Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Mistika su vairo stiprintuvu  (Skaityta 1285 kartus)

Neprisijungęs no one

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 4483
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Mistika su vairo stiprintuvu
« Topic Start: 2011 Spalio 13, 08:14:32 »
Itariu pas tave vairo kolonele su servatronicu.. Servatronikas nemate greicio ir tikriausiai galvojo kad stovi vietoj del to duodamas vairo stiprintuvui dirbt pilnu "pajegumu"
o kokiu principu veiktu tas servatronikas ant hidraulinio stiprintuvo kurio apsukos tiesiogiai priklauso nuo variklio apsuku, nebent tas servatronikas tai yra koks nors elektrinis voztuvas ribojantis skyscio pralaiduma :) ,ar 94 metais jau ejo ir elektriniai stiprintuvai?
elektriniu stiprintuvu nebuvo.
kuo didesnis greitis tuo daugiau slegio nukreipiama i gryztama sistemos dali o ne per kolonele.
Audi V8 4.2 MT 93m.  Audi coupe quattro 2.1T MT 86m. Subaru forester 2.5XT MT 04m.
4.2 servisas www.Remontocentras.lt  tel. Nr 8-37-206767 (darbo laikas 9-18val d.d.)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
2 Atsakymai
1118 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Gruodžio 31, 13:10:53
sukūrė Katonas
1 Atsakymai
994 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Gruodžio 01, 22:57:10
sukūrė Justinas
8 Atsakymai
3279 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2018 Spalio 09, 13:04:24
sukūrė Areias