Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Valst. tech apžiūros nauja metodika dyzeliams.  (Skaityta 52504 kartus)

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sestadieni variau TA A6 C4 103kw, tai dumingumas buvo 0.78, kai leidziamas berods 3. Aisku pries tai prapuciau iki Tuvlitos antru begiu 4000rpm.(aa) Padejo.(+)

As po sios proceduros TA punkte 1.6 "pripuciau" :)

Neprisijungęs Jurka4

  • Įrašai: 747
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki kolegos.
Šiandien variau technikinę apžiūrą savo C4 2,5tdi ,85kw,1994m.Ir grįžau nukabinęs nosį.
Įrašė tokius defektus:
DT-704.4 Dūmingumas(dyzelinis variklis).Per nustatytą tikrinimo ciklų skaičių nepasiekiamos nusistovėjusios vertės
DT-704.5 Dūmingumas (dizelinis variklis).Dūmingumas viršija nustatytą lygį.
Išmetamų teršalų kiekis 4,26-4,57
Variklio temperatūra buvo apie 40* Katalizatorius išpjautas prieš 1,5 metų,nes buvo užkimštas.
Niekada man važiuojant nedūmina,dirba gerai,tepalų neryja,kuro sąnaudos labai geros,filtrai keisti prieš 5 mėn ir še tau.
Patarkit kas kaip galit,kaip pagerinti parodymus.Be mašinos negaliu,nes reikalinga darbui

man irgi panasiai buvo tai autostrada gerai prapuciau ir dumingumas gavosi 0.9 (y)

Neprisijungęs zawedxi

  • Įrašai: 2791
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Telšiai
Sveiki kolegos.
Šiandien variau technikinę apžiūrą savo C4 2,5tdi ,85kw,1994m.Ir grįžau nukabinęs nosį.
Įrašė tokius defektus:
DT-704.4 Dūmingumas(dyzelinis variklis).Per nustatytą tikrinimo ciklų skaičių nepasiekiamos nusistovėjusios vertės
DT-704.5 Dūmingumas (dizelinis variklis).Dūmingumas viršija nustatytą lygį.
Išmetamų teršalų kiekis 4,26-4,57
Variklio temperatūra buvo apie 40* Katalizatorius išpjautas prieš 1,5 metų,nes buvo užkimštas.
Niekada man važiuojant nedūmina,dirba gerai,tepalų neryja,kuro sąnaudos labai geros,filtrai keisti prieš 5 mėn ir še tau.
Patarkit kas kaip galit,kaip pagerinti parodymus.Be mašinos negaliu,nes reikalinga darbui
Nu tikra nesamone, kad juodo nemeta kai rodo virs 4.
Jau prie 3 juodu pucia.
Ir kokios tos geros sanaudos?

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
tai gal tikrai sąvininkas važinėja iki 2000rpm, tada ir nedūmina, o kai per t/a užgręžia tada ir pakelia visus suodžius :))

Neprisijungęs zawedxi

  • Įrašai: 2791
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Telšiai
Greiciausiai i veidrodzius neziuri. Tokiais parodymais turetu, be to kaip katalitikas uzsikiso jei nedumina?

Neprisijungęs surkuC

  • Секс и виски, кокс Карибский
  • Klubo garbės narys
  • *
  • Įrašai: 4332
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Kai buvo dideli šalčiai, ir šiaip, minusas laikėsi, daugiau 2~2.5 k rpm nekėliau. Dūmų jokių, sąnaudos geros. Dabar, kai orai pašilo, duodu prasibezdėt, tai apsukas iki 3.5~4 k užkeliu, oi kiek pradžioj dūmų buvo... Dabar gi, jokio suodžiaus... :)
Tas pat gali ir pas kolegą Gordena būt ;)
Tiesiog reikia duot prasišikt ;)
Vakar buvo per anksti, rytoj bus per vėlu, o šiandien nėra laiko.
A3 1.9 TDI 81kW
Visos silkės - žuvys, bet ne visos žuvys - silkės! -Ramzis3 ©

Neprisijungęs AVANTgarde

  • Įrašai: 1494
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Greiciausiai i veidrodzius neziuri. Tokiais parodymais turetu, be to kaip katalitikas uzsikiso jei nedumina?

greičiausiai tokie parodymai gavosi nes žmogus ramiai važinėja ir prieš apžiūrą sistemos neišpūtė, o ne dėl to, kad mašina dūmina ir žmogus į veidrodėlius nežiūri. per ilgą laiką vistiek prisirenka suodžių sistemoje.
« Paskutinį kartą keitė: 2013 Vasario 28, 08:26:53 sukūrė AVANTgarde »

Neprisijungęs Liudzmaris

  • Įrašai: 1313
    • Žiūrėti profilį
gal kas konkreciau zinote kaip us su tuo sviesu aukscio reguliavimu? pvz jei pas mane jo visai nera kas tada? salone reguliatoriu isimu fyskes pradanginiu ir oplia.. ar nepraeis kazin tokie dalykai?

Neprisijungęs ollo76

  • Įrašai: 699
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Jei pvz visai nera,nieks ir nelieps idet :-)

Neprisijungęs Liudzmaris

  • Įrašai: 1313
    • Žiūrėti profilį
Vienu zodziu jei neveikia, reik naikint ikalcius irtiek :D kaip ir su priesrukinem, idedi grotas ir ramu :)

Neprisijungęs jirmantas

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
Sveiki. Noreciau isigyt Audi A4 nuo 2008 metu 2.0 dizeli. Girdejau ,kad kazkas su tepalo siurbliu ten sudyla kazkokia adata ir gali uzkalt motora . Idomu ar tiesa ? Dabar cia isgazdino visai mane. Zodziu remontas labai brangus. :) Gal kas ka girdejote apie tai? ir idomu kaip tas audi Q5 ?

