Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: TDI PD rekomenduoju visiems besidomintiems apie vibracijas ENGLISH  (Skaityta 136141 kartus)

Neprisijungęs garazasTDI

  • Įrašai: 1484
    • Žiūrėti profilį
greiciau balansyrai, o ne tepalo siurblys, nu bet kaip ir vienoj kruvoj viskas tai is dalies teisus

Neprisijungęs kindzas1983

  • Įrašai: 39
    • Žiūrėti profilį
nea buvo 4 purkstukas parejes, pyliau pyliau saliara ir furu ir prisipyliau:)))))))

Neprisijungęs Pramones5

  • Įrašai: 5
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Pas mane 2002m. A3 TDI PD 130 AG nuo rudens vibracijos problema, sipmtomai kaip aprašyti pirmame poste, šiandien surado problema, pasirodo, tai sankabos bėda, išmynus sankabą problema dingsta.

Neprisijungęs Andriussxx

  • Įrašai: 120
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Sveiki, pas mane irgi vibracija yra a4 2005m. 2.0 tdi. Norejau paklausti kaip suzinoti kokie pas mane purkstukai ar bosch ar siemens? Prisijungiau su vag i engine o ten nieko neraso nei bosch nei siemens. Variklis BLB 2.0tdi 2 veleneliai. Atsidariau kompo dezute ta o ten pats kompas Bosch firmos. Ir dar norejau paklausti jei pats keisciau purkstukus ar ten reikia kazka reguliuoti ar tik sudejai pririsai ir viskas?

Dekui.

Cia vag com ka raso

Wednesday,05,December,2012,18:14:13:32264
VCDS Version: Release 11.11.3
                Address 01: Engine
Control Module Part Number: 03G 906 016 GN
  Component and/or Version: R4 2,0L EDC G000SG  9618
           Software Coding: 0000072
            Work Shop Code: WSC 08750
                      VCID: 75EBFF0D1CDA171
« Paskutinį kartą keitė: 2013 Sausio 22, 21:51:26 sukūrė Andriussxx »

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki, pas mane irgi vibracija yra a4 2005m. 2.0 tdi. Norejau paklausti kaip suzinoti kokie pas mane purkstukai ar bosch ar siemens? Prisijungiau su vag i engine o ten nieko neraso nei bosch nei siemens. Variklis BLB 2.0tdi 2 veleneliai. Atsidariau kompo dezute ta o ten pats kompas Bosch firmos. Ir dar norejau paklausti jei pats keisciau purkstukus ar ten reikia kazka reguliuoti ar tik sudejai pririsai ir viskas?

Dekui.

Cia vag com ka raso

Wednesday,05,December,2012,18:14:13:32264
VCDS Version: Release 11.11.3
                Address 01: Engine
Control Module Part Number: 03G 906 016 GN
  Component and/or Version: R4 2,0L EDC G000SG  9618
           Software Coding: 0000072
            Work Shop Code: WSC 08750
                      VCID: 75EBFF0D1CDA171

Jau buvo rasyta, tik pas 125kw 2,0tdi audi deji siemens purkstukus. O kokia vibracijos priezastis, reikia ziureti parametrus, sankaba, tik tada priimti sprendima, o ne is karto keisti purkstukus. Ateiciai, keiciant PD varikliu purkstukus priristi nereikia, reikia tik sureguliuoti. Skaiciau , kad servisai ima ir uz pririsima, idomu butu , kad kas aprasytu sita pririsimo procedura.

Neprisijungęs Andriussxx

  • Įrašai: 120
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
As manau kad ne sankaba pas mane nes nepastoviai vibruoja. vibruoja mazai. ispaudus sankaba siek tiek sumazeja bet islieka. o per vag com ziurint purkstukus tai ten tos reiksmes siltam varikliui tarp 1 ir -1 o saltam jau didesnes reiksmes. Siaip dar kartais grybauja rodmenys kuro sanaudu. kai tik uzkuri saltam rodo 20l kad ryja ir nesikeicia. poto susitvarko. kur galima patikrint tuos purkstukus ir kiek ten kainuoja?

