Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: LEMPUČIŲ ir prietaisų SKYDELIŲ bendra tema  (Skaityta 761466 kartus)

Neprisijungęs azuolis

  • Įrašai: 4
    • Žiūrėti profilį
audi c4 93m: uzvedus masina prietaisu skydelyje turi uzsidegti tas ekranelis (autochek'as kaip suprantu) kur rodo kada benzas, tepalai ir tt baigiasi ? nes pas mane uzvedus jis nedega, bet matosi tie paveiksliukai visi prabega ir gale paraso OK, o tik paspaudus ta knopke su kuria ir laikrodis reguliuojas, ekranas uzsidega, atsiranda sauktukas ir rodo temperaturos, paskui tepalu zenkla, nors pries savaite tiek ausinimo skystis tiek tepalai pakeisti  (!?) Ir dar: ka reiskia tas garsas- tylus pyptel4jimas??? Pastebejau, kad supypsi kai isijungiu artimasias sviesas, kai pasikeicia lauko temperatura, o idomiausia kad visada kai susuku vaira i kaire  :O ir siaip daznai nei is sio nei is to pasigirsta, jau pradeda uzknist  :E
Taigi jei kas zino paaiskinkit man nesuprantanciam  ?!?

Natas

  • Svečias
Sveiki. Noriu paklausti ar tiktų į 1985m. audi 100 c3 1,8L spidometras nuo c3 2,3L (su tachometru)? Na ir žinoma, sekantis klausimas: Nuo kur pajungti tachometrą?

Ačiū.

Neprisijungęs audzius

  • Įrašai: 5201
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
tachometra gali isidet vietoj laikrodzio, o pajungt nuo babinos

Neprisijungęs Klaustukas

  • viską matau
  • Įrašai: 7027
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
tik tachas grybus rodys.............

Natas

  • Svečias
tik tachas grybus rodys.............


Na žinau, kad nuo babinos galima jungti tachometrą. Bet gal galima sužinoti priežastį, kodėl grybus rodys?

Neprisijungęs Klaustukas

  • viską matau
  • Įrašai: 7027
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
todėl kad tachas skaičiuos 5 cilindrų apsukas, taip kad matysi 4/5 tiesos  :D
bus privalumas  - niekad tacho nepaguldysi  :D :D :D :D :D :D

Natas

  • Svečias
Tiesa. Apie tai nepagalvojau. Na nieko, apsieisiu ir be tachometro :) Beje, klausimas į temą. Pas mane spidometras rodo -7km/h nuo realaus greičio (Išsiaiškinta po pasimatymo su KP). Bet ratai kaip priklauso pagal gamintoją: 185/70 R14. Kur ieškoti kabliukų?

Neprisijungęs Fixy

  • Įrašai: 296
    • Žiūrėti profilį
Tiesa. Apie tai nepagalvojau. Na nieko, apsieisiu ir be tachometro :) Beje, klausimas į temą. Pas mane spidometras rodo -7km/h nuo realaus greičio (Išsiaiškinta po pasimatymo su KP). Bet ratai kaip priklauso pagal gamintoją: 185/70 R14. Kur ieškoti kabliukų?

 Na seip dazniausiai spidometras rodo daugiau nei tu vaziuoji arba panasiai :) pirma karta girdziu kad jis rodytu maziau nei vaziuojama :) gal tavo greiciu deze chalturinta ar dar kas :)

Natas

  • Svečias
Pasirodo bėda buvo skydelyje. Na tai pakeičiau į kitą ir dabar viskas tvarkoje. Šalia kolega važiavo 50km/h. Tai pas mane dabar kiek rodo tiek ir yra :)

stalkerplaster

  • Svečias
kad nekurt temos tai noriu paklausti:nesenai pradejo mirkseti  raudona lempute su sauktuko zenklu.kas per daviklis tai signalizuoja!gal pasakysit  ka reiketu daryti ,keisti,nes jau labai uzknisa tas mirksejimas!buciau dekingas!AUDI a4 tdi quattro"98

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
kad nekurt temos tai noriu paklausti:nesenai pradejo mirkseti  raudona lempute su sauktuko zenklu.kas per daviklis tai signalizuoja!gal pasakysit  ka reiketu daryti ,keisti,nes jau labai uzknisa tas mirksejimas!buciau dekingas!AUDI a4 tdi quattro"98
siaip raudonas sauktukas reiskia kad vaziuoti jau nebegalima, gedimas neatideliotinas

