Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: TDI cipavimas  (Skaityta 375882 kartus)

Neprisijungęs Dariuxxxassss

  • Lietuvių kalbos darkytojas
  • Klubo garbės narys
  • *
  • Įrašai: 3773
    • Žiūrėti profilį
Re: TDI cipavimas
« Atsakymas #75: 2008 Spalio 12, 11:18:39 »
na pasmane benzas 2.8Q pas relaksa 1.9TDIQ mane padaro kaip nieko ira isbandyta taipkad sipas ira geras dalykas o kad varikliui kenke ir taip aisku

Neprisijungęs Sintetic

  • Įrašai: 2712
    • Žiūrėti profilį
Re: TDI cipavimas
« Atsakymas #76: 2008 Spalio 12, 22:58:39 »
na pasmane benzas 2.8Q pas relaksa 1.9TDIQ mane padaro kaip nieko ira isbandyta taipkad sipas ira geras dalykas o kad varikliui kenke ir taip aisku
kokia pas tave 2.8 ir kokia pas ji 1.9 ? ta prasme tiksliau modeliai ?

Neprisijungęs Dariuxxxassss

  • Lietuvių kalbos darkytojas
  • Klubo garbės narys
  • *
  • Įrašai: 3773
    • Žiūrėti profilį
Re: TDI cipavimas
« Atsakymas #77: 2008 Spalio 12, 23:15:58 »
pas mane C4 91 pas jy A4 2001 berods

Neprisijungęs Minde

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: TDI cipavimas
« Atsakymas #78: 2008 Spalio 13, 08:57:13 »
Pas relaxa daR pumpaduzinis, 85kw stocke buvo

Neprisijungęs manatu

  • Įrašai: 47
    • Žiūrėti profilį
Re: TDI cipavimas
« Atsakymas #79: 2008 Spalio 17, 16:05:07 »
kazkaip noras atsirado saviske pacipuot ;)

Neprisijungęs Dariuxxxassss

  • Lietuvių kalbos darkytojas
  • Klubo garbės narys
  • *
  • Įrašai: 3773
    • Žiūrėti profilį
Re: TDI cipavimas
« Atsakymas #80: 2008 Spalio 17, 22:16:05 »
as ir noreciau betkad mano benzinas ir pinigu reik turet litsnu :D

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: TDI cipavimas
« Atsakymas #81: 2009 Rugpjūčio 04, 12:34:13 »

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: TDI cipavimas
« Atsakymas #82: 2009 Rugpjūčio 06, 16:20:57 »
prie ko cia tas moku nemoku  (!?) cia  puse liaudies sarnyro pasikeist nemoka, o pie cipavimus jau nekalbama. cipavimas tai ne tik tehnikos ismanymas bet ir programavimo. tiesiog bajoras nori pasakyti kad is cipuoto variklio spaudziama 101 procentas resursu. o ciau jau tavo valia, daryti tai ar ne
nemanau kad chipuojant automobilio kompa reikia kazka programuoti
ten yra kruvas duomenu lenteliu ir tik pakaitalioji tu lenteliu duomenis

Neprisijungęs karoolis

  • Įrašai: 50
    • Žiūrėti profilį
Re: TDI cipavimas
« Atsakymas #83: 2009 Rugpjūčio 07, 21:37:13 »
sveiki,
apie v6 2.5 tdi 110 kw nieks nekalba kazkodel.
man idomu kokie konstrukcinai skirtumai tarp 110 kw ir 132 kw v6 varikliu.
gal tepimo sistema naglesne, gal tas, gal anas.
jei yra zinanciu, butu smagu jei apsviestumet ir mane.
tokiu atveju drasiau vaziuociau i vimota.

