Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: LEMPUČIŲ ir prietaisų SKYDELIŲ bendra tema  (Skaityta 761771 kartus)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
tame ir beda kad dega kada nori ir kada nori uzgesta cia ta neorginali. Tai paciai masinai nk negali but?

Nelabai tikėtinos kitos versijos. Su china taip jau yra. Dažniausiai iš pirmo karto neužsidega.

Neprisijungęs Zombos19933

  • Įrašai: 7
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Nelabai tikėtinos kitos versijos. Su china taip jau yra. Dažniausiai iš pirmo karto neužsidega.
po kokios savaites is vis nebeusidega. Kad hidxenon ne chinas tipo pardoda o orginalo tikra kopija taip jie sake man. turiu db ir blokeli atliekama gal kam reikia....

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
"originalo tikra kopija"

Neprisijungęs Zombos19933

  • Įrašai: 7
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Pagrindinis klausims kuris mane domina ar kas zino tiksliai.... kaip yra su tuom lemputem ji ima tik orginala ar ima ir paprasta?

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Pagrindinis klausims kuris mane domina ar kas zino tiksliai.... kaip yra su tuom lemputem ji ima tik orginala ar ima ir paprasta?

Nesupratau vistiek klausimo :think:

Neprisijungęs Zombos19933

  • Įrašai: 7
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Nesupratau vistiek klausimo :think:
ar audi a6 alroad kompas borto atpazista lempute? kuri orginali kuri ne. nes sake kad tipo atpazista tod neddega  puflo

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
ar audi a6 alroad kompas borto atpazista lempute? kuri orginali kuri ne. nes sake kad tipo atpazista tod neddega  puflo

Kelintų metų tas allroadas?

Neprisijungęs Zombos19933

  • Įrašai: 7
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
2001 :)

Tai jei blokeliai tikrai geri, nusipirk normalias lemputes ir veiks. Nieko ten niekas nematuoja pas tave ir china lempučių nemato :bedantis: Bėda lygioj vietoj kaip sakant

Neprisijungęs mindaugas1x1

  • Įrašai: 172
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kėdainiai
Sveiki, audi a6 c6 skydelyje nedega kai kurios lemputės(tokios kaip žvakių pakaitinimo, šviesų ir t.t), pajungus skydelio testavimą su vcds simboliai šviečia kaip priklauso, gali būt kažkas programiškai pridirbta?

Neprisijungęs audi0

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki forumiečiai, yra tokia bėda, A4 b5 1.9 tdi, prietaisų skydelis su pilnu LCD ekranėliu, bet jame (tame ekranėlyje) pradėjo nieko neberodyti, ta prasme matyti tik raudonos linijos apvadas aplink jį, bet daugiau nieko nerodo, anksčiau būdavo tai rodo, tai ne, būdavo išimu/įdedu saugiklius ir pradeda rodyti, bet dabar saugikliu judinimas nieko nepadeda, taip pat lyk ir nedega pakaitinimo žvakių lemputė (sakau lyk ir, nes automobilis ne mano, bet kiek atkreipiau dėmesį, tai prieš kuriant jį neužsidega) buvau pasiskolinęs kompą diagnostikai, tai man parodė 00626 klaidą - Glow time lamp / - Short circuit to ground or open circuit / - Intermittent, bet kadangi aš nesu specas su ta programa, tai sakau gal būt jūs padėsite išsiaiškinti ar bent įvardinti galus nuo kurių pradėti ieškoti problemos? Kiek suprantu, tai 00626 klaidą gali rodyti dėl tos pakaitinimo žvakės lemputės, ar klystu? o kaip dėl to LCD, kokie variantai?
Dėkui iš anksto :)
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Kovo 27, 17:52:57 sukūrė audi0 »

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
kelintu metu auto?

Neprisijungęs audi0

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
ekranelio sleifas su plokste sujungtas klijais,jis sensta ir dingsta kontaktai.bandyk prispaust sleifa prie plokstes..kazkur pas rusus maciau,kad vietoj kliju perlituoja.

Neprisijungęs Arnelisz

  • Įrašai: 707
    • Žiūrėti profilį
sveiki.c4 klima.uzkurus masina ji po keliu sekundziu paleidzia ventiliatoriu,ar galima padaryti taip,kad uzkurus jos nepaleidinetu?neijungtu ventiliatoriau,o norint kas ji veiktu paciam isijungti

Neprisijungęs asas0313

  • Įrašai: 840
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
sveiki.c4 klima.uzkurus masina ji po keliu sekundziu paleidzia ventiliatoriu,ar galima padaryti taip,kad uzkurus jos nepaleidinetu?neijungtu ventiliatoriau,o norint kas ji veiktu paciam isijungti
Tai gal kondiske ijungta? Jei ne, tuomet kazkur gedimas arba chaltura.

Neprisijungęs Arnelisz

  • Įrašai: 707
    • Žiūrėti profilį
Ventiliatoriu turejau omeni,tai salino peciuko ventiliatoriu.o neta kur po kapotu ausinimo,su juo viskas ok,ar cia viskas normalu

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
kitaip sakant, pameta paskutinio nustatymo atmintį po mašinos "restarto"?

Neprisijungęs Ramaskinas

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 2171
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
sveiki.c4 klima.uzkurus masina ji po keliu sekundziu paleidzia ventiliatoriu,ar galima padaryti taip,kad uzkurus jos nepaleidinetu?neijungtu ventiliatoriau,o norint kas ji veiktu paciam isijungti
išjunk prieš uzgesinant variklį ir nepūs kita karta uzvedant.

Neprisijungęs asas0313

  • Įrašai: 840
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
O nustacius klima, kad pustu karsta ora ir uzvedus salta varikli, iskart pucia ora?

Neprisijungęs Arnelisz

  • Įrašai: 707
    • Žiūrėti profilį
Supratau,bandysiu

Neprisijungęs Julio Cezar

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Audi A4 B5 1998 metų. Atsirado įdomi anomalija su trumpom ir priešrūkais.. esmė tokia, jog įjungus gabaritus priekiniai priešrūkai šviečia, tik perjungus ant trumpų šviesų, priešrūkai užgesta. :-{ gal kas nors galėtų paaiškinti kame problema galėtų būti? (H-)

Neprisijungęs Ramaskinas

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 2171
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Jungiklyje beda.

Neprisijungęs Julio Cezar

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
bandyk su ekstrasensu susirist

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
3 Atsakymai
3219 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugpjūčio 17, 05:57:27
sukūrė Minde21
0 Atsakymai
1555 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Rugsėjo 28, 16:46:18
sukūrė Spros
24 Atsakymai
12715 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Rugpjūčio 12, 15:28:20
sukūrė iMechanic