentas, nes biski mažesnis buna, bet lemfai kiek bandžiau tai normaliai

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
man lemfai sakese girgzdejo :D

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
per gugle esu radęs internete pls kur į standartinius sailentų metaliukus įlieja poliuretaną ir tipo dedi kaip standartini sailenta tik jiems atsiusti tipo reikia pačias metalines dalis, kai kurias kur populiaresnės tai patys turi ir tiesiog pakeičia iškart į jau įlieta
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Gegužės 19, 13:15:52 sukūrė ArasCL »

Neprisijungęs valukonis

  • Įrašai: 4111
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
esu kazkur skaites, kad lieja stiklo klijus  :V kazkaip sluokscniais, kad sustingtu viskas

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
esu kazkur skaites, kad lieja stiklo klijus  :V kazkaip sluokscniais, kad sustingtu viskas
nelaiko tie stiklo klijai

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas

Neprisijungęs pucinis

  • Įrašai: 680
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
what ? :D tavo tema atsivertus norisi vis daugiau vaizdines medziagos

Neprisijungęs slimshady

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
what ? :D tavo tema atsivertus norisi vis daugiau vaizdines medziagos
aprašymas platesnis darbų taip pat nepakenktų ;)
1.4Tdi
328Ci

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
pakruzinta snd is miesto truputi ir parelaksinta. gawau ir issuki is 5 ksases bmw 3ltr dyzel mechanika... :smoke:




« Paskutinį kartą keitė: 2014 Gegužės 30, 23:30:09 sukūrė Shotokan »

Neprisijungęs Nerkis

  • Įrašai: 1742
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
gawau ir issuki is 5 ksases bmw 3ltr dyzel mechanika... :smoke
Tai jei jau pasigyrei issukiu, tai pasakyk ir kas laimejo  (8-)   :-)
Gerai atrodo kup's  (+) (y)

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
baiges lekimo kelias :) buwo taip, jog nuo sviesaforo pradedant iprastai judet tas pradejo spaust.galvoju paziuret kaip ans bmw ein ir pradejau spaust.kai pradejau lipt ant siknos, lenkt neapsimokejo, nors jau lenkimui nusiteikes buwau, bet protas suweike (landzeronu medyje nenoriu).bmw sunkiai su stabdymu buwo kaip maciau, net susimete :D resume manau sustacius nuo starto jis kazkiek eitu pro sona, bet poto rukytu.matesi is jo lekimo, o wyrs spaude kiek tik galejo.po to pamirksejo awariniu ir pamosikawo jog  (y)
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Lapkričio 26, 01:12:30 sukūrė Shotokan »

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto

vyrai pasidalinkit info  kur gaminates tuos sailenblokus ? cia tik audi , ar ir kitom markem pagamintu ? jei galima kokius nors kontaktus  :-)
Norėjau gamintis čia, bet dėjausi originalius sustiprintus silentblokus. Tad nežinau kaip dirba ir kokia kokybė šioj kontoroj.

http://www.elastomer.eu/

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Nusiperki poliuretana, issiimi detaile kurioje yra keiciamas sailentblokas ir vaziuoji pas normalesni tekintoja. Viskas
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Gegužės 31, 12:21:54 sukūrė Gedis »