Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: AndreF. Audi S8 D2 + A8 D4 V8T  (Skaityta 258380 kartus)

Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1971
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1350: 2019 Balandžio 29, 13:32:23 »
Pala, pala... Apie bentlio ratus čia kalba eina, kad tipo pasikeitst dėl show off’o? :think:
Viskas čia 11 iš 10, tik aš įsivaizduoju koks siutas tave ėmė kai kėbulą aptarkavo ff
Ne, originalius liepia keisti į kitus, mandresnius. :)

« Paskutinį kartą keitė: 2019 Balandžio 29, 13:34:40 sukūrė Andre Freire »

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1351: 2019 Balandžio 29, 14:12:51 »
Žiūrėk, net spalva nesiskiria galinio bamperio :bedantis:

Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1971
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1352: 2019 Balandžio 29, 14:14:23 »
Kai visos detalės skiriasi, tai buferis neišsiskiria. :D

Neprisijungęs Poderis

  • Įrašai: 1217
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1353: 2019 Balandžio 29, 22:13:54 »
Dabar beliks tik važinėt ir džiaugtis. :smoke: tobula :H

Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1971
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1354: 2019 Balandžio 30, 10:44:38 »
Dabar beliks tik važinėt ir džiaugtis. :smoke: tobula :H

Taip niekada nebus, visada atsiranda naujų planų.  :D

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1355: 2019 Gegužės 01, 00:13:15 »
puikiai gavosi viskas (y)(y)(y);)

Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1971
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1356: 2019 Gegužės 07, 16:08:17 »
Dar prieš išardymą Audi vairuotojo durelių garsiakalbis kartais pradėdavo tyliai groti, o užvedus ir zysti kintamu garsu, priklausomai nuo variklio apsisukimų. Bėdos buvimas ir nebuvimas priklausydavo nuo lauko temperatūros ir kelio nelygumų, tai nuspręsta atsidaryti stiprintuvą dėl "šaltos paikės". Ir nesuklysta, vandens čia tikrai būta ir tikriausiai tada, kai važinėjau ir ploviau be buferio. Visi kontaktai perlituoti, įtartinos detalės pakeistos ir bėda bent kol kas atrodo išspręsta. Kadangi mano kasdienis automobilis laukia remonto, tai Audi naudojama kasdien. Naudoju paskutines likusias nervines ląsteles dėl išmetimo garso ir coilų. Dar savaitė - kita ir viskas grįš į stock.  (z) Tiesa, pamokiau vieną išpuoselėtą BMW, pas kurį ribotuvas prie 250 įsijungė. Che, bulka su patenkintu vairuotoju viduje lėtai, bet užtikrintai lenkė vargšą bemwistą.  :-]

Neprisijungęs antanaszzz

  • Įrašai: 1587
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1357: 2019 Gegužės 07, 18:07:47 »
o tas cypimas nuo stiprintuvo dazniausiai buna?  ff  mano komponentai pajungti nuo stipreko ir atrodo kad turbina labai garsiai svilpia :D

Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1971
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1358: 2019 Gegužės 07, 18:29:22 »
Bent jau mano atveju, kai viskas originalu, o RNS-e pajungtas tvarkingai - tik stiprintuvas.

Neprisijungęs 5eagat3

  • Įrašai: 1545
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1359: 2019 Gegužės 07, 21:00:52 »
Smagiausia dalis, kai ne pirmos jaunystės automobiliai "baisiai" išpuoselėtus "auklėja". :goodboy:
Kartą Maserati Quattroporte GTS teko lenkt prie 270km/h, baisiai nesusipratęs vyriškis paliko.
O vakar po manual flash'o Lexus xXxx, neskiriu jų modelių, bet V8 mažasis sedanas, ne Limo klasės. Gainiojau iki namų, tikėjausi, kad posūkiais pranašesnis bus Lexus, bet man su barža daugiau drąsos buvo.
P.S. Stock stabdžių nebeužtenka. :D

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1360: 2019 Gegužės 08, 08:15:25 »
Vadinasi ir pas tave nėra to deklaruojamo ribotuvo ties 250 :bedantis: Kiek s8 turėjau, visos sukosi iki 300 be bėdų :think:

Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1971
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1361: 2019 Gegužės 08, 09:42:00 »
Aš daugiau 285 nevažiavau, nes paskui pradėjo suktis mintys ar tikrai visus varžtus gerai priveržęs, ar tikrai visos padangos geros ir t.t.  :D

Neprisijungęs ponulis1

  • Įrašai: 967
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1362: 2019 Gegužės 08, 11:05:44 »
as su masina 240 daugiau nesu vaziaves , del minetu priezasciu "neprisuktu varztu" ir padangu. blin bailys as  :-] ant dabartines ir taivanio padangos su kazkokiu zymejimu rodos iki 250, tai ir bijosiu virsyti :D O kai pagalvoji, gudziais ~2000 su golf 2 220 vioniojom 4 masinoje sunkeliais ir 240 su eclipsu, nerupejo nei padangos, nei varztai niekas :D kai pagalvoji, kazkam va ir nepasiseka..

Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1971
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1363: 2019 Gegužės 08, 11:09:56 »
Tai kaip pagalvoji, tai aš 270 esu važiavęs su ja naktį, žiemą ir prie -15 laipsnių šalčio. Tada, kaip 18-os metų klevo lapui - atrodė nieko baisaus. Dabar net gėda ir baisu prisimint.

Neprisijungęs ErikasRO

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1503
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1364: 2019 Gegužės 08, 11:16:52 »
Tai kaip pagalvoji, tai aš 270 esu važiavęs su ja naktį, žiemą ir prie -15 laipsnių šalčio. Tada, kaip 18-os metų klevo lapui - atrodė nieko baisaus. Dabar net gėda ir baisu prisimint.

Augant po truputi issivysto savisaugos instinktas :)

Neprisijungęs fakitol

  • Įrašai: 698
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1365: 2019 Gegužės 09, 10:45:43 »
Dar prieš išardymą Audi vairuotojo durelių garsiakalbis kartais pradėdavo tyliai groti, o užvedus ir zysti kintamu garsu, priklausomai nuo variklio apsisukimų. Bėdos buvimas ir nebuvimas priklausydavo nuo lauko temperatūros ir kelio nelygumų, tai nuspręsta atsidaryti stiprintuvą dėl "šaltos paikės". Ir nesuklysta, vandens čia tikrai būta ir tikriausiai tada, kai važinėjau ir ploviau be buferio. Visi kontaktai perlituoti, įtartinos detalės pakeistos ir bėda bent kol kas atrodo išspręsta. Kadangi mano kasdienis automobilis laukia remonto, tai Audi naudojama kasdien. Naudoju paskutines likusias nervines ląsteles dėl išmetimo garso ir coilų. Dar savaitė - kita ir viskas grįš į stock.  (z) Tiesa, pamokiau vieną išpuoselėtą BMW, pas kurį ribotuvas prie 250 įsijungė. Che, bulka su patenkintu vairuotoju viduje lėtai, bet užtikrintai lenkė vargšą bemwistą.  :-]

Ledinė Audinė  (+)

Neprisijungęs WazZuP

  • Įrašai: 257
    • Žiūrėti profilį
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1366: 2019 Gegužės 09, 23:42:45 »
Tai kaip pagalvoji, tai aš 270 esu važiavęs su ja naktį, žiemą ir prie -15 laipsnių šalčio. Tada, kaip 18-os metų klevo lapui - atrodė nieko baisaus. Dabar net gėda ir baisu prisimint.
man pries pora savaiciu su s6 prie 250 atleidus gaza ir pot vel nuspaudus dingo vienas zylinderis pasidare labai nejauku....

Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1971
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1367: 2019 Gegužės 10, 09:24:29 »
man pries pora savaiciu su s6 prie 250 atleidus gaza ir pot vel nuspaudus dingo vienas zylinderis pasidare labai nejauku....

Tai jeigu ne per variklio bloką dingo, tai nieko blogo. :)

Neprisijungęs WazZuP

  • Įrašai: 257
    • Žiūrėti profilį
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1368: 2019 Gegužės 11, 15:36:46 »
Tai jeigu ne per variklio bloką dingo, tai nieko blogo. :)
Sekancia diena radaug kad kazkokios brisk zvakes centro nebeliko, matyt isgaravo :D

Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1971
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1369: 2019 Gegužės 15, 15:18:50 »
Prisiprašiau pas only į namus vairo pakeitimui. Iš "ai, pabandom bent pažiūrėt" gavosi neblogas pavakarojimas, dėl ko jam tariu didelį AČIŪ. Kadangi visa mano atsivežta informacija netiko, tai teko googlinti. Atrodo viską radom, bet mygtukų taip ir nepaleidom. Veikia tik airbagas (bent taip tikimės), apšvietimas ir signalas. Niekur neradom, kad kažkas pajungtų tokią kombinaciją kaip mano, t.y. D3 vairas ir RNS-E. Pas B6/B7 ten viskas kitaip. Ką išsiaiškinau, kad buvo prefl 4 skirtingų kodų mygtukai tiek dešinėje, tiek kairėje. Viso 8 vnt. Du su 4E0 pradžia ir du su 4F0, kas yra A6, kaip suprantu. Ir įdomiausia, kad vienas kodas 4F0951527D, kuris tinka ir į kairę ir į dešine.  :D (!?) Vizualiai mygtukai nesiskiria, knopkių reikšmės irgi. Kairės pusės kodai: 4E0951527, 4E0951527D, 4F0951527, 4F0951527E ir 4F0951527D. Dešinės pusės 4E0951527E, 4E0951527E, 4F0951527A, 4F0951527F ir 4F0951527D. Pabandėm 4E0951527E+4E0951527D komplektą kuris buvo su vairu ir kažkurį komplektą su 4F0 kodu nuo A6 - rezultatas tas pats - mygtukų nemato. Dabar bandysiu ieškoti D3 preFl vairų ir bandyti jungtukus su kitais kodais. Jei kas turit gudrių minčių ar atliekamų vairų - laukiu.  :)

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1370: 2019 Gegužės 24, 18:12:31 »
Ar patenkintas rezultatu?

