Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: AndreF. Audi S8 D2 + A8 D4 V8T  (Skaityta 258425 kartus)

Neprisijungęs jankazas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #825: 2018 Gegužės 28, 10:21:17 »

Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1971
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #826: 2018 Gegužės 28, 10:24:59 »
Ispjauti su trosu :think:

Galvojau apie šitą variantą, bet ten gal 2 kampai po 90 laipsnių ant slenksčio, galiu prapjaut slenkstį.  :V

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #827: 2018 Gegužės 28, 12:13:58 »
Dėl armuotų stabdžių šlangelių, tai jas gamindavo vietoje Sukilėlių pr. 63, Kaune. Rudas 12aukštis, pirmam aukšte stabdžių detalių parduotuvė, nemažai ten vietoje visko turi.
Dėl slenksčių tai tik šildyti ir bandyti atkelti su špakliuote ar plastikų ardymui skirtais pleištais  ;) originaliai turėtų būti dvipuse lipnia juosta priklijuota.

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #828: 2018 Gegužės 28, 13:00:22 »
Dėl armuotų stabdžių šlangelių, tai jas gamindavo vietoje Sukilėlių pr. 63, Kaune. Rudas 12aukštis, pirmam aukšte stabdžių detalių parduotuvė, nemažai ten vietoje visko turi.
Dėl slenksčių tai tik šildyti ir bandyti atkelti su špakliuote ar plastikų ardymui skirtais pleištais  ;) originaliai turėtų būti dvipuse lipnia juosta priklijuota.
po poros metų abi trūko man armuotos

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #829: 2018 Gegužės 28, 13:17:26 »
BF goodrich man laike 5 metus ir su jom auto pardaviau. Bet ten garas sprendimas buvo ties sujungimais. Kiek kitų matęs tai tose vietose nesmagiai lenkiasi, tai Domai matyt pas tave per ten ir trūko

Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1971
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #830: 2018 Gegužės 28, 13:57:40 »
Dėl armuotų stabdžių šlangelių, tai jas gamindavo vietoje Sukilėlių pr. 63, Kaune. Rudas 12aukštis, pirmam aukšte stabdžių detalių parduotuvė, nemažai ten vietoje visko turi.
Dėl slenksčių tai tik šildyti ir bandyti atkelti su špakliuote ar plastikų ardymui skirtais pleištais  ;) originaliai turėtų būti dvipuse lipnia juosta priklijuota.

Bandžiau šrote krapštyt nuo tos, kur traversą pirkau, tai irgi klijai su permatomu silikonu. Vienas pardavinėjo S8 slenksčius, bet sulankstė imdamas. Paprašiau, kad nufotkintu kitą pusę, jog matyčiau kur maždaug ir kokie klijai, tai same shit. Vadinasi originaliai taip buvo.
O kodėl toks kaip Hansa-flex negamina? Kažkada klausiau (gal 3-4 metai atgal), tai sakė padarytų, bet be garantijos.  :think:

Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1971
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #831: 2018 Gegužės 28, 15:50:20 »
po poros metų abi trūko man armuotos

 Būtent tuo adresu ir dareisi ar kokios firminės buvo?

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #832: 2018 Gegužės 28, 19:31:18 »
Kažkada kreipiausi į hansaflex, dėl sankabos šlangelės, tai pasakė stabdžiam ir sankabom neapsiima, nes jei kas nutiks po to juos gali apkaltinti. Pasakiau kad jei krano ar kokio autokaro šlanga trūktų tai daug didesnė tikimybė kažką užmušti, bet likau nesuprastas  :-]

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #833: 2018 Gegužės 28, 22:48:01 »
o kam tu armuotu is visokiu gamintu slanguciu rizikuojant gyvybe reikia? Nera pirkti normaliu ar originaliu?

Neprisijungęs Pikecoupe

  • Įrašai: 38
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #834: 2018 Gegužės 28, 22:54:48 »
Dėl armuotų stabdžių šlangelių, tai jas gamindavo vietoje Sukilėlių pr. 63, Kaune. Rudas 12aukštis, pirmam aukšte stabdžių detalių parduotuvė, nemažai ten vietoje visko turi.
Dėl slenksčių tai tik šildyti ir bandyti atkelti su špakliuote ar plastikų ardymui skirtais pleištais  ;) originaliai turėtų būti dvipuse lipnia juosta priklijuota.
Tu slangeliu niekam nerekomndeuoju... man nuo jo darytu stovint truko, nors masina i metus apie 3 men eksplatuojama.. Siulyciau deti tik Hell arba Bf goodrich slangas, nes sudarytom jau pasimokiau, o ir kaina gaunas kaip tu gamintoju nusipirkt :)

Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1971
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #835: 2018 Gegužės 29, 08:34:27 »
o kam tu armuotu is visokiu gamintu slanguciu rizikuojant gyvybe reikia? Nera pirkti normaliu ar originaliu?

Pavažinėtum tu su D2 stabdžiais, tai suprastum. Šiaip iš draugų kas susidėjo, tai tikrai juntamas dalykas pėdalo jautrumui, ko būtent D2 ir trūksta.

