Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: audi b4 problema su dujom ir elekta  (Skaityta 3086 kartus)

Neprisijungęs sauliusbarauskas

  • Įrašai: 15
    • Žiūrėti profilį
Re: audi b4 problema su dujom ir elekta
« Topic Start: 2012 Sausio 03, 17:37:15 »
parduotuvej pagal kataloga sake kad triju kontaktu priklauso. bet kai pasakiau kas su dujom tai sako kad su vienu kontaktu pirkt. tai net patc nzn ka daryt.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
9 Atsakymai
2389 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Balandžio 02, 18:14:52
sukūrė Marielis
4 Atsakymai
2040 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Kovo 16, 23:04:15
sukūrė Tomashokas
9 Atsakymai
2314 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Lapkričio 19, 21:16:32
sukūrė Pashius1