Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: AndreF. Audi S8 D2 + A8 D4 V8T  (Skaityta 258421 kartus)

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1400: 2019 Birželio 12, 19:28:58 »
Cia y kuria nevaryt?
H2o. Nuplauna tikrai gerai, bet ka pastebėjau, kad chromai pradėjo balti darytis ir lempos blukt prieš ir po poliravimo, o plaunu dažnai.

Išsiųsta naudojantis VTR-L29 Tapatalk 4 Lt


Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1401: 2019 Birželio 12, 19:29:55 »
Lempas po poliravimo plėvele aptrauk arba nulakuok
Poliruotojas įtikino, kad padengė keramika ir tikrai nebluks. Sekantis kartas bus plevelė po poliravimo, nes lakuot nelakuosiu.

Išsiųsta naudojantis VTR-L29 Tapatalk 4 Lt


Neprisijungęs PSSHHH

  • Įrašai: 2222
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1402: 2019 Birželio 12, 23:26:44 »
Oi čia kokios fainos temos :G
H2o. Nuplauna tikrai gerai, bet ka pastebėjau, kad chromai pradėjo balti darytis ir lempos blukt prieš ir po poliravimo, o plaunu dažnai.

Išsiųsta naudojantis VTR-L29 Tapatalk 4 Lt


Soft99 vašku dengiausi lempas po poliravimo, ilgai laikė efektas. Visada galima pasidengti jas iš naujo turint laisvas 15min :) O del poliravimo tai įdomu kaip jas darė ir ar išvis ta keramika prikibo ant to plastiko :D PPF plėvelė geras sprendimas (y)

Neprisijungęs PSSHHH

  • Įrašai: 2222
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1403: 2019 Birželio 12, 23:29:43 »
Čia šitą naudojai? Kaip jo hidrofobija?
https://www.detaily.lt/soft99-new-scratch-clear-wax-mirror-finish-pearl-metallic
Hidrofobija bei ilgaamžiškumas (y) Bet dengimas ff Išleis neužilgo atnaujinta, turėtų lengviau dengtis.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1404: 2019 Birželio 13, 08:09:22 »
Hidrofobija bei ilgaamžiškumas (y) Bet dengimas ff Išleis neužilgo atnaujinta, turėtų lengviau dengtis.

Vakar pabandžiau. Padengimas nu nafik, valosi žiauriai sunkiai, o kai valosi sunkiai, tada ir suvaryti detalė dengiant nesunku :D

Poliruotojas įtikino, kad padengė keramika ir tikrai nebluks. Sekantis kartas bus plevelė po poliravimo, nes lakuot nelakuosiu.

Išsiųsta naudojantis VTR-L29 Tapatalk 4 Lt



Tavo keramikos ten neliko jau po pirmo ar antro apsilankymo toje plovykloje :bedantis: :bedantis: :bedantis:

Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1971
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1405: 2019 Birželio 13, 08:22:40 »
h2O naudoją Nerta chemiją, kuri mano palanges padarė va tokias ir suteikė 4h darbo:

Neprisijungęs PSSHHH

  • Įrašai: 2222
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1406: 2019 Birželio 13, 09:11:42 »
Vakar pabandžiau. Padengimas nu nafik, valosi žiauriai sunkiai, o kai valosi sunkiai, tada ir suvaryti detalė dengiant nesunku :D
Aš jau viska išbandžiau ir su DA mašinėlę padengt vašku ir iš rankos vistiek košmaras o geriausiai tame, kad išsivarai ant saules ir randi nuo vaško hologramu (z) Aišku jos nusiplauna po pirmo arba antro plovimo, blogiausiu atveju perbegti su microfiberiu ir (y) Infinity wax teko bandyti tas zymiai geriau dengiasi (y)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1407: 2019 Birželio 13, 09:49:52 »
Aš jau viska išbandžiau ir su DA mašinėlę padengt vašku ir iš rankos vistiek košmaras o geriausiai tame, kad išsivarai ant saules ir randi nuo vaško hologramu (z) Aišku jos nusiplauna po pirmo arba antro plovimo, blogiausiu atveju perbegti su microfiberiu ir (y) Infinity wax teko bandyti tas zymiai geriau dengiasi (y)

Kiek realiai ji išlaiko? Jaučiu, kad vistiek danga geriausiai gaunasi. Beje, esu žiauriai nusivylęs gtechniko c1+c2. Tragedija kažkokia, vietinės reikšmės nanotekai daug geriau net laiko, nei šitas š.