Neprisijungęs oramo

  • Įrašai: 1049
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kretinga
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #836: 2018 Gegužės 29, 10:28:45 »
Pakeitus slangutes, gal ir jauciasi kazkoks skirtumas, bet jis tikrai simboliskas.O nemastei, kaip as buvau susidejes normalius porsche suportus ir adapteriu nereikejo jokiu. Stabdymas tikrai pagerejo  ;)

Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1971
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #837: 2018 Gegužės 29, 10:44:44 »
Galvojau, bet jei daryt, tai daryt iškart į keramiką.  :D

Neprisijungęs oramo

  • Įrašai: 1049
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kretinga
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #838: 2018 Gegužės 29, 13:57:00 »
Nu keramika aisku kitas lygis,bet ir kaina kita  :) . Plius normaliam vaziavimuj cypti megsta tie keramikiniai stabdziai.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #839: 2018 Gegužės 29, 14:28:51 »
Neteko sutikti kol kas cypiančios keramikos :think:

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #840: 2018 Gegužės 29, 23:59:09 »
Neteko sutikti kol kas cypiančios keramikos :think:
o tai sport keraminiai stabdziai ne visi cypia, kol neuzsyla? Vaziavau tik karta su keraminiais Porsche GT 2, tai kol neuzsyla buna ziaurus garsas salone stabdant

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #841: 2018 Gegužės 30, 00:00:12 »
Pavažinėtum tu su D2 stabdžiais, tai suprastum. Šiaip iš draugų kas susidėjo, tai tikrai juntamas dalykas pėdalo jautrumui, ko būtent D2 ir trūksta.
kame ten beda D2 stabdziu sistemoj, slangeles?

Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1971
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #842: 2018 Gegužės 30, 08:34:45 »
Mano akim, tai labai nejautrus, neinformatyvus stabdis. Važiavau su kokiom keturiom D2 ir visose tas užkliuvo. Aišku, reikėtų pasižiūrėti kaip ten reikalai su pagrindiniu cilindru, pūsle, vakuumu. Bet vokiečiai beveik visi keičia į armuotas ir sako, kad skirtumas yra. Tai noriu ir aš.  :V

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #843: 2018 Gegužės 30, 12:23:02 »
Mano akim, tai labai nejautrus, neinformatyvus stabdis. Važiavau su kokiom keturiom D2 ir visose tas užkliuvo. Aišku, reikėtų pasižiūrėti kaip ten reikalai su pagrindiniu cilindru, pūsle, vakuumu. Bet vokiečiai beveik visi keičia į armuotas ir sako, kad skirtumas yra. Tai noriu ir aš.  :V
Tas pats su S6, aš ant kito auto nieko nepajaučiau jos labiau skirtos trasai jei kokį akmenį pagausi, kad nenuplėštų. Pedalas man liko toks pats, čia gal visiems labiau psichologinis reikalas va stabdžius stipriai pagerino rimtesni diskai su kaladėmis ir skysčiu ;)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #844: 2018 Gegužės 30, 12:51:27 »
o tai sport keraminiai stabdziai ne visi cypia, kol neuzsyla? Vaziavau tik karta su keraminiais Porsche GT 2, tai kol neuzsyla buna ziaurus garsas salone stabdant

Važiavau su rs6 ir s8 keliomis, tai jokių garsų nebuvo visiškai.

Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1971
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #845: 2018 Gegužės 30, 13:51:03 »
Tas pats su S6, aš ant kito auto nieko nepajaučiau jos labiau skirtos trasai jei kokį akmenį pagausi, kad nenuplėštų. Pedalas man liko toks pats, čia gal visiems labiau psichologinis reikalas va stabdžius stipriai pagerino rimtesni diskai su kaladėmis ir skysčiu ;)

Tai neverta dėti armuotų?  :think:

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #846: 2018 Gegužės 30, 19:07:11 »
Tai neverta dėti armuotų?  :think:
Neverta jei trasoje nelėksi ;)

Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1971
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #847: 2018 Gegužės 30, 22:36:38 »
Į trasą nevažiuosiu.  :V Išsiardžiau Brembo, tai remkomplekto kaip ir nereikia, patys cilindriukai gražūs, lygus be dėvėjimosi žymių. Nebent išorines gumas pasikeisti galima, pabandysiu paieškot ar galima užsakyti tik jas iš Brembo. Vieną cilindriuką išėmus matėsi viduje kaip maži silikono grūdeliai. Kuo galima be žalos išplauti patį suportą? Negaliu atsukti vamzdelio, kuris jungia vieną pusę su kita, prasisuka net ir specialus žiedinis raktas. Ten matosi, kad gamykloje jis sutvertas ir tik tada dažytas.  :V Nuorinimo taškų irgi lengvai neatsukau, tau nejudinau kol kas. Įdomiausia, tai ką rasiu po kaladėles laikančiomis plokštelėmis, nes dabar jos net visos sukraipytos nuo oksidacijos ir niekaip nesugebu atsukt neišardęs suporto.  ff Ir dar durnas klausimas: smėliuoti vežt išardytą ar sutvertą suportą? Ir kur vežt Kaune? Gal būtų gerai kartu ir miltais padengt...  :)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #848: 2018 Gegužės 30, 23:02:57 »
Smėliuoti vežiau Minkovskių g. buvusi elektra, visi ten žino. Paskui vežiau cinkuoti žemuose šančiuose, tik nemanau ar būtina, kitų necinkavau, kol kas taip pat laiko, dažiau VRstyle taip pat šančiuose. Buvau pilnai išardęs, kreipiančiūjų skylęs  užkimšau su baldiniai s komformatoriais apsukęs juos medžiagine izoliacija, nuorinimo skyles senais nuorinimais užsukau, o cilindriukų vietas ištekinau specialius užspaudžiamus uždengimus. Dažyti dar galima vežti vilijampolėje šilko kombinato teritorijoje, gera kokybė (dažiau ratus  (y) ) ir dažų pasirinkimas platus. Smėliuoti jeigu be eilių galima irgi šančiuose, gerai daro tik kainos už cilindriukus nežinau, šiaip vienas ratas nusmėliuoti 12eur, vienas trūkumas neima iš šono, ten tik asmeniškai susitarti.

Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1971
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #849: 2018 Gegužės 31, 11:31:45 »
Ačiū už informaciją, Only.  ;)