Tai ir signalizaciją išimk, spyneles prasuk - bus dar lengviau vagims 
Gedimai yra šalinami, tačiau prieš ką nors tau patariant - reikia turėti diagnostikos nuorašą.
Kokios tau reikia diagnostikos tipinei audi a4/6/8 iki 97m. bėdai?

Gi šimtus kartu sprendei tą bėdą, kam čia dar žmones varginti reikia su tomis diagnostikomis. Dedi arba emuliatorių vietoj imobo, arba valai kontaktus, nes dažniausia bėda čia.