Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: TDI PD rekomenduoju visiems besidomintiems apie vibracijas ENGLISH  (Skaityta 136162 kartus)

Neprisijungęs kindzas1983

  • Įrašai: 39
    • Žiūrėti profilį
cia as pries tai komentavau, del drebejimo, jei pakeisiu purkstukus ar pasikeis kas nors ar nea????

Neprisijungęs herounique

  • Įrašai: 732
    • Žiūrėti profilį
Manau pirmiausia tau reiketu padaryti tam deagnostika, kad tiksliai suinoti kaip dirba purkstukai kaip masina tik salta ir kaip motoras buna jau isyles. Vargu ar kas nors pasikeis be deagnostikos. Beto jei purkstukai dar neuzluze visiskai , gali bandyti jiems pakeisti tik antgalius su gumytem , nes PD purkstukai nauji brangus, padevetu neapsimoka.

Neprisijungęs kindzas1983

  • Įrašai: 39
    • Žiūrėti profilį
matai as ne lt bet kai buvau gryzes i lt man juos kaune tikrino dyzelvita ir kaune kazkur dejo ant stendo, as blem ten 500 lt palikau tipo sako purkstukai geri, zodziu visa oro sistema pertikrinau 10 kartu, kompas jungtas buvo ir rodo kad 4 purkstuke 2.99 tokius skaicius ir nesikeicia jie, o 1,2,3, keiciasi, egr rodo kad dirba 40-70 proc taip jis turi dirbti, paskirstymo dirza tikrinau 10 kartu viskas tvarkoj, tikrinau ir smakrati buvau nuemes viskas tvarkoj, zodziu TAIP  motoras pradeda drebeti kaip pradeda silti saltas neadreba, gaunas taip kad purkstukai pucia per daug dyzelio i varikli. arba as nzn kur dar ziureti reikia, as nupirkau ebay devetus purkstukus is tokio pat variklio tik maziau pravaziavusia, jam sake paskirstymo dirzas nutruko tode ir parduoda juos, diagnostika buvau dares praeita vasara kompresija cilindruose vienoda, nzn daugiau ka reikia daryti apart purkstuku keitimo nes sako kad kartais elektronine dalis uzlinksta ir kompas nemeta klaidos, jei turi minciu parasyk, nes beveik du metus bandau rasti kas tam varikliuij ira negerai, ir galva buvau nuemes, ir purkstukai vietoj sukeisti ira ir vistiek dreba

Neprisijungęs kindzas1983

  • Įrašai: 39
    • Žiūrėti profilį
matai jei keisti antgalius purkstuku irgi nepigus variantas ir aisku truputeli pigiau, zodziu visi sako kad purkstukai gali buti, bet idomiausia kad dumo nemeta, nes pas viena buvo parejes vienas purkstukas tai dumijo kaip klube paleistu dumus,

Neprisijungęs herounique

  • Įrašai: 732
    • Žiūrėti profilį
purkstukas 4 rodo blogus parametrus , 2.99 jis labai myza reiskias, pas mane buvo atvyrkciai su 3 purkstuku rode -2.99 todel jis beveik kuro nepadavinejo, pasikeiciau pukstuka, beto ir buvo velenelis nusimuses, tai sureguliavo ir vibracija baigesi, bet dabar pas mane irgi pravaziavus kokiu 20km , ant laisvu purtosi dar netikrinau nieko, bet pradeda nusibosti.

Neprisijungęs kindzas1983

  • Įrašai: 39
    • Žiūrėti profilį
tai as du metus taip vazineju sustoju ant sviesoforo isminu stabdi ir su tapacia koja truputi pagazoju kad pakiltu apsukos iki 1000, tada maziau dreba, bet matai tema tokia kad jinai vaziuoja kaip nauja ir jegos turi ir greicio nei dumo nieko, zodziu tu mane truputeli nudziuginai del purkstuko myzimo galvoju kad jau bereikalo babkes isleidau,  aciu kai pakeisiu butinai pasidalinsiu su tavimi kaip sekesi:DD

Neprisijungęs kindzas1983

  • Įrašai: 39
    • Žiūrėti profilį
negaliu ziauriai nudziuginai, jei purkstukas, o kaip tu rekomenduoji koki kura reikia pilti visa laika, as visada vaziuoju i SHELL degaline, bet padariau blogai kelis kartus is furos pripyliau jauciu man nuo to ir prasidejo visa tai, arba ju liga ira tie purkstukai kaip manai??