Erikass

  • Svečias
tachometra gali isidet vietoj laikrodzio, o pajungt nuo babinos

kaip ten jungt nuo babinos? :V

Neprisijungęs cosmo

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 2753
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Klubieciai, ivyko toks dalykas, ardziau as panele kur spidometras ir tachometras stovi, mat nedege pora apsvietimo lempuciu.taigi jas pakeiciau sekmingai, o kai viska surinkau, pastebejau kad nebesviecia tas mazas skaitmeninis laikrodukas kur po tahometru.na pamaniau kad gal lempute uzkliudziau ar pan. isardziau vel, visos isukamos lemputes sviecia, o laikroduko ekranas tamsus  gal galite patarti kokia ir kur ten lapmute ji apsviecianti? aisku vaziuot be sio gedimo galima, bet megstu kad viskas butu tvarkinga.
labai dekingas.

p.s. nlb supratau prasmes atskirai ishskirti lempuciu ir skydeliu tema bendrame elektros forume :), dabar i uzduodama klausima gauni atsakyma i kieno nors pries tai publikuota tema, o savo klausimo reikia ieskot is kruvos atsakymu ir temu - alogishka mano protui :) anyway, gal kas zino atsakyma i mano klausimuka del skydelio, aciu!

Neprisijungęs arcimas

  • Įrašai: 1821
    • Žiūrėti profilį
o kai atidarai duris ar uzdarai nesidegioja laikrodzio apsvietimas? nes man buvo kazkuris saugiklis perdeges, kazkas neveike ir laikrodis taip durniavo, sviesos isjungtos- dega, ijungtos- nebedega, duris pradarai- vel dega  (!?)

bet radau perdegusi saugikli ir viskas tvarkoje :)

Neprisijungęs vital1

  • Įrašai: 75
    • Žiūrėti profilį
tachometra gali isidet vietoj laikrodzio, o pajungt nuo babinos

kaip ten jungt nuo babinos? :V
tahas junges ne nuo babinos o nuo komutatoriaus nes ant babinos pastoviai 12v ir daugiau

Neprisijungęs cosmo

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 2753
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
o kai atidarai duris ar uzdarai nesidegioja laikrodzio apsvietimas? nes man buvo kazkuris saugiklis perdeges, kazkas neveike ir laikrodis taip durniavo, sviesos isjungtos- dega, ijungtos- nebedega, duris pradarai- vel dega  (!?)

bet radau perdegusi saugikli ir viskas tvarkoje :)
ne, tokio rysio nepastebejau, man tiesiog idomu ar ten yra lepmute atskirai laikrodukui, ar jis gauna nuo kokios nors lempos kuri apsviecia skydeli? nes kai isemiau skydeli - is galo visai nesimato kad butu atskira lempute...gal dar giliau ardyt reikia...

Vacas

  • Svečias
kad nekurt temos tai noriu paklausti:nesenai pradejo mirkseti  raudona lempute su sauktuko zenklu.kas per daviklis tai signalizuoja!gal pasakysit  ka reiketu daryti ,keisti,nes jau labai uzknisa tas mirksejimas!buciau dekingas!AUDI a4 tdi quattro"98
ABS daviklis "nushokes" bus ko gero...reikia pasijungt kompa ziuret kuris ir keist...

Neprisijungęs FonZero

  • Įrašai: 739
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
tachometra gali isidet vietoj laikrodzio, o pajungt nuo babinos

kaip ten jungt nuo babinos? :V
tahas junges ne nuo babinos o nuo komutatoriaus nes ant babinos pastoviai 12v ir daugiau
Na siaip tai pagrinde tachometrai jungiasi ne nuo pliusinio laido o nuo minusinio kadangi ir babina yra valdoma pastoviu 12V ir kintamu minusu...