 

Neprisijungęs galingas

  • Įrašai: 29
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: TDI cipavimas
« Atsakymas #84: 2009 Rugpjūčio 08, 07:29:14 »
prie ko cia tas moku nemoku  (!?) cia  puse liaudies sarnyro pasikeist nemoka, o pie cipavimus jau nekalbama. cipavimas tai ne tik tehnikos ismanymas bet ir programavimo. tiesiog bajoras nori pasakyti kad is cipuoto variklio spaudziama 101 procentas resursu. o ciau jau tavo valia, daryti tai ar ne
nemanau kad chipuojant automobilio kompa reikia kazka programuoti
ten yra kruvas duomenu lenteliu ir tik pakaitalioji tu lenteliu duomenis

Taip - atsidarai Windows'uose programa, suvedi masinos duomenis, tau ismeta kelias lenteles, kuriose klausia, kiek arklio jegu nori pakelti galinguma, kiek niutonu - sukimo momenta, ir kiek padaryti kuro ekonomiskuma :D
Jei nemanai - uzsuk kada nors paziureti, kaip vyksta chipavimo procesas ;)

p.s. 110kW ir 132kW V6 pagrindiniai skirtumai - siek tiek skirtingo nasumo purkstukai ir turbinos. ir programos, savaime aisku. arba pakaitaliotos lenteles :D

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: TDI cipavimas
« Atsakymas #85: 2009 Rugpjūčio 08, 13:44:38 »
prie ko cia tas moku nemoku  (!?) cia  puse liaudies sarnyro pasikeist nemoka, o pie cipavimus jau nekalbama. cipavimas tai ne tik tehnikos ismanymas bet ir programavimo. tiesiog bajoras nori pasakyti kad is cipuoto variklio spaudziama 101 procentas resursu. o ciau jau tavo valia, daryti tai ar ne
nemanau kad chipuojant automobilio kompa reikia kazka programuoti
ten yra kruvas duomenu lenteliu ir tik pakaitalioji tu lenteliu duomenis

Taip - atsidarai Windows'uose programa, suvedi masinos duomenis, tau ismeta kelias lenteles, kuriose klausia, kiek arklio jegu nori pakelti galinguma, kiek niutonu - sukimo momenta, ir kiek padaryti kuro ekonomiskuma :D
Jei nemanai - uzsuk kada nors paziureti, kaip vyksta chipavimo procesas ;)

p.s. 110kW ir 132kW V6 pagrindiniai skirtumai - siek tiek skirtingo nasumo purkstukai ir turbinos. ir programos, savaime aisku. arba pakaitaliotos lenteles :D
Mykolai, cia tu? :)

Neprisijungęs galingas

  • Įrašai: 29
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: TDI cipavimas
« Atsakymas #86: 2009 Rugpjūčio 09, 22:29:43 »
"Mykolai, cia tu? :) "

Ka gali zinot.. :)

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: TDI cipavimas
« Atsakymas #87: 2009 Rugpjūčio 09, 23:25:53 »
"Mykolai, cia tu? :) "

Ka gali zinot.. :)

Tada manau jog is matymo zinau ;) atvezdavau anksciau siunteliu :P

Neprisijungęs galingas

  • Įrašai: 29
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: TDI cipavimas
« Atsakymas #88: 2009 Rugpjūčio 10, 09:23:06 »
Zinoma pamenu, malonu :)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: TDI cipavimas
« Atsakymas #89: 2009 Rugpjūčio 10, 10:49:24 »
Man toks klausimas iškilo. Vitoldas deklaruoja, kad jo čipas tik prie gazas-dugnas veikia, tipo jei kokios bėdos normaliai važiuojant - tai čia jau ne jo bėda. O tai iš kur tada žymiai padidėjęs dūmingumas vos nuspaudus akseleratorių, iš kur žymiai didesnis jautrumas? Negi čia tikrai tiesa, kad prie max nuspaudimo čipas tedirba?

Neprisijungęs galingas

  • Įrašai: 29
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: TDI cipavimas
« Atsakymas #90: 2009 Rugpjūčio 10, 11:26:26 »
Man toks klausimas iškilo. Vitoldas deklaruoja, kad jo čipas tik prie gazas-dugnas veikia, tipo jei kokios bėdos normaliai važiuojant - tai čia jau ne jo bėda. O tai iš kur tada žymiai padidėjęs dūmingumas vos nuspaudus akseleratorių, iš kur žymiai didesnis jautrumas? Negi čia tikrai tiesa, kad prie max nuspaudimo čipas tedirba?