Neprisijungęs herounique

  • Įrašai: 732
    • Žiūrėti profilį
PD visi kuro kanalai yra siauri ir purkstukai labai lepus, todel jokiu budu negalima pylti nei zalios nei visokiu priedu sudinu kur pilasi i kura. As pilu tik is degaliniu arba is tikrai patykimu ranku. Dar gali bandyti pravalyti visa kuro sistema , nera dideli pinigai. aha butu gerai zinoti kokios problemos :)

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
PD visi kuro kanalai yra siauri ir purkstukai labai lepus, todel jokiu budu negalima pylti nei zalios nei visokiu priedu sudinu kur pilasi i kura. As pilu tik is degaliniu arba is tikrai patykimu ranku. Dar gali bandyti pravalyti visa kuro sistema , nera dideli pinigai. aha butu gerai zinoti kokios problemos :)
pasakos, savo akim maciau ir tvarkydavau golfa V, 2 tdi pd virs 100 kkm prasuko su lieva salerka is belekur, nei kas drebejo nei dumino, trauke gerai, prie purkstuku nei pirsto nekiso

Neprisijungęs Veil

  • Įrašai: 2187
    • Žiūrėti profilį
toks vaizdas, kad po kuro filtro teka vilniaus miesto nuotekos ...
pilt negalima krosniniu ir visu kitu, kurios 'sausos'
zalia, baltarusiska is normalios degalines, lietuviska - nera tokios, kurios iskart veda prie gedimo. Nereikia cia zmoniu gasdint.

Neprisijungęs herounique

  • Įrašai: 732
    • Žiūrėti profilį
Pas golfa taip ar taip drebejimo nesijaucia , nes jis pats visas dreba, o bent man todel ir teko keisti purkstuka, nes nesaugojau, o gal jau ir galas buvo tam purkstukui , spelioti galima daug. Bet kaip sakoma kuo imanoma labiau apsisaugoti vistiek galima! Beto noreciau is jusu suzinoti, nuo ko tada purkstukai pradeda tokius nesamoningus parametrus rodyti and PD ? PD purkstukai nors ir pucia auksta slegi jie vistiek dyzeli vercia i dulkes, nuo ko galima spresti, kad kanalai greiciau uzakeja, nuo ko tai atsitynka, atsakykite sau patys.

http://www.langleyvw.ca/tech/pd.html

hmm.. beto radau labai idomu dalyka PD varikliuose del ko dar gali buti drebejimas, manau nuotrauku monentuoti nereikia , o jei ir , tada paziurim virsuje esanti linka kuriame parodytas paveiksliukas kokiu principu purkstukai veikia. Tikiuos nuotraukos tokio didzio netrugdo, nes nesusimazina jos.


« Paskutinį kartą keitė: 2011 Rugsėjo 13, 23:43:01 sukūrė herounique »

Neprisijungęs kindzas1983

  • Įrašai: 39
    • Žiūrėti profilį
zodziu purkstukus pakeiciau vibracija dingo pagaliau nebereikes kratytis stovint, bet db nesuprantu ryte vos uzsivedziau salta varikli 10 valandu kazkur stovejo niekas nevaziavo  niekada nera taip buve visada is puse abaroto kurdavosi ir meta melyna duma, ar gali dar to tepalo buti variklyje po keitimo as jau prvaziaves koi 50 km ir kazko melyna duma mesti pradejo, niekada nera taip buve???? kas db gali buti????