Neprisijungęs Garnis

  • Įrašai: 97
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Turiu tokia beda savojoje A ketvirkeje. Yra juntama vibracija. Variklis 96kw. Su ta vibracija jau senokai kovoju, bet priesnuodziu sunkoka rasti. Paskutiniai vaistukai buvo purkstuku pakeitimas. Po ju sakyciau buvo gautas siok toks rezultatas, vibracija tikrai sumazejo. Taciau vis dar juntama. Pries purkstuku keitima budavo, kad ant tam tikru apsuku net toks tarsi rezonansas susidarydavo, plastmases girdedavosi kaip vibruoja. Pati vibracija is esmes isliko tame paciame sukiu intervale.. Labiausiai sakyciau juntama 1200-1400 ir kazkur ties 2100 apsuku. Is esmes nesvarbu ar masina ant laisvu gazuoti ar vaziuojant. Tik i kalna vaziuojant vibracija stipresne. Diagnostikos daryta ir ziureta ne vienam servise, meistrai tik krato galvas ir nelabai zino kuo padeti. As mastau gal kazkas su veleneliu negerai, nors vizualiai jis tvarkingai atrodo. Tai gi gal kas turit kokiu minciu?

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Kažin, kaip su smagračiu reikalai.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Kazkaip idomiai gaunasi, vibracija tik tam tikram intervale, tai kam tuos purkstukus reikejo keisti? Tegul  ant triju cilindru ant laisvu bus vibracija, bet pakelus apsukas ji sumazeja, isilygina, o jeigu koks balansyras, velenas dar kas nors tai vibracija buna pastovi , o ne viename intervale. Cia su tais 1,9 tdi pd  varikliais gaunasi kokia 85% visu netolygumu, vibraciju ir kitokiu nesamoniu , del smagracio. Jau reiktu gerai pagalvoti, kada paskutinta karta  buvo atvaziaves automobilis su tokiu varikliu ir tvarkingu smagraciu.

Neprisijungęs Garnis

  • Įrašai: 97
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
As tuos intervalus turejau omenyje del to, kad prie ju didziausia. Anksciau kaip ir sakiau man prie tu intervalu pradedavo platmases kratytis..:D O siaip vibracija jauciausi ne tik tuose intervaluose. Gal sakykim jau virs tu 2100-2200rpm kaip ir visai minimali pasidaro. Kaip ir minejau prie didesnes apkrovos, kaip vaziuojama i kalna iskart pasijaucia didesne vibracija. Purkstukus keiciau nes seniai jie man itarima kele, tik meistrai vis atkalbinejo to nedaryti. Bet juk is esmes jeigu purkstukai geri, nieko beveik neprarandu.. Nes juos galiu parduoti. Del smagracio irgi itarimu turejau, bet kazkada cia teko nuimineti deze, tai meistrai sake tipo dar normaliai( cia man sunku ivertinti ju ta skale normaliai :D).. Tai istikro ir nezinau. Tik klausimas ar galetu buti vibracija del smagracio jeigu apsukus keliu ant laisvo begio? Kartais buna, kad prie sankryzos kai ziema stabdau su pavaromis ir metant i zemesni begi arba kaip i laisva jau imetu toks idomus garsas pasigirsta ir suvibravimas per visa masina. Buna kad ir tik uzkurus suvibruoja. Sunkoka cia ir nupasakoti, simptomas toks lyg ir su smagraciu kazkas jau butu negerai.
« Paskutinį kartą keitė: 2013 Vasario 02, 15:02:42 sukūrė Garnis »

