Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: LEMPUČIŲ ir prietaisų SKYDELIŲ bendra tema  (Skaityta 1061724 kartus)

Neprisijungęs ExiS

  • Įrašai: 845
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki,

tokia bėda, jau gana senai (keli metai) karts nuo karto automobilyje pradeda smirdėt degančia plastmase ir kuo toliau, tuo dažniau. Pastebėjau, kad kvapas atsiranda įjungus 1-ą ventiliatoriaus padėtį ir nedingsta kol nepadidini ventiliatoriaus greičio ir neišvėdini gerai automobilio.
Audi A4 B5 Klima tokia: https://i.ytimg.com/vi/VjC-OMsbuD8/maxresdefault.jpg

Kur galėtų slypėti bėda? Po variklio dangčiu tikrai jokio kvapo, reiškia kažkur pačioje vedinimo sistemoje, ventiliatorius veikia gerai, tad manau jis atkrenta.. kas ten dar gali svilti? Ant kitų greičių kaip ir viskas gerai (kol kas).

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
3 Atsakymai
3874 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugpjūčio 17, 05:57:27
sukūrė Minde21
1 Atsakymai
1997 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Vasario 12, 13:39:40
sukūrė youoverpaid
24 Atsakymai
19075 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Rugpjūčio 12, 15:28:20
sukūrė iMechanic