Neprisijungęs liotar

  • Įrašai: 203
    • Žiūrėti profilį
Nezinau kodel pas mane vibracija jauciasi tik ziema kai buna saltas oras, o vasara variklis dirba graziai be vibraciju

Neprisijungęs garazasTDI

  • Įrašai: 1484
    • Žiūrėti profilį
zodziu purkstukus pakeiciau vibracija dingo pagaliau nebereikes kratytis stovint, bet db nesuprantu ryte vos uzsivedziau salta varikli 10 valandu kazkur stovejo niekas nevaziavo  niekada nera taip buve visada is puse abaroto kurdavosi ir meta melyna duma, ar gali dar to tepalo buti variklyje po keitimo as jau prvaziaves koi 50 km ir kazko melyna duma mesti pradejo, niekada nera taip buve???? kas db gali buti????

gumytes keitei? pribega kuro greiciausiai

Neprisijungęs kindzas1983

  • Įrašai: 39
    • Žiūrėti profilį
gumytes buvo naujos ant senu uzdetos negi tas da karta pirkti reiks, bet pasakyk man kodel as neuzsivedziau ryte??? nors niekada nera taip buve, negi del gumyciu gali viskas taip buti ??( nes kaip buvau lt kaune purkstukus dejo ant stendo tada ir nupirkau naujas) tik nesakyk kad dar karta ardyti reiks

Neprisijungęs garazasTDI

  • Įrašai: 1484
    • Žiūrėti profilį
is ryto neuzsivedei ir buvo daug dumu greiciausiai todel, kad per nesandrius ziedelius pribego kuro per laika

Neprisijungęs garazasTDI

  • Įrašai: 1484
    • Žiūrėti profilį
sekmes darbuose tik siandien nieko nedaryk :D penktadienis 13

Neprisijungęs kindzas1983

  • Įrašai: 39
    • Žiūrėti profilį
garazas TDI -- zodziu dingineja man dabar auto galia, lygtai kad turbo nebepucia, paskuij acigauna vel buna viskas gerai, ir vel dingsta,  zodziu nuo ko pradeti ziureti reikia ?? kaip tikrinti reikia ??  pasikartosiu
a4 1.9tdi (pd) 2001 metu 96 kw( 130 ag), kazkur oro ira ar ka ?? as nesuprantu ? dekuij  is anksto P.S. jei komentuosit pakomentuokit pilnai su paaiskinimi prasau o ne dviem zodziais aciu

Neprisijungęs garazasTDI

  • Įrašai: 1484
    • Žiūrėti profilį
nepyk, bet kantrybe baigesi 200 aji karta apie ta pati kalbeti, jei nesusirandi forume informacijos apie savo gedima ir kaip ji spresti paieskok kisenej 60Lt ir pasidaryk diagnostika

Neprisijungęs kindzas1983

  • Įrašai: 39
    • Žiūrėti profilį
bent matei is kokio pasaulio krasto rasau, cia ne 60 litu kainuoja gera diagnostika o 160 svaru , beto viskas buvo daryta as 200 karta sakau tos diagnostikos jau per gerkle lenda , man vakar vaziuojant i darba dingo galia masinos gaza iki dugno spaudi begejasi tik i kalna vaziuojant, ryte vel acigavo turbina , mistika? o temu bet kiek ir betkokiu  NE VELNIO NEINA SURASTI ACAKYMO,  aciu

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
bent matei is kokio pasaulio krasto rasau, cia ne 60 litu kainuoja gera diagnostika o 160 svaru , beto viskas buvo daryta as 200 karta sakau tos diagnostikos jau per gerkle lenda , man vakar vaziuojant i darba dingo galia masinos gaza iki dugno spaudi begejasi tik i kalna vaziuojant, ryte vel acigavo turbina , mistika? o temu bet kiek ir betkokiu  NE VELNIO NEINA SURASTI ACAKYMO,  aciu
pirk 1.6 d tada nereikes moketi 160 svaru ir nereiks pas nieka prasineti pagalbos