Ne visai taip. Principe, kaip programa padaroma, taip masina ir elgiasi. Is esmes padaryti visa reikala gali, kaip tik nori. Zymiai padidejes dumingumas, ypac neduodant maksimalios apkrovos varikliui - jau arba blogo programavimo, arba gedimo rezultatas. Jei turbinos geometrija kazkur "stringa" - naturalu, kad kurenimo procesas vyksta nebe sklandziai. Jei oro srauto matuokle grybauja - savaime aisku. Jei uzsikise purkstukai - taip pat. Tokiu atveju labai paprasta visa kalte suversti chipuotojams, ir nieko nedaryti :) Liudnoka tais atvejais, kai tokius programavimus atlieka neaisku is kur programas ir kinietiska "iranga" traukiantys garaziniai chipuotojai, o "kardana laikom" mes ;)
Imant bendrai - normalus derinys chipuojant masina yra tik toks: protingas vairuotojas (suprantantis, kaip reikia elgtis su masina) + patyres programuotojas (suprantantis, kaip elgtis su variklio programa). Jei nors vienas is siu faktoriu brokuotas - prasideda bedos. Jei abu - krachas :)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: TDI cipavimas
« Atsakymas #91: 2009 Rugpjūčio 10, 11:29:37 »
Man toks klausimas iškilo. Vitoldas deklaruoja, kad jo čipas tik prie gazas-dugnas veikia, tipo jei kokios bėdos normaliai važiuojant - tai čia jau ne jo bėda. O tai iš kur tada žymiai padidėjęs dūmingumas vos nuspaudus akseleratorių, iš kur žymiai didesnis jautrumas? Negi čia tikrai tiesa, kad prie max nuspaudimo čipas tedirba?

Ne visai taip. Principe, kaip programa padaroma, taip masina ir elgiasi. Is esmes padaryti visa reikala gali, kaip tik nori. Zymiai padidejes dumingumas, ypac neduodant maksimalios apkrovos varikliui - jau arba blogo programavimo, arba gedimo rezultatas. Jei turbinos geometrija kazkur "stringa" - naturalu, kad kurenimo procesas vyksta nebe sklandziai. Jei oro srauto matuokle grybauja - savaime aisku. Jei uzsikise purkstukai - taip pat. Tokiu atveju labai paprasta visa kalte suversti chipuotojams, ir nieko nedaryti :) Liudnoka tais atvejais, kai tokius programavimus atlieka neaisku is kur programas ir kinietiska "iranga" traukiantys garaziniai chipuotojai, o "kardana laikom" mes ;)
Imant bendrai - normalus derinys chipuojant masina yra tik toks: protingas vairuotojas (suprantantis, kaip reikia elgtis su masina) + patyres programuotojas (suprantantis, kaip elgtis su variklio programa). Jei nors vienas is siu faktoriu brokuotas - prasideda bedos. Jei abu - krachas :)

Viskas čia norma, tik man tie Vitoldo žodžiai įstrigo. Bėje, po matuoklės pakeitimo atsirado daugiau dūmo ant žemų sūkių, ankščiau tipo matuoklė iki 700 tedirbo, bet vimota patarė nieko nekeisti, nes viskas puikiai dirba, tik patvarkius dūmus kaip turi būti, sumažėtų jautrumas

Neprisijungęs galingas

  • Įrašai: 29
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: TDI cipavimas
« Atsakymas #92: 2009 Rugpjūčio 10, 11:43:14 »
Na, svetimu zodziu 100% komentuoti negaliu, nes nezinau, ka jis konkreciai turejo omeny. Manau protingiausias ejimas butu uzsukti i svecius ir tiesiai sviesiai paprasyti sutvarkyti duminguma prie zemu rpm.. :) Aisku, jei viskas ok is mechanines puses.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: TDI cipavimas
« Atsakymas #93: 2009 Rugpjūčio 10, 11:48:17 »
Na, svetimu zodziu 100% komentuoti negaliu, nes nezinau, ka jis konkreciai turejo omeny. Manau protingiausias ejimas butu uzsukti i svecius ir tiesiai sviesiai paprasyti sutvarkyti duminguma prie zemu rpm.. :) Aisku, jei viskas ok is mechanines puses.

