Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: LEMPUČIŲ ir prietaisų SKYDELIŲ bendra tema  (Skaityta 761217 kartus)

Neprisijungęs ignasu

  • Įrašai: 6
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
o kur jos ieškoti? :)

tai susigooglinau šiaip ne taip. Jei kam reikės:

Neprisijungęs Kao

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki,
Neseniai isigijau Audi A4 b8 2008 metu ir iskylo keletas klausimu:
1.Ijungus degima nera preitaisu paneles apsvietimo, atsiranda tiktai ijungus auto headlights, cia taip ir turi buti? Ar kazka galim galima nustatyti, kad nereiktu junginet tu sviesu ir vazinet diena su dienos sviesom?
2.Nelabai klausimas tinkantis siai temai, bet vistiek. Su isjungtu varikliu stabdziu pedalas gan kietas, bet vos tik uzkurus masina jisia pasidaro kur kas minkstesnis.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki,
Neseniai isigijau Audi A4 b8 2008 metu ir iskylo keletas klausimu:
1.Ijungus degima nera preitaisu paneles apsvietimo, atsiranda tiktai ijungus auto headlights, cia taip ir turi buti? Ar kazka galim galima nustatyti, kad nereiktu junginet tu sviesu ir vazinet diena su dienos sviesom?
2.Nelabai klausimas tinkantis siai temai, bet vistiek. Su isjungtu varikliu stabdziu pedalas gan kietas, bet vos tik uzkurus masina jisia pasidaro kur kas minkstesnis.


Šviesos viskas taip ir yra, jeigu diena ir važiuoji tik su DRL, tai ir skydelio apšvietimo nereikia. Šiaip yra kokių tik nori variantų su tom šviesom, tik kompo pagalbos reikia perkoduojant.
Stabdžių stiprintuvas veikia nuo vakumo, kuris atsiranda kai užsikuria variklis.

Neprisijungęs Kao

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Šviesos viskas taip ir yra, jeigu diena ir važiuoji tik su DRL, tai ir skydelio apšvietimo nereikia. Šiaip yra kokių tik nori variantų su tom šviesom, tik kompo pagalbos reikia perkoduojant.
Stabdžių stiprintuvas veikia nuo vakumo, kuris atsiranda kai užsikuria variklis.
Aciu labai.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Sveiki,
Neseniai isigijau Audi A4 b8 2008 metu ir iskylo keletas klausimu:
1.Ijungus degima nera preitaisu paneles apsvietimo, atsiranda tiktai ijungus auto headlights, cia taip ir turi buti? Ar kazka galim galima nustatyti, kad nereiktu junginet tu sviesu ir vazinet diena su dienos sviesom?
2.Nelabai klausimas tinkantis siai temai, bet vistiek. Su isjungtu varikliu stabdziu pedalas gan kietas, bet vos tik uzkurus masina jisia pasidaro kur kas minkstesnis.



Del pirmo klausimo galiu padet, tik ziurint kokiame mieste tu. Ten 4 ar 5 variacijos to apsvietimo

Neprisijungęs superinis

  • Įrašai: 58
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
labas rytas savaitgaliui lengvas klausimukas. gal kas is jusu esate bande daryti is audi a6c5 fl anglisko skydelio europini. turiu tvarkinga skydeli tik angliskas. turiu jam ir ciferblatus. aisku kaip visad internete informacijos beveik nera. kokie siu metu auto skydeliu kodai, kokie analogai atitinka eepromos lygmenyje. ar gal uztenka tik pakeisti viena kita eilute senojoje anglo eepromoje. (vcds leidzia pakeisti tik is myliu i km nuvaziuota kilometraza)

Neprisijungęs superinis

  • Įrašai: 58
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
mano skydelio foto

Neprisijungęs Nori alaus?

  • Įrašai: 435
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
A4 B6
Priekinis k.p. posukiosignalas neveikia. Vakar istraukiau lempa, issiemiau lempute - sveika. Idejau atgal ir ta karta paveike trumpam. Veliau pakeiciau lempute i nauja, pavazinejau - ok. Siandien keliones metu vel nebeveikia. Kontaktai aplink lempute atrodo svarus.
Gal kas turi panasios patirties ar patarimu?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18258
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
na dėl visa ko dar kartą pasikeisk lemputę, pažiūrėk ar ją gerai prispaudžia.

Neprisijungęs Nori alaus?