Neprisijungęs PSSHHH

  • Įrašai: 2222
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1408: 2019 Birželio 13, 10:23:14 »
Kiek realiai ji išlaiko? Jaučiu, kad vistiek danga geriausiai gaunasi. Beje, esu žiauriai nusivylęs gtechniko c1+c2. Tragedija kažkokia, vietinės reikšmės nanotekai daug geriau net laiko, nei šitas š.
Man asmeniškai ~8 mėnesius laikė. Pabandyk kamikaze collection ISM, lengvai dirbasi o kaip laiko nežinau (H-) arba kamikaze miyabi + over coat v3 arba kiti deda qtechniq exo, nes miyabi tik sustiprinimui.

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1409: 2019 Birželio 13, 10:33:17 »
taip bekontakte, plaunu jau du metus juoda auto, nusiplauna puikiai, nei chromui nei zibintams nieko nenutiko, nusausinti aisku reikia, bet lieka tik keli lasai kuriuos uztenka vieno skudurelio nuvalyti, nelieka jokios pleveles ar dar kazko, bet cia bent jau vilniui tai tik viena tokia plovykla yra, nes svaros broliai tai tikrai normaliai nenuplauna, o ten netgi ratams nereikia jokios chemijos uzpurski putu ir nubega viskas per 30s

kokia ta plovykla?

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1410: 2019 Birželio 13, 10:40:42 »
Man asmeniškai ~8 mėnesius laikė. Pabandyk kamikaze collection ISM, lengvai dirbasi o kaip laiko nežinau (H-) arba kamikaze miyabi + over coat v3 arba kiti deda qtechniq exo, nes miyabi tik sustiprinimui.

Dėsiu vėl mohs+, nes man ta geriausia laikė. O realiai dedi kokį handlexą, sezoną atlaikys, o po sezono vistiek reikia perpoliruoti.

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1411: 2019 Birželio 13, 10:43:31 »
h2O naudoją Nerta chemiją, kuri mano palanges padarė va tokias ir suteikė 4h darbo:
Apie ka ir kalbu, kad chromai neveltui pradėjo balt. Kur radai info kokia chemija naudoja plovykla?

Išsiųsta naudojantis VTR-L29 Tapatalk 4 Lt


Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1971
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1412: 2019 Birželio 13, 10:52:28 »
H20 kilę iš Marijampolės, o čia mažas miestas, visi viską žino. :)

Neprisijungęs mikasmeskius

  • Įrašai: 2155
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1413: 2019 Birželio 13, 17:37:10 »
kokia ta plovykla?
as butent apie h2o, nu jei jus plaunat nedengta aliumini tik poliruota tai nuo bet kokios chemijos jis oksiduosis

Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1414: 2019 Birželio 13, 17:44:34 »
H2o. Nuplauna tikrai gerai, bet ka pastebėjau, kad chromai pradėjo balti darytis ir lempos blukt prieš ir po poliravimo, o plaunu dažnai.

Išsiųsta naudojantis VTR-L29 Tapatalk 4 Lt


As tai plaudavau seniau siaures pr prie policijos komisariato, bet paskui  laika pradejo trumpinti ir masinos nenuplaudavo. Dabar kolkas visada plaunu siaures pr toje geltonoje kur  uz fordo centro, man atrodo Firanto tenais.

Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1971
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1415: 2019 Birželio 13, 21:06:37 »
as butent apie h2o, nu jei jus plaunat nedengta aliumini tik poliruota tai nuo bet kokios chemijos jis oksiduosis
Klysti. Plaunanat Bubble Bay plovyklose, kur chemiją tiekia GMQ - mano palangėm nieko nenutinka. Tik ta chemija brangi, ir visi vėliau pradeda maišyt, skiest ir išradinėt dviračius. H20 anksčiau irgi ją naudojo, vėliau pakeitė į Nertą ir visi miesto automobilių mylėtojai tą pastebėjo ant chromų, lempų, dažių ir poliruotų aliumų.

