Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: AndreF. Audi S8 D2 + A8 D4 V8T  (Skaityta 258458 kartus)

Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1971
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: AndreF. Audi S8 D2
« Atsakymas #1525: 2020 Gruodžio 23, 07:53:29 »
Nusipirkau Android Auto/Apple Car Play. Kaip tik vyksta akcija iki metų galo už 300€ + siuntimas https://upgrademyaudi.net/product/wireless-carplay-wireless-android-auto-interface-for-audi-cars-with-3g-3g-mib-mmi/ (FB paskelbė nuolaidų kodus - 149€). Dar visą laiką erzino, kad į MMI įdėta SIM kortelė prisijungia tik 2G ryšiu. Aš jos praktiškai nenaudoju, kartais google earth mapsus įsijungiu, nes jie 2020metų, o navigacijoj kol kas 2016, bet vis tiek negaliu žiūrėt į tą ženkliuką. Iš pradžių kažkur radau, kad reikia atnaujinti MMI firmware. Ok, pas mane buvo P0942, o naujausias P1001. Prie pastarojo rašo, kad pagerėjo performancas užsikrovimo, kas irgi užkliuvo nuo pat pradžių. Šaltą automobilį užkūrus telefonas su P0942 prisijungia po 39-40s., atnaujinus į P1001 dabar tas nutinka po 41+s.  :think: Much performance.  (wow) Meniu irgi nejaučiu pagreitėjimo, bet tikiuosi, kad kas nors kur nors pagreitėjo. :) Atnaujinus viską SIM vis tiek jungiasi 2G. Pakalbinu Bajorą - pas jį 3G.  :-{  Dar pagooglinau ir radau, kad reikia keisti modemą, kuris yra MMI viduje. Audi anksčiau atnaujindavo nemokamai jei esi geras klientas, O dabar, kadangi žada nutraukti sutartį su google ir paleisti kažkokį pusiau savo produktą, tai modemų keitimas nepratęstas ir ta mano SIM išvis taps tik skylės užkišimas. Naujas produktas bus duotas tik ne senesnėms nei 2 metų Audi nuo paleidimo datos, tai visas mano Audi Connect reikalas nebeveiks arba bus taip apribotas, kad nenorėsiu pasileist. Tas labiausiai ir paskatino įsigyti Android Auto. Reziume, jei kas dar turit D4 ir norit atsinaujint MMI į P1001 - rašykit, pasidalinsiu 45€ vertės failais nemokamai (yra niuansų jei turite BOSE arba B&O sistemą).
« Paskutinį kartą keitė: 2020 Gruodžio 23, 08:27:15 sukūrė Andre Freire »