Neprisijungęs Fixy

  • Įrašai: 296
    • Žiūrėti profilį
o kai atidarai duris ar uzdarai nesidegioja laikrodzio apsvietimas? nes man buvo kazkuris saugiklis perdeges, kazkas neveike ir laikrodis taip durniavo, sviesos isjungtos- dega, ijungtos- nebedega, duris pradarai- vel dega  (!?)

bet radau perdegusi saugikli ir viskas tvarkoje :)
ne, tokio rysio nepastebejau, man tiesiog idomu ar ten yra lepmute atskirai laikrodukui, ar jis gauna nuo kokios nors lempos kuri apsviecia skydeli? nes kai isemiau skydeli - is galo visai nesimato kad butu atskira lempute...gal dar giliau ardyt reikia...

yra viena lempute grynai laikrodzio apsvietimui :)

Neprisijungęs cosmo

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 2753
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
o kai atidarai duris ar uzdarai nesidegioja laikrodzio apsvietimas? nes man buvo kazkuris saugiklis perdeges, kazkas neveike ir laikrodis taip durniavo, sviesos isjungtos- dega, ijungtos- nebedega, duris pradarai- vel dega  (!?)

bet radau perdegusi saugikli ir viskas tvarkoje :)
ne, tokio rysio nepastebejau, man tiesiog idomu ar ten yra lepmute atskirai laikrodukui, ar jis gauna nuo kokios nors lempos kuri apsviecia skydeli? nes kai isemiau skydeli - is galo visai nesimato kad butu atskira lempute...gal dar giliau ardyt reikia...

yra viena lempute grynai laikrodzio apsvietimui :)

joooo, radau as ja, bet turejau tik 2w ir dabar galvoju, ar ne per daug? nes standartas 1.2-1.5w. nieks nebande daugiau kisht? lepmykes tokios su cokoliuku juodu

Neprisijungęs cosmo

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 2753
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
o kai atidarai duris ar uzdarai nesidegioja laikrodzio apsvietimas? nes man buvo kazkuris saugiklis perdeges, kazkas neveike ir laikrodis taip durniavo, sviesos isjungtos- dega, ijungtos- nebedega, duris pradarai- vel dega  (!?)

bet radau perdegusi saugikli ir viskas tvarkoje :)
ne, tokio rysio nepastebejau, man tiesiog idomu ar ten yra lepmute atskirai laikrodukui, ar jis gauna nuo kokios nors lempos kuri apsviecia skydeli? nes kai isemiau skydeli - is galo visai nesimato kad butu atskira lempute...gal dar giliau ardyt reikia...

yra viena lempute grynai laikrodzio apsvietimui :)

joooo, radau as ja, bet turejau tik 2w ir dabar galvoju, ar ne per daug? nes standartas 1.2-1.5w. nieks nebande daugiau kisht? lepmykes tokios su cokoliuku juodu
ka gi viska ishsiaiskinau, 2w jokios zalos nepadaro. tad norint pasidaryt shviesesni apshvietma skydelio, galima perlituot tas lempikes 1.2 w i 2w.

Neprisijungęs Fixy

  • Įrašai: 296
    • Žiūrėti profilį
ieskojau nezina ko ir uztikau toki saita: http://www.sjmautotechnik.com/trouble_shooting/instrument.html

cpia netik apie skydelius bet ir aplamai apie viska :) viskas kiek maciau yra anglu kalba :)

Neprisijungęs dainiulis

  • Įrašai: 178
    • Žiūrėti profilį
Sveiki..kas galetu buti a8 spidometro rodykle kartais sokineje kai vaziuoji...vienu metu buvo taip kad stovejau ir pakylo ji net iki 70km

Neprisijungęs miner

  • Įrašai: 4
    • Žiūrėti profilį
gal zinote kur ieshkoti bedos, uzkurus mashina klimos apsvietimas normaliai veikia, bet ijungus sviesas klimos apsvietimas prigesta, kartu labai mazai apsvieciamas prietaisu skydelis nakti beveik nesimato nieko

Neprisijungęs Arvis

  • Įrašai: 4984
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
gal zinote kur ieshkoti bedos, uzkurus mashina klimos apsvietimas normaliai veikia, bet ijungus sviesas klimos apsvietimas prigesta, kartu labai mazai apsvieciamas prietaisu skydelis nakti beveik nesimato nieko
taip ir turi but... juk visuose masinose taip, kad kai ijungi sviesas pritemsta viskas... o jei tau per smarkiai pritemsta, pasiryskint... juk yra skydelio apsveitimo reguliatorius...  (h)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
3 Atsakymai
3219 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugpjūčio 17, 05:57:27
sukūrė Minde21
0 Atsakymai
1554 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Rugsėjo 28, 16:46:18
sukūrė Spros
24 Atsakymai
12701 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Rugpjūčio 12, 15:28:20
sukūrė iMechanic