Neprisijungęs dalyviz

  • Įrašai: 1263
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki. Noreciau isigyt Audi A4 nuo 2008 metu 2.0 dizeli. Girdejau ,kad kazkas su tepalo siurbliu ten sudyla kazkokia adata ir gali uzkalt motora . Idomu ar tiesa ? Dabar cia isgazdino visai mane. Zodziu remontas labai brangus. :) Gal kas ka girdejote apie tai? ir idomu kaip tas audi Q5 ?
tam yra skiltis http://www.audiklubas.com/forumas/audi-s4-a4/

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Kas varysit TA pagal naujus reikalavimus jau, tai nepasikuklinkit ir pasipasakokit :D

Neprisijungęs wilmiz

  • Įrašai: 599
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Tauragė
butent :D teks pradet man jau iekot katalizatoriaus (z)  :-]

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
butent :D teks pradet man jau iekot katalizatoriaus (z)  :-]

O kam? Gi tai aktualu tik toms auto, kurios pirmą kartą atvažiuoja į TA Lietuvoje.

Neprisijungęs wilmiz

  • Įrašai: 599
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Tauragė
O kam? Gi tai aktualu tik toms auto, kurios pirmą kartą atvažiuoja į TA Lietuvoje.
aik jau a rimtai?(wow) tai kad TA puslapy neraso to kad tik tom kur atvaziuoja:)

Neprisijungęs kesa696969

  • Įrašai: 128
    • Žiūrėti profilį
Sveiki :) noriu paklausti kaip del bendzininiu varikliu dabar yra? pwz mano bulkoj 1.8s nera to katalizatoriaus ir be jo praeitu? labai didely co mestu?, bet kaskur skaites buvau kad 1.8 varikliuose nebuvo dedama katalyzas, tai tiesa?

Neprisijungęs karalaitis

  • Įrašai: 690
    • Žiūrėti profilį
aik jau a rimtai?(wow) tai kad TA puslapy neraso to kad tik tom kur atvaziuoja:)
paskaityk ankstesni puslapi, amzinai gal taip nebus, bet pradzioj tai tikrai..

na forumieciai, nejaugi per siendien ir vakar niekas TA nevarete?:D

Neprisijungęs tauraginis

  • Įrašai: 1382
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis

na forumieciai, nejaugi per siendien ir vakar niekas TA nevarete?:D

;) o tu pats nebutum anksciau laiko pravares, iki kovo 1d.?

Neprisijungęs karalaitis

  • Įrašai: 690
    • Žiūrėti profilį
ne, rizikuosiu :D

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Ko jus cia taip bijot tos TA kad nieko cia kardinaliai nepakeite, nu tik tie katalyzai,bet cia masinoms tik iveztoms nuo dabar kaip supratau,o daugiau kad ten guolius tikrins ir pan, cia jau ir paciam zmogui jei jau uzia, ar kliba ir netvarkyt,nu tai  :think: lempu reguliavimas pvz cia gal kiek nesamone, pas mane veikia,bet tarkim daug pazystu kur jo gyvenime nenaudoja ir net kai pakrauna masina jo nenaudoja (kam jis ir reikalingas) , cia minimaliai pagrieztino ir tiek, o dauguma jusu sureiksminat tiek atrodo kad cia kaip po peiliu i ta technikine vaziuot, ne zverys ten irgi dirba :) Pvz savo masinas variau visus kartus be pinigu, visos praeidavo, kazka patvarkyt gal reikdavo (audinei net tvarkyt nereikdavo,pati praeidavo) o kai masinai 20 metu ir dar dyzelis ir pati praeina, na sakyciau vadinas galima praeit, nera kosmosas :) Dumus irgi praejau prie naujos tvarkos (praeitais metais balandzio vidury berots),nei variklis sprogo,nei ka ,kaip kitu paskaicius galetu pagalvot :D

Neprisijungęs virsininkas88

  • Įrašai: 2838
    • Žiūrėti profilį
Sveiki :) noriu paklausti kaip del bendzininiu varikliu dabar yra? pwz mano bulkoj 1.8s nera to katalizatoriaus ir be jo praeitu? labai didely co mestu?, bet kaskur skaites buvau kad 1.8 varikliuose nebuvo dedama katalyzas, tai tiesa?
karbiuratoriui su atsuktuvu co riebumai reguliuojas..

Neprisijungęs kesa696969

  • Įrašai: 128
    • Žiūrėti profilį
pas mane Mono Ipurskimas :D Stovi lemda vieno laido, bet jauciu neveike ji :D nes prijungi ar atjungi tas pats darbas.

Neprisijungęs virsininkas88

  • Įrašai: 2838
    • Žiūrėti profilį
pas mane Mono Ipurskimas :D Stovi lemda vieno laido, bet jauciu neveike ji :D nes prijungi ar atjungi tas pats darbas.
kaikurie žmonės moka patikrint lambda su oscilografu.
žinok jeigu nepraeisi technikinės tai galėsi antrą kartą atvažiuot.

Neprisijungęs Vytkė

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1741
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Nu pasilikau ir aš varyt porą mašinų su nauja tvarka.  :-] Pradžiai benzą vešiu, poto TDI, žiūrėsim kaip seksis.  :goodboy:

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
22 Atsakymai
3033 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Lapkričio 18, 09:02:46
sukūrė Obščiako Vadovas
2 Atsakymai
2923 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Vasario 25, 18:24:30
sukūrė regas
23 Atsakymai
4542 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Gruodžio 15, 17:40:28
sukūrė Antonijus