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
As tuos intervalus turejau omenyje del to, kad prie ju didziausia. Anksciau kaip ir sakiau man prie tu intervalu pradedavo platmases kratytis..:D O siaip vibracija jauciausi ne tik tuose intervaluose. Gal sakykim jau virs tu 2100-2200rpm kaip ir visai minimali pasidaro. Kaip ir minejau prie didesnes apkrovos, kaip vaziuojama i kalna iskart pasijaucia didesne vibracija. Purkstukus keiciau nes seniai jie man itarima kele, tik meistrai vis atkalbinejo to nedaryti. Bet juk is esmes jeigu purkstukai geri, nieko beveik neprarandu.. Nes juos galiu parduoti. Del smagracio irgi itarimu turejau, bet kazkada cia teko nuimineti deze, tai meistrai sake tipo dar normaliai( cia man sunku ivertinti ju ta skale normaliai :D).. Tai istikro ir nezinau. Tik klausimas ar galetu buti vibracija del smagracio jeigu apsukus keliu ant laisvo begio? Kartais buna, kad prie sankryzos kai ziema stabdau su pavaromis ir metant i zemesni begi arba kaip i laisva jau imetu toks idomus garsas pasigirsta ir suvibravimas. Sunkoka cia ir nupasakoti, simptomas toks lyg ir su smagraciu kazkas jau butu negerai.

Tas ir blogiausia su tais smagraciais , jau nuimtas sunkiai nustatyti ar geras, o uzdetas dar sunkiau. Kartais jis sukinejasi i abidvi puses ir jokio spirokliavimo neturi, o uzdetas kuo pauikiausiai dirba, nedadarytas jis truputi, tai kaip ir loterija gaunasi.

Neprisijungęs Garnis

  • Įrašai: 97
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Tas ir blogiausia su tais smagraciais , jau nuimtas sunkiai nustatyti ar geras, o uzdetas dar sunkiau. Kartais jis sukinejasi i abidvi puses ir jokio spirokliavimo neturi, o uzdetas kuo pauikiausiai dirba, nedadarytas jis truputi, tai kaip ir loterija gaunasi.
Nusibaigtu jis man visai tai butu ramu, pasikeisciau ir toliau vaziuociau. O dabar brangokas ekspermentas keisti ta smagrati. Vis gi deveto, tai jau tikrai manau neverta. Naujas jau sumele solidoka gaunas. Kazkaip kai zinau, kad kazkas negerai ramybes neduoda.:D Tuo labiau tos vibracijos ir kitiems mazgams ne i sveikata.

Neprisijungęs navickas

  • Įrašai: 7
    • Žiūrėti profilį
mano vibruoja jau virs metu ir labai panasus simptomai kaip pas GARNIS,tik pas mane ant laisvu nera jokios vibracijos tik kai duodi gerai gazo ir tik pries 2tuks.apsuku purtosi.smagratis pakeistas,tandemine ,OSM.pries kelis menesius pirmas purkstukas pradejo streikuot,tai vibracija buvo dar didesne.pirkau kita pakeiciau,vibracija zenkliai sumazejo,bet isliko. :-{kogero reikia visus 4 keist.

Neprisijungęs Tomis

  • Įrašai: 1174
    • Žiūrėti profilį
16v PD vibracija tikrai nemazai galima sumazinti tiesiog zaidziant su velenu korekcija...ismetimo veleno nezymus velinimas/ankstinimas stipriai tai itakoja, tik su juo kartu keiciasi ir variklio dinamika/sanaudos. Laviruojant tarp viso to + zaidziant su laisvu apsuku minimalia korekcija galima pasiekti pakankamai teigiama rezultata. Del vibracijos su apkrova vaziuojant minimais sukiais buciau sakes, kad kazkurio pusasio vidine granata galbut turi siek tiek laisvumo...bet zmogus mini, kad ir laisvom tas pat, taigi turbut atkrenta siek tiek  :think:

Neprisijungęs ric-kus

  • Įrašai: 206
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Turiu problema su varikliu audi a4 2006m. 1.9 tdi pd 85 kw ,BRB .Buvo problema su uzsikurimu ir vibracija .Uzvedimo problema issprendziau pakeites purkstuku riebokslius .Vibravimas buvo toks:uzvedus kelias sekundes susipurto ir issilygina variklio darbas .Jausmas toks kad ne iskart sudirba purkstukai.Pasilus varikliui iki~60C pradeda vibruoti variklis . kuriant karsta ir tas pats kaip saltam.Po gumeliu pakeitimo viskas tas pat ,tik kuriasi gerai.Taiau dasidejo didelis dumingumas (juodo dumo).Galvoju pareguliuosiu purkstukus.Nuvariau meistrui reguliavo ,reguliavo .truputi geriau bet dumingumas liko ,kuriant siek tiek pavibruoja ,na ir karstas variklis kaskaip "troina".Na kaip kazkoks permusimas kazkuriame cilindre.Pasijungus wag-a : purkstuku parodymai tokie (ant karstos):jie man aiskina kad cia viskas ciki.taciau as manau kad cia pieva .Nesu nei specas nei ...Net nezinau nei pas ka varyt, nei ka daryt.:              Address 01: Engine  (03G 906 016 JA)



20:34:50 Group 013
  -0.05 mg/str  Inj. Quantity
  -0.21 mg/str  Inj. Quantity
  -0.12 mg/str  Inj. Quantity
  0.38 mg/str  Inj. Quantity

20:34:50 Group 015
  882 /min  RPM
  12.2 Nm  Torque
  0.20 l/h  Fuel Consump.
  0.0 Nm  Torque

Neprisijungęs Tomis

  • Įrašai: 1174
    • Žiūrėti profilį
korekcijos tikrai geros, bet group 015 nepatinka... permazas variklio torkas, todel matyt jauciat vibracija. Didinat ji vibracija mazeja, bet ipurskimo korekcijos dideja.
Pameginkit paansktinti paskirtymo veleneli ( pagal laikrodzio rodykle), kol group 015 rodys ~30NM trque ir Fuel cons. ~0.6l/h ... taip pat reiketu paziureti Group 004 ->4 laukelis - ka ten rodo?

Neprisijungęs ric-kus

  • Įrašai: 206
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
korekcijos tikrai geros, bet group 015 nepatinka... permazas variklio torkas, todel matyt jauciat vibracija. Didinat ji vibracija mazeja, bet ipurskimo korekcijos dideja.
Pameginkit paansktinti paskirtymo veleneli ( pagal laikrodzio rodykle), kol group 015 rodys ~30NM trque ir Fuel cons. ~0.6l/h ... taip pat reiketu paziureti Group 004 ->4 laukelis - ka ten rodo?
Va ka rodo -19:53:31 Group 004
  882 /min  RPM
  0.6 °BTDC  Ign. Timing
  6.1°KW  Idle Stabilization
  5.9°KW  Idle Stabilization

19:53:31 Group 013
  -0.19 mg/str  Inj. Quantity
  -0.35 mg/str  Inj. Quantity
  0.07 mg/str  Inj. Quantity
  0.45 mg/str  Inj. Quantity

19:53:31 Group 015
  882 /min  RPM
  19.5 Nm  Torque
  0.20 l/h  Fuel Consump.
  0.0 Nm  Torque

Neprisijungęs Tomis

  • Įrašai: 1174
    • Žiūrėti profilį
5.9°KW  Idle Stabilization   - tikrai be MINUSO? Variklis kaip suprantu 1 paskirstymo velenelio?

Neprisijungęs ric-kus

  • Įrašai: 206
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
5.9°KW  Idle Stabilization   - tikrai be MINUSO? Variklis kaip suprantu 1 paskirstymo velenelio?
vieno velenelio.1.9 85kw BRB.pries reguliavima buvo -0,5.bet vibravo daugiau.sie parametrai po purkstuku reguliavimo.ir kiek klausiau  su ispurskimo kampu pazaide . Dar klausimas-ar gali skirtis purkstuku saibos nuo 1.9 77kw ir 85kw.Purkstukai vizualiai vienodi.tik plaktukeliai skiriasi.nes pakeiciau gumeles ir saibas.atsirado dumingumas.ko prie senu saibu nebuvo.gumelem tai ragas buvo.blogai kuresi(kuras isbegdavo).Po pakeitimo viskas ciki kuriasi gerai .Apart dumo kaip pagazuoji . juodas bet kaip ir pilkumu ,lyg melynumu :think:
« Paskutinį kartą keitė: 2013 Balandžio 19, 11:43:24 sukūrė ric-kus »