  • Įrašai: 435
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Isardziau dar karta, vizualiai patikrinau kontaktus ir laidus, kuriuos galima matyti nepaleidus lempos viduriu. Su peiliuku pakilnojau kontaktu ploksteles. Kol kas veikia :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Neprisijungęs Vi4x

  • Įrašai: 1
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
Gal ir kvailas klausimas, bet pirmas mano audi automobilis, vis japonai būdavo - A6 C6 modelyje 2004m įjungus ilgas šviesas (pastūmus rankenėlę į priekį) jos įsijungia (xenonai), bet patraukus rankenėlę atgal - neišsijungia. Išsijungia tik truktelėjus į pamirksėjimo poziciją. Ar čia taip ir turi būti, ar kažkas sugedę? Kažkaip galvojau, kad gal čia koks automatinis persijungimas gali būti, na bet pačios nesijunginėja  :V

Neprisijungęs AuG3

  • Įrašai: 3000
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki, kokios galimos sprendimų alternatyvos?
Šiandien iš senųjų drl led lempučių pasikeičiau į naujas lygiai tokias pačias. Tačiau pakeitus pradėjo mesti klaidą, kad perdegusios lemputės. Internete užsakiau specialiai, kad nebūtų klaidos. Atkeitus į senąją lemputę, vis tiek meta klaidą. Rodo, kad kairė pusė perdegusi. Gal galima kaip nors per VCDS išjungti klaidą?

Audi a6 c6.

Neprisijungęs Reachka

  • Įrašai: 4
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki, prietaisu skydelyje nedega viena kontroline posukiu lempute, perdeges ledas? Posukiai veikiantys. Ar pats galiu kazka padaryt ar vezti tvarkyti, kur? Dekoju uz atsakymus :) audi a6 c5
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Rugpjūčio 18, 23:04:26 sukūrė Reachka »

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki, kokios galimos sprendimų alternatyvos?
Šiandien iš senųjų drl led lempučių pasikeičiau į naujas lygiai tokias pačias. Tačiau pakeitus pradėjo mesti klaidą, kad perdegusios lemputės. Internete užsakiau specialiai, kad nebūtų klaidos. Atkeitus į senąją lemputę, vis tiek meta klaidą. Rodo, kad kairė pusė perdegusi. Gal galima kaip nors per VCDS išjungti klaidą?

Audi a6 c6.

Negalima

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki, prietaisu skydelyje nedega kontroline posukiu lempute, perdeges ledas? Ar pats galiu kazka padaryt ar vezti tvarkyti, kur? Dekoju uz atsakymus :)

Modelį atspėti?

Neprisijungęs Reachka

  • Įrašai: 4
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas

Neprisijungęs semiongas

  • Įrašai: 1
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki gal su Audi esu zalias, bet neseniai isigijau Audi A4 B7 2007 2.0 TDI 125kw ir prietaisu skydelyje vaziuojant vidutines kuro sanaudas rodo labai keistai litrais bet vos po 10 litru ir daugiau kyla  o momentines sanaudos nuolat stovi ir nejuda . kur beda gali buti?

Neprisijungęs Alvydas13

  • Įrašai: 8
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
sveiki gal kas zino kur galima isigyti us blinker module?
 ;) ;)

Neprisijungęs Dr@iver

  • Įrašai: 42
    • Žiūrėti profilį
Gal kam is klubeciu teko tvarkitis Audi A8 nuo 2000m ar kitu modelio prietaisu skydelio perdegusiui apsvietimo diodus?

Neprisijungęs Diwasas

  • Įrašai: 349
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Kur Vilniuj geru lempuciu nusipirkt? A4 b6 galinem lempom perdega kas pora menesiu, tai stopai, tai sviesos... Atsibodo pirkt tas lemputes is kioskeliu neaiskias :D

Neprisijungęs Renatass25

  • Įrašai: 3
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki, audi a4 b8 ekranas neryskiai sviecia diena beveik nesimato, nalti normaliai. Sviesumas ant didziausio. Kas gali but? Kokis problema?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki, audi a4 b8 ekranas neryskiai sviecia diena beveik nesimato, nalti normaliai. Sviesumas ant didziausio. Kas gali but? Kokis problema?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Reikia keisti ekraną.

Neprisijungęs slimshady

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Audi TT Mk1 prietaisų skydelis pradėjo ožiuotis :F momentais užeina ir užstringa visos prietaisų rodyklės ant nulinės padėties, kitą kartą apsukų rodyklė pakimba 1000rpm daugiau nei realiai yra apsukų. Foto apsukų, kai realiai variklis dirba laisvais sūkiais.

Į temperatūros daviklio rodyklę nekreipkite dėmesio. Seniai zaškalyvajet :bedantis:
Nuo ko pradėti ieškoti skydelio strigimo priežasties? (H-)
1.4Tdi
328Ci

Neprisijungęs slimshady

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Vieno žibinto ksenono blokelis pjauna grybą, tai įžiebia lemputę tai ne. Tvarkomas reikalas ar ieškotis jau kito blokelio? (H-)
1.4Tdi
328Ci

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Vieno žibinto ksenono blokelis pjauna grybą, tai įžiebia lemputę tai ne. Tvarkomas reikalas ar ieškotis jau kito blokelio? (H-)

Kito

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
3 Atsakymai
3219 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugpjūčio 17, 05:57:27
sukūrė Minde21
0 Atsakymai
1554 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Rugsėjo 28, 16:46:18
sukūrė Spros
24 Atsakymai
12686 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Rugpjūčio 12, 15:28:20
sukūrė iMechanic