Neprisijungęs kindzas1983

  • Įrašai: 39
    • Žiūrėti profilį
TA SISTEMA IKI INTERKULERIO TOS SLANGOS  IRA , jo ziuresiu  tik rytoj siandien varau i servisa  purkstuku gumyciu keisti  nes dumija tai velniop nes is galo kas vaziuoja prileti na greiti :DDD jo pirksiu tik sita reikia parduoti ir jauciu golfa GT TDI pajamsu, idomu kas per variantas butu niekada nesu susidures su GT,
o klausyk kazkaip sako reikia slanga suspausti ir tada gazuoti jeigu jinai nesipucia tai vadinas ora leidzia ar kazkas panasaus  Oo), naujienas parasysiu pranesiu pakitimus ir visiem kuriem teks susidurti su tai aciu

Neprisijungęs herounique

  • Įrašai: 732
    • Žiūrėti profilį
TA SISTEMA IKI INTERKULERIO TOS SLANGOS  IRA , jo ziuresiu  tik rytoj siandien varau i servisa  purkstuku gumyciu keisti  nes dumija tai velniop nes is galo kas vaziuoja prileti na greiti :DDD jo pirksiu tik sita reikia parduoti ir jauciu golfa GT TDI pajamsu, idomu kas per variantas butu niekada nesu susidures su GT,
o klausyk kazkaip sako reikia slanga suspausti ir tada gazuoti jeigu jinai nesipucia tai vadinas ora leidzia ar kazkas panasaus  Oo), naujienas parasysiu pranesiu pakitimus ir visiem kuriem teks susidurti su tai aciu

na cia oro sistema pirmas is variantu, dar paziurek intercooleri ar viskas su juo gerai , nes pas mane buvo prakiures. Del kaip patikrinti tai tu teisus, bet cia jau palietus slanga pirma karta nelabai suprasi ar reikiama kiek ipucia ar ne , na bet jei isvis vos pusis tada taip.
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Gegužės 27, 17:45:05 sukūrė herounique »

Neprisijungęs kindzas1983

  • Įrašai: 39
    • Žiūrėti profilį
aciu GARAZAS TDI  pakeiciau gumeles ir dingo visu dumai, tai kai jau kas nor keis purkstukus iskart siulau nusipirkti gumeles kad ir kiek kainuotu jos , tik dar ryte nebandziau vesti nzn kaip kursis, pasikeite ir vaziavimas atrodo kad jinai acibudo is miego pradejo gyviau vaziuoti negu kad dumindama vaziavo zodziu aciu dar karta uz patarima, dabar klausimas visiem kaip isvalyti visa oro sistema nuo tepalo nes truputi ira ir  KAIP SVARBIAUSIAI ISVALYTI INTERKULELI  AR GALIMA SU BENDZU JI TEN KAIP NORS PLAUTI NZN,  gal ira kokiu nuomoniu.????

Neprisijungęs uregiss

  • Įrašai: 20
    • Žiūrėti profilį
turiu tdi (pd) metus laiko niekas nieko neranda o ant laisvu kaip drebejo taip ir tebedreba, ir pagalves pakeistos, ir srauto matuokle, ir purkstukai tikrinti kaune sake puikus ira, ir galva perslifuota nes buvo rade kad kompresija sokinejo antram cilindre, neranda ir nzn kas ira, ant laisvu rodo kompas kad apsukos ira 882 bet lygtai turetu buti maziau, kompas neleidzia ju nei sukelti nei sumazinti. jeigu ijungi kondiske ant salciausio jis vibruoja maziau zymiai, ir man toks vaizdas kad jis visada dirba kaip saltas.ten pagal nuoroda viskas tikrinta isskyrus vienas dalykas ten prie paskistymo dirza i ka ten reiktu atkreipti demesi, jeigu ira kokiu minciu parasykit aciu. jei galima ukelti filmuota medziaga kaip jis dreba galiu ikelti tik parasykit jei kas perskaitet sita ir mazdaug zinot kas ira butinai ikelsiu.
pas mane tas pats, tai lyg  rado liga tepalo siurblys,asele, grandine...

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
32 Atsakymai
55705 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Rugpjūčio 27, 02:27:41
sukūrė Gedis
2 Atsakymai
1791 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Balandžio 23, 19:08:11
sukūrė pagado
25 Atsakymai
21283 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Spalio 27, 22:03:47
sukūrė Biesas