Neprisijungęs Garnis

  • Įrašai: 97
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Galbut tiesiog kur nors nesandarumas sistemoje atsirado. Pas mane kai interkulerio plastmasine dalis truko, tai dumo ypac i koki kalna ar gerai pagazavus budavo ohoho.. :)

Neprisijungęs Lukas112

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
sveiki.
turiu problemu su savaja audi a4 96m. 1.9 tdi 81kw. uzkurus varikli ant laisvu apsuku dreba porankis bei taip jauciamas drebejimas, pradejus vaziuoti atrodo lyg variklis isitempe ir iskart vibracija dingsta,atleidus gaza vel tas pats... gal galit pasakyti i ka pirmiau atkreipti demesi?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
sveiki.
turiu problemu su savaja audi a4 96m. 1.9 tdi 81kw. uzkurus varikli ant laisvu apsuku dreba porankis bei taip jauciamas drebejimas, pradejus vaziuoti atrodo lyg variklis isitempe ir iskart vibracija dingsta,atleidus gaza vel tas pats... gal galit pasakyti i ka pirmiau atkreipti demesi?


Cia sneka visai apie kitus variklius.

Neprisijungęs Manciukas

  • Įrašai: 6
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki. Man taip pat purtosi variklis. Turiu audi a4 1.9 TDI 96 kW automatas su tiptronick, 6 begiai. Kai saltas variklis lyg ir viskas gerai, tik paveluotas gazas, jei staigiau nuspaudi gaza, toks vaizdas kad labai kala per varikli, taip lyg luptu, bet jei svelniai letai pajudi biski palaikydamas gaza, tada viskas grazu. Saltu varikliu begiai be problemu metosi, bet kai pasyla permetant begi pasipurto variklis sekunde kokia, jei staigiau uzspaudi gaza vaziuojant nesipurto variklis. Taip pat permetinejant su tiptronick begius metant begius svelniai persimeta ir nesipurto. Gal zinot kas galetu buti? Is anksto dekui :)

Neprisijungęs Garnis

  • Įrašai: 97
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki. Man taip pat purtosi variklis. Turiu audi a4 1.9 TDI 96 kW automatas su tiptronick, 6 begiai. Kai saltas variklis lyg ir viskas gerai, tik paveluotas gazas, jei staigiau nuspaudi gaza, toks vaizdas kad labai kala per varikli, taip lyg luptu, bet jei svelniai letai pajudi biski palaikydamas gaza, tada viskas grazu. Saltu varikliu begiai be problemu metosi, bet kai pasyla permetant begi pasipurto variklis sekunde kokia, jei staigiau uzspaudi gaza vaziuojant nesipurto variklis. Taip pat permetinejant su tiptronick begius metant begius svelniai persimeta ir nesipurto. Gal zinot kas galetu buti? Is anksto dekui :)
Manau per atstuma niekas masinas nesutvarkys, reikia varyti pas rimtus meistrus. O siaip is patirties esu turejas viena pardavimui masina, kad budavo stipriau gaza uzspaudus visa pradeda kratytis ir nesvarbu silta ar salta. Buvo velenelis nudroztas ir purkstukas sudarankiu prisuktas belenkaip su nezinia is kur istrauktais varztais. Tai keiciau galva ir veleneli. Tavo atveju irgi sakyciau kazkas ar tai su veleneliu ar purkstukais gali buti.

Neprisijungęs audi a6 s-line

  • Įrašai: 1
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
sweiki turiu audi a6 2.0tdi 2006 metu ir kai susila variklis pradeda jaustis vibracija kaip pulsavimas,bet apsukos stovi vietoj,trauka gera ,gal zynot kas galetu buti?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
32 Atsakymai
55698 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Rugpjūčio 27, 02:27:41
sukūrė Gedis
2 Atsakymai
1791 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Balandžio 23, 19:08:11
sukūrė pagado
25 Atsakymai
21283 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Spalio 27, 22:03:47
sukūrė Biesas