Neprisijungęs mikasmeskius

  • Įrašai: 2155
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1416: 2019 Birželio 13, 21:12:14 »
Klysti. Plaunanat Bubble Bay plovyklose, kur chemiją tiekia GMQ - mano palangėm nieko nenutinka. Tik ta chemija brangi, ir visi vėliau pradeda maišyt, skiest ir išradinėt dviračius. H20 anksčiau irgi ją naudojo, vėliau pakeitė į Nertą ir visi miesto automobilių mylėtojai tą pastebėjo ant chromų, lempų, dažių ir poliruotų aliumų.
nezinau kaip kituose miestuose bet vilniuj tai viskas tvarkoj sakau plaunu as ir pazystami jokiu bedu, o ir nuvaziavus eileje pastoviai vien prabangios masinos stovi, tai jei butu taip kaip sakai manau tikrai neplautu zmones

Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1971
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1417: 2019 Birželio 13, 21:19:01 »
Ar tu teigi, kad visi brangių mašinų savininkai yra technikos pedantai? Žiūrėk, čia man kapotą perdažė ir nupoliravo, nes reikėjo taisyt brokus tik garantines mašinas priimantis servisas. Sakė niekas anksčiau nesiskundė, aš pirmas. Visiems viskas gerai.

Neprisijungęs mikasmeskius

  • Įrašai: 2155
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1418: 2019 Birželio 14, 05:26:13 »
Ar tu teigi, kad visi brangių mašinų savininkai yra technikos pedantai? Žiūrėk, čia man kapotą perdažė ir nupoliravo, nes reikėjo taisyt brokus tik garantines mašinas priimantis servisas. Sakė niekas anksčiau nesiskundė, aš pirmas. Visiems viskas gerai.
nu cia ziauriai, rast dabar kur kokybiskai daro apskritai ka nors yra labai sunku

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1419: 2019 Birželio 14, 08:07:52 »
nedengta aliumini tik poliruota tai nuo bet kokios chemijos jis oksiduosis

Kaip tu manai, ar bent kažkokia danga užsilaiko, kai gauna aktyvių putų? Atsakysiu už tave - NE

Neprisijungęs mikasmeskius

  • Įrašai: 2155
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1420: 2019 Birželio 14, 18:06:35 »
Kaip tu manai, ar bent kažkokia danga užsilaiko, kai gauna aktyvių putų? Atsakysiu už tave - NE
Nei nano ta nepadeda?

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1421: 2019 Birželio 14, 21:58:51 »
Nei nano ta nepadeda?

Sakau - niekas neužsilaiko. Dėk kad ir pačias geriausias dangas,bet jei su didesniu nei 7.5ph plausi, tai eis jos žemyn ore...

Neprisijungęs mikasmeskius

  • Įrašai: 2155
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1422: 2019 Birželio 14, 22:33:39 »
Sakau - niekas neužsilaiko. Dėk kad ir pačias geriausias dangas,bet jei su didesniu nei 7.5ph plausi, tai eis jos žemyn ore...
nu supratau tada ne kas, vasara galima ir be tu putu apseit, bet ziema niekaip

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1423: 2019 Birželio 15, 00:47:47 »
Kiek realiai ji išlaiko? Jaučiu, kad vistiek danga geriausiai gaunasi. Beje, esu žiauriai nusivylęs gtechniko c1+c2. Tragedija kažkokia, vietinės reikšmės nanotekai daug geriau net laiko, nei šitas š.
Ar bandei crystal serum light, dar EXO V4 ant virsaus ir

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1424: 2019 Birželio 15, 13:07:05 »
Ar bandei crystal serum light, dar EXO V4 ant virsaus ir

Ne, esu tik dengęs taip, bet asmeniškai neeksploatavau ilgesnį laiką su tokiu setupu. Esmė, kad man toks komplektas per brangiai atsistoja, nes po metų vėl viską nuskusčiau.