Išsiųsta naudojantis VTR-L29 Tapatalk 4 Lt


Neprisijungęs ponulis1

  • Įrašai: 967
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1371: 2019 Gegužės 25, 19:23:55 »
Apziureta gyvai naisiuose siandiena. Hebrai papasakojau kiek reikalu cia padaryta su ja :)

Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1971
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1372: 2019 Gegužės 26, 11:56:22 »
Ar patenkintas rezultatu?

Išsiųsta naudojantis VTR-L29 Tapatalk 4 Lt

Audi buvo palikta paruošti renginiui, kadangi po surinkimo taip ir neturėjau laiko išsivalyti visus plyšelius, pasijuodinti plastmasines detales. Prie dažų nelindom, tik išvaškavom. Kažkaip anksčiau niekada nenaudojau brangaus vaško, tai dabar susidarė įspūdis, jog pagazavus ant laisvo bėgio visos musės nukrenta.  :-] O dėl visų darbų, tai 10 iš 10 vyrams už kruopštumą, patarimus ir atsidavimą darbui. Medžiagos pas juos brangesnės, bet tikrai kokybiškos ir tas jautėsi nuvažiavus į renginį 220km. Atrodė kaip ką tik iš jų paimta.  :)

Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1971
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1373: 2019 Gegužės 26, 12:33:03 »
Apziureta gyvai naisiuose siandiena. Hebrai papasakojau kiek reikalu cia padaryta su ja :)

Tame renginyje ir buvo visa jos bėda, kad apie ją reikėjo pasakoti, kad paliktų kokį nors įspūdį. Jau kaip siunčiau nuotraukas į Showoff'ą labai dvejojau ar paims, o jei ir paims, tai nežinau ar norėsiu ten važiuoti, kadangi seku tokius renginius ir žinau kaip juose viskas vyksta. Kaip visada prizus nunešą automobiliai su medvaržčiais besilaikančiomis detalėmis, mediniais difuzoriais, su vorais ir musėms pridažytais sparnais, nutrupėjusiu špakliumi, suplyšusiu salonu ir t.t. Ir dabar laurus skynė Audi A4 tdi su RS4 bodžiu, idomesne spalva ir mažai dėmesio detalėms. Ir dar šeimininko pykčiu, kai pavadini automobilį A4, gi čia jau visa RS4!. Arba dyzelinis golfas su R32 apdaila, bet geru ratų fitmentu. Bet aš čia neverkšlenu, žinau, jog savininkų darbo ten tikrai įdėta, o balsuotojams įdomus vaizdas tik iš toli ir kiek tas automobilis skiriasi nuo standartinio. O mano buvo sidabrinė bulka su ratais ir niekas nesupranta kiek ir kokių retų detalių pas mane yra ir kaip sunku gauti vieną ar kitą sveiką detalę. Viską parodo, jog iki šios akimirkos nebuvo įkelta nei vienos mano Audi nuotraukos, vadinosi tikrai trūko išskirtinumo. Ir šiaip pastebėjau, kad prieidavo tik vyresni lankytojai, kurie galbūt turėjo/turi tokį modelį. Tikrai jaunimas nesigaudo apie senutę D2, bet tik paklausk ko nors juos apie Golf'ą arba e46Var.. :) Parinkau įdomesnių išgirstų/pasakytų frazių apie mano automobilį:

>"Turiu tokią pat, tik 2,8 benzą, 1996 metu ir FWD"
>"Eilinė sidabrinė A8"
>"Kas čia per ratai su pelėdom?"
>"Čia Porsche stabdžiai? - Ne, bus tik lipdukai užklijuoti"
>"Koks mažas vairas. Bus nuo kokios Audi A3 uždėjęs"
>"Kiek dujų ima? Kur užpylimą paslėpęs?"
>"O, S8, gaila ne longas"
>"Gal groteles parduodi?"
>"Čia tikrai tikra S8? Nes man kažkaip keistai atrodo ji"

Neprisijungęs tangou

  • Įrašai: 45
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1374: 2019 Gegužės 26, 12:50:21 »
Matosi jog masina darai sau tai nekreipk demesio kas ka pasake. Suprantu jog idejus tiek darbo ir pinigu noretusi kazkiek ivertinimo ,bet geriau nebut ivertintam nei kad tave vertintu kaimieciai (auto kulturos supratimo prasme). Cia LT social medios ir renginiu beda jog arba apsiks , arba siaiap dejuos ,bet nepasakys nieko gero isvis. Pavydas zmonese labai akivaizdus. Uztenka LT ir uzsienio groupsus palygint. Puikus isskirtinis automobilis kas supranta ,o tie kam zinios tetraukia iki tavo auksciau parasytu tave turetu maziausia jaudint. Kaimas gonna kaim.
Gerai tvarkaisi. Keep up the good work (y)