Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: audi b4 problema su dujom ir elekta  (Skaityta 3101 kartus)

Neprisijungęs sauliusbarauskas

  • Įrašai: 15
    • Žiūrėti profilį
Re: audi b4 problema su dujom ir elekta
« Topic Start: 2012 Sausio 03, 20:53:00 »
kazkada pas mane blogai buvo su apsukom ar kazkas ten panasaus. tai liepe isimt is oro filtro dezes kazkoka ten tipo uzdarineja salta ora ar ka ten. kai ji idedu atgal tai visiskai nesikuria. gal jai oro truksta kuriant. pas mane keistas motoras db a6 stovi. bet nemanau kad kazka sudaro a6 ar b4 vistiek 2,0l :V

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
9 Atsakymai
2389 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Balandžio 02, 18:14:52
sukūrė Marielis
4 Atsakymai
2040 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Kovo 16, 23:04:15
sukūrė Tomashokas
9 Atsakymai
2314 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Lapkričio 19, 21:16:32
sukūrė Pashius1