Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: LEMPUČIŲ ir prietaisų SKYDELIŲ bendra tema  (Skaityta 1065286 kartus)

Neprisijungęs cosmo

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 2753
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
o kai atidarai duris ar uzdarai nesidegioja laikrodzio apsvietimas? nes man buvo kazkuris saugiklis perdeges, kazkas neveike ir laikrodis taip durniavo, sviesos isjungtos- dega, ijungtos- nebedega, duris pradarai- vel dega  (!?)

bet radau perdegusi saugikli ir viskas tvarkoje :)
ne, tokio rysio nepastebejau, man tiesiog idomu ar ten yra lepmute atskirai laikrodukui, ar jis gauna nuo kokios nors lempos kuri apsviecia skydeli? nes kai isemiau skydeli - is galo visai nesimato kad butu atskira lempute...gal dar giliau ardyt reikia...

yra viena lempute grynai laikrodzio apsvietimui :)

joooo, radau as ja, bet turejau tik 2w ir dabar galvoju, ar ne per daug? nes standartas 1.2-1.5w. nieks nebande daugiau kisht? lepmykes tokios su cokoliuku juodu

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
3 Atsakymai
3880 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugpjūčio 17, 05:57:27
sukūrė Minde21
1 Atsakymai
2001 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Vasario 12, 13:39:40
sukūrė youoverpaid
24 Atsakymai
19094 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Rugpjūčio 12, 15:28:20
sukūrė iMechanic