Viskas profilaktiškai pražiūrėta ir pertikrinta, jokių programinių klaidų ir t.t., tik manau dūmo galėtų būti mažiau prie žemų rmp. Kartą jau buvau užsukęs pasitikrinti, bet viską per 5min pražiūrėjo ir mane namo išsiuntė :)

Neprisijungęs galingas

  • Įrašai: 29
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: TDI cipavimas
« Atsakymas #94: 2009 Rugpjūčio 10, 11:52:14 »
Pasitaiko ir tokiu kazusu..

Neprisijungęs Minde

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: TDI cipavimas
« Atsakymas #95: 2009 Rugpjūčio 10, 12:23:05 »
Na, svetimu zodziu 100% komentuoti negaliu, nes nezinau, ka jis konkreciai turejo omeny. Manau protingiausias ejimas butu uzsukti i svecius ir tiesiai sviesiai paprasyti sutvarkyti duminguma prie zemu rpm.. :) Aisku, jei viskas ok is mechanines puses.

Viskas profilaktiškai pražiūrėta ir pertikrinta, jokių programinių klaidų ir t.t., tik manau dūmo galėtų būti mažiau prie žemų rmp. Kartą jau buvau užsukęs pasitikrinti, bet viską per 5min pražiūrėjo ir mane namo išsiuntė :)
Evaldai, manau be jokiu problemu tau sumažintų dūmingumą, aišku ir kumelių skaičiu tuo pačiu :)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: TDI cipavimas
« Atsakymas #96: 2009 Rugpjūčio 10, 12:24:30 »
Na, svetimu zodziu 100% komentuoti negaliu, nes nezinau, ka jis konkreciai turejo omeny. Manau protingiausias ejimas butu uzsukti i svecius ir tiesiai sviesiai paprasyti sutvarkyti duminguma prie zemu rpm.. :) Aisku, jei viskas ok is mechanines puses.

Viskas profilaktiškai pražiūrėta ir pertikrinta, jokių programinių klaidų ir t.t., tik manau dūmo galėtų būti mažiau prie žemų rmp. Kartą jau buvau užsukęs pasitikrinti, bet viską per 5min pražiūrėjo ir mane namo išsiuntė :)
Evaldai, manau be jokiu problemu tau sumažintų dūmingumą, aišku ir kumelių skaičiu tuo pačiu :)

Nenoriu mažiau kumelių (-) :D

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: TDI cipavimas
« Atsakymas #97: 2009 Rugpjūčio 10, 12:28:30 »
Bėje, dar apie kintamą geometriją. Pasakojo, kad dažnai ji stringa. Kaip ją patikrinti, kaip "atnaujinti" ir pan?

Neprisijungęs galingas

  • Įrašai: 29
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: TDI cipavimas
« Atsakymas #98: 2009 Rugpjūčio 10, 16:25:37 »
Bėje, dar apie kintamą geometriją. Pasakojo, kad dažnai ji stringa. Kaip ją patikrinti, kaip "atnaujinti" ir pan?

tikrinami sitie reikalai darant variklio diagnostika. o tvarkoma - valant arba restauruojant turbina ;)
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Rugpjūčio 10, 22:38:33 sukūrė galingas »

Neprisijungęs SURE

  • Įrašai: 149
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: TDI cipavimas
« Atsakymas #99: 2009 Rugpjūčio 11, 01:58:01 »
siaip cia daugelis supranta tik tuos kw,( skaicius), pas dyzeli NM yra svarbu, o ne kw, gal ir mazai skaiciais kw desidejo, uztat sukimo momento normaliai , o kas svarbiausiai is visu tu skaiciu, pavaziavus su masina skirtumas didziulis, isibegejimas 0-100, pagerejo 2s, va 10 kw tau ir  mazai...

Tikra teisybe (+) Stai kaip buna su tais Nm:
http://www.youtube.com/watch?v=s9gHGzun2Ys

Cia apie 1000Nm :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
1 Atsakymai
1477 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Vasario 23, 17:25:34
sukūrė only AUDI
36 Atsakymai
13350 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Rugsėjo 28, 18:50:17
sukūrė Rolka002
1 Atsakymai
4222 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Balandžio 14, 23:12:34
sukūrė volume13